Şimdi Ara

OLD WOLVES (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.608
Cevap
6
Favori
28.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serothesnake

Merhaba;

Ekibe giriş için alt sınır nedir arkadaşlar. Yaş 33 oldu ama halen günde min 2 saat oyun oynuyorum

Aslında belli bir kıstas belirlemedik ilk mesajdada belirtildiği üzere 2008 den beri bu forumda oluşmuş ve forum dışına taşınmış dostluğumuz bulunmakta çoğumuz evliyiz
    şu kadar saat oynamalı boyle olmalı şu oyun olmalı bu kadar oyun oynanmalı diye kıstas aramıyoruz en azından şimdilik
    çoğunlukla oynadığımız oyunlar Battlefield ve fifa ne zaman istersen bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Sen gençmişşin kardeşim

Geldimi ps4 ün

• Ps4 ü ben bi 6 ay sonra alırım diyodum aslında ama aralıkta Amarigadan getirtme şansı var. Bu NTSC-U falan muhabbetleri sıkıntı mı hala acaba? Yoksa al tak kullan olur mu?
  • Sanırım 1.mesajı editleyip grup üyelerinin isim ve nicklerini yazsak iyi olacak.
  • Samet hoşgeldin, nasılsın?

Beyazıt abi, ps3 te takılı olan harddiski direk ps4 e aktarıyorum ve işlem bitiyor öyle mi?

ha birde güncelleme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

Samet hoşgeldin, nasılsın?

Beyazıt abi, ps3 te takılı olan harddiski direk ps4 e aktarıyorum ve işlem bitiyor öyle mi?

ha birde güncelleme...

Oha oha ne hdd'si len iyi oku disc disc :)

@Samet hoş geldin dostum.
  • Yanıt için teşekkür ederim. Çok profesyonel olmasam da Fifa 14 ve Ghosts bu nesilde oynuyorum. Ama next gen'de BattleField 4 oynayacağım çünkü ghosts inanılmaz kötü bir oyun olmuş. Eğer Fifa 14 oynamak isteyen olursa yada turnuva düzenlenirse katılmak isterim. Oyunlarımı capture ediyorum. Youtube'da serothesnake isminde ingame video'larımı paylaştığım bir kanalım da var. 13 Aralık'ta PS4'üm de gelecek. Oyun davetleriniz olursa katılırım.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: p_r_o_t

quote:

ha birde güncelleme...

Ya abi benim şimdi psnden aldığım oyunlar ne olacak? akibeti ne? NBA2k 14
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: p_r_o_t

quote:

ha birde güncelleme...

Ya abi benim şimdi psnden aldığım oyunlar ne olacak? akibeti ne? NBA2k 14

Playstation sayfasında şu ibare var "PS4 sisteminizde oyunun dijital sürümünü oynamak için PS3 oyun diski gereklidir." Ama bana çok saçma geldi, oyunu disc olarak alanın parası parada digital alanın parası para değil mi. Vardır bir yolu ya da olacaktır, bende merak ettim, yeni birşey öğrenirsem haberdar ederim.

http://tr.playstation.com/ps4upgrade/
    Paylaş

• Tekrar merhaba herkese, hoşbulduk. Herkes iyidir umarım. Çok sular geçti valla, çoluk çocuk falan da girince işler içine Ps çoğu zaman aksesuar oldu. Arada alıyorum yeni oyun heves edip, öyle jelatinli jelatinli duruyor . Geçende unutup 2. kez Uncharted 3 almışım. Eve getirip yerleştirirken farkettim daha önce almışım meğer. 2 tane "0" aynı oyun duruyo yan yana.

Allahtan Xbox a rgh falan yaptırdım bi vakit. 2 ateş ediyoruz orda arada.
  • Samet bişey farketmiyor u veya pal olması
    Beyaz evet editlememiz lazım akşam eve gidince artık

• Selam Beyler,

Ekip hemen toplanmış
    PS4'ü biraz vakit geçsin ondan sonra alırım diyordum. Siz kesin gaza getirip çıkar çıkmaz bana aldırırsınız.
    Bu arada socom ps4 için çıkacak mı?
  • Laaaaaaan selamın aleyküm kardeşler. Barbarım iyi etmişsin valla.
  • mavibidik kullanıcısına yanıt
    henüz duyurulmadı ama yakın zamanda duyurusunu yapar sony diye ümit ediyorum
  • mavibidik kullanıcısına yanıt
    Muhsin seni 2 kere aradım ne açtın ne de geri döndün. Dedim bu kesin verilen yeni sipariş TOMA'larla uğraşıyor. Kendini affettirmek istiyorsan en yakın Sony centera gidip önsipariş vereceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam gencler ve genç kalanlar. Aslında sadece genc kalanlar mı demem gerekirdi
    Beyaz buna gerek kalacagını sanmıyorum. Ayrıca bir kod falan yok ortada
    Bence ps4 gelince psn e bağlanıp ver ulan bf4 umu deyince ps3 te aldıgım bf4 10 usd farkla ps4 e inecek di mi oyle olmalı bu kadar basit olmalı di mi? Evet evet oyledir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Seenone

Selam gencler ve genç kalanlar. Aslında sadece genc kalanlar mı demem gerekirdi
    Beyaz buna gerek kalacagını sanmıyorum. Ayrıca bir kod falan yok ortada
    Bence ps4 gelince psn e bağlanıp ver ulan bf4 umu deyince ps3 te aldıgım bf4 10 usd farkla ps4 e inecek di mi oyle olmalı bu kadar basit olmalı di mi? Evet evet oyledir :)

aleyküm selam ihtiyar

• Hoşgeldiniz beyler,

Muhsin Ps3 deki makara sistemi duruyormu makara sistemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon

Hoşgeldiniz beyler,

Muhsin Ps3 deki makara sistemi duruyormu makara sistemi.

Yerdeyim, oradan gülüyorum

@Samet hayırlı olsun, yeni oyuncu geldi galiba aileye

• Ekipler belirlensin bf ciler mw ciler kzciler fifacılar nba ciler :))
    Sametle nba
    Harun ve Serdarla killzone oynayacam ben

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.