Şimdi Ara

okuldan kaçmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer yazılı disiplin kuralları aynen uygulansaydı kalemini getirmeyen öğrenci disipline veriliyor olurdu
  • belki hepiniz hastalandınız olamazmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

devlet bize demiş 20 gün gez toz bi bk olmaz

• beni müdür yakaladı bi daha yapma dedi yaptım bişey olmadıama değişir okuldan okula
  • Kaçmakmı ? kaçmak ne oluyor acaba.hayatta öyle kaçma felan kullanmam.canım sıkılırsa çıkar gelirim kimsede bişe diyemez.herkes der kaçalım felan,ne kaçıyon olm çık git illa adını kaçmakmı koyacan büyük bir marifette sanki...cezaya gelince birşey olmaz korkma sakın..
  • bir şey olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: :Fatih:

Kaçmakmı ? kaçmak ne oluyor acaba.hayatta öyle kaçma felan kullanmam.canım sıkılırsa çıkar gelirim kimsede bişe diyemez.herkes der kaçalım felan,ne kaçıyon olm çık git illa adını kaçmakmı koyacan büyük bir marifette sanki...cezaya gelince birşey olmaz korkma sakın..

bizimkide aynı işte kapıdan elimizi kolumuzu sallaya sallaya cıktık
  • ilk disipline gidiyorsan uyarı alırsın sadece aynı olay bizim başımızada geldi ertesi gün toplandık gittik müdürle konuştuk özür falan diledik eğer tam gün kaçtıysanız hastaydım vs. falan söleyin bişi olmaz eğer okula gelip kaçtıysanız dediğim gibi gidin özür dileyin bi daha yapmayız söleyin biz öle yaptık bi daha yapmayız dedik sonra tüm gün kaçma gibi bi alışkanlığımız oldu hadi müdür inat etti verecem dedi o zmn askeriye girme olanağınız düşer başka sorun olacağını sanmıyorum
  • Birsey olmaz. Benim'de Devamsizlik 18 olmus. :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

devlet bize demiş 20 gün gez toz bi bk olmaz

aynen abi onlara ne ha okula gelmemişiz ha gelip gitmişiz. sen yoklamanı al yok yaz gerisine karışma

valla bnm devamsızlık 8 gün mayıs a fln saklıyorum.
  • görselerde görmeseler bile hiç birşey olmaz bir kere biz 4 ders boş müdür salmıyor dışarı ondan sonra bekle babam bekle baktık olmayacak 20-25 kişi yüksek duvara tırmanıp dikenlerin altından kaçtık arka tarafa yüksek duvar böyle düz değil;
    ortadan bir çıkma var oraya basıp demirin üstündeki telin altına girip öyle kaçtık.. gerçi hala kaçanlarda varda ama bir kere zif dökmüşler bayağı bende görmeyince onu kolum ve ceket zif oldu resmen..
  • 15 kişi az birader biz 20 nin üstü kaçıyorduk ayda 2-3 kez

devamsızzlık haricinde bi b.k olmadı
  • bir şeyimde olmaz yaa takmaaa gerçi ben hiç kaçmadım ama daha lise 1 im ama ileriki zamanlarda anı kalır vs gibisinden bi kereliğine olur o kadar
  • Devamsizligi silemezmiyiz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chuey

Devamsizligi silemezmiyiz ?

başka ?

benim arkadaş kaçarken telin üstüne yakalandı bişi olmadı
  • Ailenin haberi varsa sorun yok. Dersin " Hocam benim onlarla alakam yok . Doktora gittim "falan de annemgilin haber var isterseniz sorun dersen sorun yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: .MstF.

quote:

başka ?

Müdür kac Para ister acaba ? Rapor alamazmiyim ?

• quote:

quote:

quote:

başka ?

Tanıdık doktor hemşire vsvs tanıdık hastanede yad sağlık ocaklarında felan varsa alırsın.yoksa bulursun bir doktor parayla geriye dönük alırsın.

• Eğer müdür iyi biriyse sıra dayağıyla kurtulursunuz.Değilse geçmiş olsun sicile işler sonuçta
  • quote:

quote:

quote:

başka ?

raporu okula geldikten sonra vermen gerekir. Eski tarihe rapor nasıl alcan
    Arkadaşlar 2 gün okula gelmiyordu sonra sağlık ocağına gidip karnım ağrıyor deyip rapor alıyordu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.