Şimdi Ara

OLDUBİL KAMPANYALAR [GENEL KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: PolTek , PolTek Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
368
Cevap
67
Favori
57.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende param var bu tamamen farklı platform mu buda Türk elektronik para a.ş ye mi bağlı param kartımız varsa bundan da olabilir mi buna ayrı mı başvurmamız lazım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt

Ayrı başvuracaksınız.

• Arkadaşlar oldubil kartını uygulamadan istediğinizde alınan ücrete zam gelmiş 10 TL olan kart ücreti 20 TL olmuş bu arada kartı avm den ücretsiz almamış olsaydım geçen ki kampanyayı da kaçıracaktım çünkü kart elime tam 1 ayda ulaştı 😃

• Bunların hesap onaylama süreci ne kadar sürüyor bilgisi olan var mı,15 gündür ses yok

• tr37tr T kullanıcısına yanıt

ben 300tl havale yapmıstım limiti aşmışsınız dedi 300tl ortalarda yok hesap onaylama için bekliyorum onaylanınca gelecekmiş galiba rezillik diz boyu  

• .Eray. kullanıcısına yanıt

Onca bilgi/belgeyi de veriyoruz insan tırsıyor

• Haftasonu kafe-restoran kampanyasına Yemeksepeti, Getir Y, Trendyol Y. dahil oluyor mu arkadaşlar?

• Ben buna da girmek istiyorum referans istiyor. Referans olanlara faydası var mı bunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam

• tr37tr T kullanıcısına yanıt

Ben 4-5 gün sonrasında müşteri hizmetlerini aramıştım. Konuştuğum kişi belgelerimi tek tek hızlıca doğrulayıp hesabı onayladı. Telefonla arayın. :)

• Trendyol kampanyası bitmiş arkadaşlar

• rfcht kullanıcısına yanıt

Tşk ederim,en iyisi öyle yapmak galiba 

• alicans35 kullanıcısına yanıt

Naysa cekebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gonulbas

Naysa cekebilirsin

👏 yakında burası da kapanır teşekkürler 👍

• böyle ulu orta yazmazsaniz kapanmaz veya daha uzun süre devam eder , nerde ne kalmışsa kapattirin bakalım inadına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu forumda bi tane akıllı insan yokmu hocam ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaypatronu

bu forumda bi tane akıllı insan yokmu hocam ya
    Bilmiyorum sadece bende mi oluyor ama artık olmadığı için söyleyeyim ozan/nays kapandı mesela kaç kez denedim olmuyor artık başka da bir şey demiyorum

• Ailemde herkesin oldubil kartı var ilk kez bir karta para yükledikten sonra harcama yaptırmıyor. Aramışlar evdekiler valör süresi diye saçmalıyorlar. Para çekmiyorum ki harcama yapacağım ne valörü? Başına gelen var mı arkadaşlar? Aynı gün diğer kartlara para yükleyip harcadı sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

Ailemde herkesin oldubil kartı var ilk kez bir karta para yükledikten sonra harcama yaptırmıyor. Aramışlar evdekiler valör süresi diye saçmalıyorlar. Para çekmiyorum ki harcama yapacağım ne valörü? Başına gelen var mı arkadaşlar? Aynı gün diğer kartlara para yükleyip harcadı sorunsuz

Annemde de aynı sorun vardı çözüm bulamadık mh kayıt açtırdı ama o da fayda etmedi
    Edit : Belirteyim sorun kart özelinde çip sorunu var ve alışveriş yaptığım daha doğrusu yapmaya çalıştığım yer market normal alışveriş yani 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 4 Nisan 2023; 21:0:54 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.