Şimdi Ara

Olağan Mali Genel Kurul 2016 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 58 milyon euroluk karli bir ihalenin neden ipta edildigini aciklasin Dursun Ozbek, hadi bakalim.
  • Aysal surekli 2011'deki Galatasaray'dan bahsederek kendini aklamaya calisiyor. Aynen Tayyip Erdogan'in hala 2001 Turkiye'sini konusmasi gibi. Kisacasi aldigim yerde biraktim demeye getiriyor. Halbuki asil soru 2012-2013 sezonunun basindaki UEFA FFP'ye uyumlu, kara gecen Galatasaray'in nasil bu hale geldigi.

Soylediklerinde buyuk yanlislar var.

1. Futbol subesi harcamalarindan zarar yok diyor. Bunu da sadece ama sadece "alinan hicbir oyuncu daha ucuz fiyata satilmadi" argumanina bagliyor. Tamamen yalan. En basit ornek Hajrovic. Sifir bonservisle gitti. Yuklu miktarda bonservis odeyip bugun elden bile cikaramadigimiz onlarca futbolcu var. Kaldi ki futbol subesi harcamalarinin cogu bonservisten cok oyunculara ve teknik direktorlere odenen yillik ucretler. Ortada yanlis politikalardan dolayi 50 milyon euroluk dev bir zarar var.

2. FFP kurallari biz geldigimizde yoktu diyor. Bu da yalan. UEFA FFP kurallarini 2009 yilinda acikladi ve 2011 yilinda devreye soktu. Unal Aysal gorev yaptigi surece bunun bal gibi farkindaydi. Onlem almasi gereken donemde bos harcamalara girdigi icin UEFA bizi o masaya cagirdi. Durup dururken olan bir durum degil.

Ayrica sonlara dogru konusan bir uye saatlerce toplanti yapiyoruz, kimse futbol takimi konusmuyor dedi ki sonuna kadar hakli. Kulup yonetmek sadece borc yonetmek degil. Senin gelir kaynaklarinin tamami futbol takiminin basarisi uzerine kurulu. Aysal'in da en buyuk hatasi basarili olan bir takimin ritmini bozmak olmustur. Simdi 5 sene ust uste sampiyonlugu kutlayacak bir takim olsaydik, ne UEFA ceza verirdi, ne de Aysal elestirilirdi.

• 58 milyon euroluk proje tam olarak neydi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ünal aysal düşmanları galatasaraylı değil, fatih terim sevdalısıdır. başka da söylenecek bir şey yok.

Ben de seni akıllı adam sanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

58 milyon euroluk proje tam olarak neydi arkadaşlar?

Store devri galiba.Yeni yönetim yapmak istememiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

58 milyon euroluk karli bir ihalenin neden ipta edildigini aciklasin Dursun Ozbek, hadi bakalim.

Nedeni belli. Birileri tarafından "Galatasaray batıyor, bakın UEFA bile ceza verdi" algısı oluşturulmak istenmesi. Bunun sonucu olarak da çeşitli arazilere çökülecek olması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılı ve efsane başkanımızdan mükemmel Genel Kurul Konuşması

Konuşmadan kısa notlar

feybukta kalabalığız
    eyçdii televizyon kanalımız var
    voleybol sahasını taşıdık
    web sayfasını yeniledik

kalamış tesisleri için kiracıyla sözleşme yapılmış, bir şekilde anlaşmazlık yaşanmış bu sorunu çözmek içinde çalışmalar yapılmak istenmiş ama gelgör ki kulüp yapılan sözleşmeyi kaybetmiş dolayısıyla başkan tedbir olarak hemen gidip çelik kasa alıp getirip kulübe koymuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dursun denen çapsızın ibra edilmesiyle, Galatasaray 1 yılını göz göre göre heba etmiştir.

Seneye görün ibra edilmeyecek ama iş işten geçmiş olacak.

• Sonumuz olucak bu adam

Not: neden bu bölümde oy veremiyorum. Şu ekran çıkıyor, halbuki tercihlerde Galatasaray seçili
    Bu mesaja eklenen görseller:

Olağan Mali Genel Kurul 2016

• Dursun konuşmaya başlayınca ben (temsili değil):
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Başarılı ve efsane başkanımızdan mükemmel Genel Kurul Konuşması

Konuşmadan kısa notlar

feybukta kalabalığız
    eyçdii televizyon kanalımız var
    voleybol sahasını taşıdık
    web sayfasını yeniledik

kalamış tesisleri için kiracıyla sözleşme yapılmış, bir şekilde anlaşmazlık yaşanmış bu sorunu çözmek içinde çalışmalar yapılmak istenmiş ama gelgör ki kulüp yapılan sözleşmeyi kaybetmiş dolayısıyla başkan tedbir olarak hemen gidip çelik kasa alıp getirip kulübe koymuş

Aziz Yıldırım Fenerin başında olduğu sürece Dursun Özbek'e razıyım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.