Şimdi Ara

olcay'ı sevmeyen bi ben miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
48
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> olcay'ı sevmeyen bi ben miyim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1324 Mesaj
    isterse sezon boyunca 452 gol atsın yine de nefret edeceğim bu heriften

• Yüzbaşı
    421 Mesaj
    Vay ya Olcay'ı da beğenmiyoruz. Helal olsun, ama Olcay haklı, ne yapsın, 1 milyonluk adam 7-8 gol 7-8 asist yapsın beğenilmesin. 10 milyonluk adamlar 2 gol ancak atsın, yıldız olsun, popüler olsun. Sonra Beşiktaş niye bu halde. İbrahim Üzülmez'e de laf ediyordunuz, gitti gideli sol taraf düzelmedi. Olcay f/p bakımından ligin en iyi oyuncularındandır ama bizim taraftar olmadık adamları sever hale geldi. Belimiz o yüzden doğrulmuyor yıllardır. Olcay'ı Lucescu getirse efsane olurdu.
    |
    |
    arkadaş, toptan zerre kadar anlayan bir adam, olcayın iyi futbolcu olmadığını görebilir. bunun istatistiki verilerle bir alakası yok. isterse sabaha kadar gol atsın, asist yapsın, koşsun, bassın vs...
    quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

arkadaş, toptan zerre kadar anlayan bir adam, olcayın iyi futbolcu olmadığını görebilir. bunun istatistiki verilerle bir alakası yok. isterse sabaha kadar gol atsın, asist yapsın, koşsun, bassın vs...
    quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

+1903

saman alevi gibi 90 dakika da 1-2 kere parlıyor geri kalan sürede hiç yok.. topsuz alanda koca bir sıfır zaten..

Quaresma yı topsuz alandaki etkisizliğinden gönderip bu adamı beğenmek çok komik gerçekten..

• Binbaşı
    1881 Mesaj

niye komik olsun? adam daha ucuz,skora katkısı daha fazla, takım içi sorun değil.
    |
    |
    Bahsedilenler: KafasıGüzel
    Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur !!!

• Yüzbaşı
    801 Mesaj
    takımın bu sene en iyi oyuncusu tartışmasız.neyini beğenmiyorsunuz ?
    |
    |
    Adam çok iyi bir oyuncu bence normalde sol kanat oyuncusu gibi defansada yardıma geliyor daha çok bekin önünde gibi ama gizli forvet özelliğide var savunmaya unutturuyor kendini.Ordu maçında ilk yarıda ofansif orta saha gibi oynadı ordada çok beğendim.Sonuçta Beşiktaş'ta hedef adam Olcay değil Fernandes ve Oğuzhan , Quaresma gibi topu alıp köşede kaybetmiyor en azından.Bir şeyler yapmak istiyor onu anlıyorsun izlerken.

Özet: Oynadığı ilk maçtan itibaren kanım ısındı diyebilirim.
    * 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
  • Binbaşı
    1677 Mesaj
    Ben de ciddi ciddi okuyorum konu eskiymiş.
    |
    |
    Tipine felan yorum edenler olmus zamaninda yazik cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

yazıyorum bunları kenara
    quote:

yazıyorum bunları kenara

2 macta abarttiniz adami gene 2dk durun yav.
    Bu olcayin ustuste 5~6 hafta golsuz ve kotu futbolunu izleyecegimiz gunlerde oldu, olacak.
    Arsenal macinda iceride kacirdigi golu atsa hadi beraber abartalim diyecemde bursa macinda 3 pozisyondan birini atti diye oyle iyi boyle iyi demek manasiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Adam çok iyi bir oyuncu bence normalde sol kanat oyuncusu gibi defansada yardıma geliyor daha çok bekin önünde gibi ama gizli forvet özelliğide var savunmaya unutturuyor kendini.Ordu maçında ilk yarıda ofansif orta saha gibi oynadı ordada çok beğendim.Sonuçta Beşiktaş'ta hedef adam Olcay değil Fernandes ve Oğuzhan , Quaresma gibi topu alıp köşede kaybetmiyor en azından.Bir şeyler yapmak istiyor onu anlıyorsun izlerken.

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Oha ben ne yorum yapmışım böyle

Yalnız şimdi Olcay hedef adam gibi oynuyor o zaman öyle değildi ama şimdi öyle.

Olcay'ın 2 3 kötü hareketi hemen göze batıyor. İlk senede Holosko,Fernandes,Almeida hedef adamdı Olcay ekstra işler yapıyordu bide defansa yardım ediyordu.

Şimdi Terste Gökhan Töre var çok golcü değil daha çok assists üzerine o yüzden Olcay daha çok gol atmalı

• Yüzbaşı
    454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

yazıyorum bunları kenara

Bu olcayin ustuste 5~6 hafta golsuz ve kotu futbolunu izleyecegimiz gunlerde oldu, olacak.
    Arsenal macinda iceride kacirdigi golu atsa hadi beraber abartalim diyecemde bursa macinda 3 pozisyondan birini atti diye oyle iyi boyle iyi demek manasiz.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

yazıyorum bunları kenara

gerçek değeri bu hiç abartmıyorum, olcayı ilk günden beri destekliyorum bilen bilir
    * 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *

• Teğmen
    143 Mesaj
    80 maç 21 gol 16 asist bu adam sol kanat oyuncusu ve Türk. Defansa da katkısı var daha ne yapmalı.
    |
    |
    “Beşiktaş şampiyon olsun, maç kazansın, kupa kaldırsın diye tutulmaz. Beşiktaşlılık bir değerler manzumesidir. Dürüstlüktür. Ahlaklı olmaktır. İyi insan olmaktır. Bir insan falanca fitbolcuyu, filanca başkanı sevdiğinden değil, takım sürekli şampiyon olduğu için hiç değil öncelikle ve esasen bu değerlere inandığı için Beşiktaşlı olur”

Süleyman Seba
  • Yüzbaşı
    930 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Burkina Faso

Beşiktaş taraftarı bu sene çoğu konuda olduğu gibi Olcay konusunda da ikiye bölünmüş durumda , kendi fikrim ise olcayın ne kadar takımın en skorer oyuncusu olsa da oyun içinde pek gözükmediğini düşünüyorum , ordu maçında 70 den sonra erkan girebilirdi onun yerine mesela.
    quote:

Orijinalden alıntı: Veli Kavlak

Beşiktaş taraftarı bu sene çoğu konuda olduğu gibi Olcay konusunda da ikiye bölünmüş durumda , kendi fikrim ise olcayın ne kadar takımın en skorer oyuncusu olsa da oyun içinde pek gözükmediğini düşünüyorum , ordu maçında 70 den sonra erkan girebilirdi onun yerine mesela.

Erkan ? Erkan Kaşı diyorsan bende begeniyorum ama karabukte kiralik diye biliyorum ?

|
    |

• Emekli Yönetici
    2122 Mesaj
    konuyu yeni sandım "el insaf" yazmaya giriyodum.
    |
    |
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    adamın oyununu hiç sevmiyorum. verem ediyor adamı çoğu zaman. ama allahı var. müthiş sol-sağ ayaklarınlan yapıştırıyor.

olcay'dan önce tartışılması gereken çok adam var.

"müthiş sol ayağamLAN yapıştırdım."
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.