Şimdi Ara

OLD WOLVES (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.607
Cevap
6
Favori
28.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım Beyazıt. Tucker'ı, zala yı xog dan bildiğim için söyledim. :)

O kabloda birşey var dikkat edersen. 3,5 jackın üzerinde 3 çentik var. Sebebini bilmiyorum. Stereolarda genelde 2 çentik oluyor bildiği kadarıyla. Bir de uyarı yazmış oraya çoğu kablo uygun olmayacaktır diye, nedendir bilmem.

Açıkçası ben ps4 ün içinden çıkan kulaklığı ve ses sistemini kullanabilirim çok rhatsız olursam. Özellikle bf4 te çevresel sesten ziyade squadla konuşmak daha önemli, kulaklığı yazılım çıkana kadar feda edebilirim gibi geliyor.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun, başka yerde okumuştum iphone kulaklığıda oluyormuş, sesler biraz metalik yapay geliyormuş ama olsun o da bir alternatif.
  • Beyaz bence sen ben mert emrah 4 adet birimiz den biri versin onun siparisini kargodan yirtalim bari
    Namussuzlar farkli bi bok yapmistir sonra evde dellen dur
    Zaten siparisi bugun versek 10-15 gune anca gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyar bana ben onun kargo takibiyle filan uğraşamam, günahı neyse karşılarım. Şahin sana da alalım mı?

Bu arada arkadaşlar Buyukbaba nickli arkadaş Şahin, Şahin bunlar arkadaşlar :)
  • hoşgeldin grandpa @Buyukbaba
  • Dh ekibinin anlattığı kadarı ile her mic.li kulaklık oluyormuş zaten kutudan çıkan en kalitesiz ürün okarak orjinal kulaklığı söylüyorlar
    Batu aynı aparatı 3 çentik olarak yazıcıoğlunun içindeki kablocudan da bulabilirsiniz
    Buyukbaba hoşgeldin dostum
    Emrah bize logo yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaARBAaR -- 27 Kasım 2013; 15:12:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adoniss kim Tucker?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Adoniss kim Tucker?

Ah bu ben

• Merhaba arkadaşlar, hoşbuldum.
  • Guten Tag,

Wir können Ihnen jetzt den Liefertermin fuer Ihre Bestellung (Bestellnummer #028-2315382-3323556) vom 26. September 2013 nennen.

Und hier finden Sie den oder die Artikel mit dem jeweils voraussichtlichen Lieferdatum:

"PlayStation 4 - Konsole inkl. Killzone: Shadow Fall + 2 DualShock 4 Wireless Controller + Kamera"
    Voraussichtliches Lieferdatum: 24. Dezember 2013 - 09. Januar 2014

Vielen Dank für Ihren Einkauf bei Amazon.de.

Laan biriniz sunu bir translate edin lan
    Telefondan yaptiramadim
    Bu ne diyo 24 aralik 9 ocak arasi gondericem mi diyo?
    Arkadas bu almanca nasil bir dil yaa
    Heyecanlandim ama yalan yok en azindan bir tarih belli oldu gibime geldi 😁😁😁

@buyukbaba memnun oldum hos geldin

• fbbatir F kullanıcısına yanıt
    Hoşbuldum fbbatir, evet aynen öyle diyor.
  • Arkadaş herkes te hazır kıta mı bekliyomuş bu anı?

Selamlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charnel -- 27 Kasım 2013; 16:15:27 >
  • Hoşgeldin lincolngol

Garrote nerde garrote ?

• Vay vay vay samet naber yahu

• Emrah
    Sinan
    Batu dikkatine;

PlayStation 3, PlayStation 4 veya bilgisayar üzerinden çevrimiçi mağazamızda Sony Entertainment Network hesabınızla oturum açın ve PlayStation Store'u ziyaret edin. Sony Entertainment Network hesabınız yoksa PS3 veya PS4'ünüz üzerinden veya eu.playstation.com/registration adresini ziyaret ederek hesap oluşturabilirsiniz.
    "Redeem Codes" (Kod Talep Et) öğesini seçin ve 12 karakterden oluşan hediye kuponu kodunu girin.
    Bu oyunun PS4 dijital sürümünü indirimli fiyatla satın almaya hak kazanacaksınız.
    PS4 sisteminizde PlayStation Store'u veya bilgisayarınızda çevrimiçi mağazamızı ziyaret edin ve oyunu indirimli fiyatla satın alın.
    İndirme işlemine başlamadan önce PS3 diskinizin PS4 sisteminizde takılı olmadığından emin olun; aksi takdirde oyun arızalanabilir.
    Oyunu indirin ve PS4 sisteminize yükleyin.
    Oyunu oynamak için PS3 diskini PS4 sistemine takın.
    Not:

Oyunun PS4 dijital sürümünü oynayabilmek için PS3 diskinin PS4 sistemine takılı olması gerekir. PS3 diskini PS4 sisteminizden çıkarırsanız oyunu oynayamazsınız.
    PS4 dijital sürümünü indirimli fiyatla satın alabilmek için en geç aşağıdaki tarihlere kadar hediye kuponunuzu kullanmalı ve PS4 dijital sürümünü satın almalısınız: 31 Ocak 2014 (Assassin's Creed IV Black Flag), 28 Mart 2014 (Battlefield 4) ve 31 Mart 2014 (Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, NBA 2K14 ve Call of Duty: Ghosts).

• Samet hoşgeldin

Büyükbaba ile tanışmadık sanırsam? Mert ben memnun oldum, hoşgeldin sen de

• İçim çız etti valla özlemişim bu muhabbeti.

• Merhaba;

Ekibe giriş için alt sınır nedir arkadaşlar. Yaş 33 oldu ama halen günde min 2 saat oyun oynuyorum
  • serothesnake kullanıcısına yanıt
    Sen gençmişşin kardeşim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.