Şimdi Ara

OLDUBİL KAMPANYALAR [GENEL KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
68
Favori
54.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samil422

Ziraat kredi kartından yüklemeye izin vermiyor ,dolandırıcılık geçersiz kart diyor:) ziraat i tanımıyor hahaha
    Yalnız sorun oldubil de değil ziraat artık ön ödemelileri hepten engelledi ondan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah hocam bilmiyordum,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Eyvallah hocam bilmiyordum,

Rica ederim sorun yaşamanızın nedeni ziraat yani başka banka kartı ve ya kredi kartı ile denerseniz sorun olmayacaktır

• Teşekkürler,zaten kuveyt ile yükleme yapıp sonradan taksit yapiyordum hem de kampanyası vardı ziraat ile de puan kazanalim dedik nasip degilmis:)

• inexo kullanıcısına yanıt

akaryakıtta herhangi bir MARKA ismi belirtmediği için geleceğini sanmam ama denemek lazım :)

• Geçen seneki 11.11'de yaptıkları kampanyada verdikleri parayı geri çekip bakiyemi eksiye düşürmüşlerdi, 2 gün önce arayıp para yüklemeniz gerek dediler. Yükledim artık 1 senelik faizsiz kredi çekmiş gibi oldum. Güya mail attığımda düzelticeklerdi.

• Komisyonsuz kredi kartı ile para yükleme üst limiti 2500 TL olmuş.

• Daha önce kaçtı?

• quote:

Orijinalden alıntı: shalom

Daha önce kaçtı?

1250 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 4 Aralık 2022; 16:35:8 >
  • 1250 idi hocam ama önemli degil.Önemli olan su an 2500 olmasi,yetmez ama evet

• uğurcan96 arkadaşım profil resmini değiştirmek karşılığında ne istiyorsun  lütfen çağrıya ses ver

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

1250 idi hocam ama önemli degil.Önemli olan su an 2500 olmasi,yetmez ama evet

Pardon karıştırdım doğru teşekkürler bilgi için 1250 TL idi money pay de 1000 TL idi

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt

Bencede her mesajda görmekten sıkıldım

• Akaryakıt kampanyası 31.12.2022’ye kadar uzatılmış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • danqer kullanıcısına yanıt

aynen öyle foruma giren sayısı azaldı, el atılması lazım lütfen rica ediyoruz 

• OlduBil de Param’ın yaptığı kampanyadan yapmış. %25 iade 7-12 Aralık tarihleri arasındaki harcamalar.

——-

www.oldubil.com.tr
    OlduBil! | 7 - 12 Aralık
    https://www.oldubil.com.tr/aral%c4%b1k-kampanyas%c4%b1-oldubil

• Arkadaşlar, OlduBil’e birini davet edeceğim fakat davet kodu yazmıyor? Davet kodunu nereden alacağız?

• Bu kartı nereden ve nasıl temin edebilirim? Şoklarda yok. Migros’a bakamadım. Trendyol ve Hepsiburada gözüküyor ama oralara da kargo dahil 30+ lira vermek istemiyorum. Var mıdır bir yolu?

• quote:

Orijinalden alıntı: omeeeeer

Bu kartı nereden ve nasıl temin edebilirim? Şoklarda yok. Migros’a bakamadım. Trendyol ve Hepsiburada gözüküyor ama oralara da kargo dahil 30+ lira vermek istemiyorum. Var mıdır bir yolu?
    Ben bugün Torium AVM den ücretsiz şekilde aldım (çipli ve temassız) orada çalışan yetkiliye sorduğumda kartın sadece mobilden alınabileceğini yani mamyetik kartın olmadığını söyledi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.