Şimdi Ara

OLD WOLVES (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.608
Cevap
6
Favori
28.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aramızdaki ps4 sahiplerinin evine gidip çökelim derim.

Bu arada PS4 13 aralıkta çıkacak ama oldukça büyük söylentiler var. Stok konusunda sıkıntı yaşanacağı söyleniyor ki Sony TR'ye güven olmaz. her bayiiye 4'er adet ps4 vermekten bahsediyorlarmış.
  • Batu senin amazon ps4 siparişin gelene kadar ek paket çıkmış ezberlemiş olacağım, üzüldüğüm tek o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: p_r_o_t

Batu senin amazon ps4 siparişin gelene kadar ek paket çıkmış ezberlemiş olacağım, üzüldüğüm tek o :)

Alacağın kadar aldın daha ne ah istersin ki milletten kardeşim

Şaka bir yana şöyle resimli görselli bir tanıtım yapsan da tüm forum faydalansa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @p_r_o_t Ps3 e basladim dun aksam xboxi biraktim bf4 premiumu da aldimmi tamamdir :)
    Asil merak ettigim bf4 u ps3 ten ps4 e upgrade edebilicez de premiumu da edebiliyormuyuz kesin bir bilgisi olan varsa memnun olurum.
    Bu arada sozum o bilgisayardan bf4 oynayanlara kiricam klavyenizi haberiniz olsun
    Gelsenize lan konsola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbbatir -- 27 Kasım 2013; 14:10:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla kaç kez söyledim bilmiyorum, kesinlikle almam diyordum ama sırf sizin için alırım...

Beyazıt abi ; ps3 ile arasında bariz grafik farkları var mı? Spotta fiyatları nasıl?

Barbaros abi yiyim ne olsun aynı tas aynı hamam, rutin hayat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcelik -- 27 Kasım 2013; 14:13:51 >
  • :):)
    Şimdi eski hesaplarla oynamaya devammı ben yeni açacağım sanırım
    Emrah bize güzel bir logo da hazırlar 👍

• terapati kullanıcısına yanıt
    @terapati
    Ps4 ana konusundan yapmıştım bence daha fazlasına gerek yok, buradakiler benden daha iyi biliyor makinayı :)

@dtcelik
    Bariz ne kelime, dağlar kadar. Grafikten dolayı öyle şımarıyorsun ki 100m'den 1x dürbünle adam almaya çalışıyorsun.
  • Televizyonu degistirtmesin de ben baska bisey istemiyorum
    Bir de turtlebeach xp500 le duzgun calissin yeter.
    Dun alsam xp500 u ps3 le ilk defa denedim hic ama hic xboxtaki gibi ses gittimi geldimi baglanti koptumu falan problem olmadi catir catir konusabildim
    Heee birde su bf4 yapimcilarina bi mail atalim menuye arkadas davet edip beraber oyuna girebilelim uyuz oluyorum. Kim hangi oyuna girdi nereye join yapacaz yer kalmadi olayina.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbbatir -- 27 Kasım 2013; 14:19:13 >
  • @batu çalışıcak turtle beach in sayfasında gerekli açıklama mevcuten çok bende ona sevindim eax 41 de çalışıcak 1.45 $a. Kaybettiğim battery cover ın da siparişini geçtim kargo ile 6 dolar tuttu
    Bf4 içinse ilk paketten önce yama yayınlanıcakmış seni beni düşündüklerinden değil server satışı yapıcaklar mecburlar zaten çıkarmaya

• ps4'te o sorun yok sanırım Batu. direkt arkadaşın üzerinden join yapabiliyorsundur.
    he bi de xp500 çalışıyor

@fbbatir
  • quote:

Orijinalden alıntı: p_r_o_t

Şahin, sende gel dostum.
    @Buyukbaba

Bütün xbox grubu meğer buraya toplanmış. :)
  • Dağılın laaaaa ben geldim :)

• @Tuckerr, o 1,45$ neyin parası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adoni

Dağılın laaaaa ben geldim :)

Ahaaa geldi, kaçın...

Gönderdin mi abi kargomu?
  • XOG tu galiba değil mi bu grubun ismi. hatırlıyorum.
  • Kulakligin pil kapagi anladigim kadariyla

• dtcelik kullanıcısına yanıt
    Yoldayim hala Adana'dan öğlen çıktım aksama evdeyim @dtcelik

• Yettim gayri geldim ya la!
  • O diilde ulan konsollar gecti oyunlar gecti
    O mw2 de hala nuke atacak kadar cok yatip ta sabrademedim ya ne desem bos...

• Bu 1-2 liraya bulabileceğimiz sıradan 2,5'tan 3,5'a çevirici değil mi? Bunun için bizden 15 lira+kargo parasımı vermemizi istiyor. Hayır bluetooth kitini ds4'e takabilmemiz için ufak bir aparat yap tamamda bu ne biiiiip

@Buyukbaba
    Biz PS3'ten gelmeyiz, xog başka bir oluşum. Haa bazı arkadaşlar xog'ada üyeydi o da ayrı mesele :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBeyaz -- 27 Kasım 2013; 14:48:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.