Şimdi Ara

olcay'ı sevmeyen bi ben miyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isterse sezon boyunca 452 gol atsın yine de nefret edeceğim bu heriften
  • Vay ya Olcay'ı da beğenmiyoruz. Helal olsun, ama Olcay haklı, ne yapsın, 1 milyonluk adam 7-8 gol 7-8 asist yapsın beğenilmesin. 10 milyonluk adamlar 2 gol ancak atsın, yıldız olsun, popüler olsun. Sonra Beşiktaş niye bu halde. İbrahim Üzülmez'e de laf ediyordunuz, gitti gideli sol taraf düzelmedi. Olcay f/p bakımından ligin en iyi oyuncularındandır ama bizim taraftar olmadık adamları sever hale geldi. Belimiz o yüzden doğrulmuyor yıllardır. Olcay'ı Lucescu getirse efsane olurdu.
  • evlat olsa sevilmez bu erif
  • arkadaş, toptan zerre kadar anlayan bir adam, olcayın iyi futbolcu olmadığını görebilir. bunun istatistiki verilerle bir alakası yok. isterse sabaha kadar gol atsın, asist yapsın, koşsun, bassın vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

arkadaş, toptan zerre kadar anlayan bir adam, olcayın iyi futbolcu olmadığını görebilir. bunun istatistiki verilerle bir alakası yok. isterse sabaha kadar gol atsın, asist yapsın, koşsun, bassın vs...

+1903

saman alevi gibi 90 dakika da 1-2 kere parlıyor geri kalan sürede hiç yok.. topsuz alanda koca bir sıfır zaten..

Quaresma yı topsuz alandaki etkisizliğinden gönderip bu adamı beğenmek çok komik gerçekten..
  • niye komik olsun? adam daha ucuz,skora katkısı daha fazla, takım içi sorun değil.
  • takımın bu sene en iyi oyuncusu tartışmasız.neyini beğenmiyorsunuz ?
  • Adam çok iyi bir oyuncu bence normalde sol kanat oyuncusu gibi defansada yardıma geliyor daha çok bekin önünde gibi ama gizli forvet özelliğide var savunmaya unutturuyor kendini.Ordu maçında ilk yarıda ofansif orta saha gibi oynadı ordada çok beğendim.Sonuçta Beşiktaş'ta hedef adam Olcay değil Fernandes ve Oğuzhan , Quaresma gibi topu alıp köşede kaybetmiyor en azından.Bir şeyler yapmak istiyor onu anlıyorsun izlerken.

Özet: Oynadığı ilk maçtan itibaren kanım ısındı diyebilirim.
  • yazıyorum bunları kenara
  • Ben de ciddi ciddi okuyorum konu eskiymiş.
  • Tipine felan yorum edenler olmus zamaninda yazik cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

yazıyorum bunları kenara

2 macta abarttiniz adami gene 2dk durun yav.
    Bu olcayin ustuste 5~6 hafta golsuz ve kotu futbolunu izleyecegimiz gunlerde oldu, olacak.
    Arsenal macinda iceride kacirdigi golu atsa hadi beraber abartalim diyecemde bursa macinda 3 pozisyondan birini atti diye oyle iyi boyle iyi demek manasiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıymetini bilin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Adam çok iyi bir oyuncu bence normalde sol kanat oyuncusu gibi defansada yardıma geliyor daha çok bekin önünde gibi ama gizli forvet özelliğide var savunmaya unutturuyor kendini.Ordu maçında ilk yarıda ofansif orta saha gibi oynadı ordada çok beğendim.Sonuçta Beşiktaş'ta hedef adam Olcay değil Fernandes ve Oğuzhan , Quaresma gibi topu alıp köşede kaybetmiyor en azından.Bir şeyler yapmak istiyor onu anlıyorsun izlerken.

Özet: Oynadığı ilk maçtan itibaren kanım ısındı diyebilirim.

Oha ben ne yorum yapmışım böyle

Yalnız şimdi Olcay hedef adam gibi oynuyor o zaman öyle değildi ama şimdi öyle.

Olcay'ın 2 3 kötü hareketi hemen göze batıyor. İlk senede Holosko,Fernandes,Almeida hedef adamdı Olcay ekstra işler yapıyordu bide defansa yardım ediyordu.

Şimdi Terste Gökhan Töre var çok golcü değil daha çok assists üzerine o yüzden Olcay daha çok gol atmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

yazıyorum bunları kenara

2 macta abarttiniz adami gene 2dk durun yav.
    Bu olcayin ustuste 5~6 hafta golsuz ve kotu futbolunu izleyecegimiz gunlerde oldu, olacak.
    Arsenal macinda iceride kacirdigi golu atsa hadi beraber abartalim diyecemde bursa macinda 3 pozisyondan birini atti diye oyle iyi boyle iyi demek manasiz.

gerçek değeri bu hiç abartmıyorum, olcayı ilk günden beri destekliyorum bilen bilir
  • 80 maç 21 gol 16 asist bu adam sol kanat oyuncusu ve Türk. Defansa da katkısı var daha ne yapmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veli Kavlak

Beşiktaş taraftarı bu sene çoğu konuda olduğu gibi Olcay konusunda da ikiye bölünmüş durumda , kendi fikrim ise olcayın ne kadar takımın en skorer oyuncusu olsa da oyun içinde pek gözükmediğini düşünüyorum , ordu maçında 70 den sonra erkan girebilirdi onun yerine mesela.

Erkan ? Erkan Kaşı diyorsan bende begeniyorum ama karabukte kiralik diye biliyorum ?

• konuyu yeni sandım "el insaf" yazmaya giriyodum.
  • la niye taktiniz bu adama ? niye serdari ismaili kiz kdr gucu olan oguzhani degilde kopek gibi oynayan rakibi bogan senere kramp girdiren olcayi ?
  • adamın oyununu hiç sevmiyorum. verem ediyor adamı çoğu zaman. ama allahı var. müthiş sol-sağ ayaklarınlan yapıştırıyor.

olcay'dan önce tartışılması gereken çok adam var.

"müthiş sol ayağamLAN yapıştırdım."
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.