Şimdi Ara

okuldan kaçmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün 15 kişi okuldan kaçtık müdür yardımcısı disipline vericeğini söylemiş sizce çok ceza alırmıyız ayrıca ailemin haberi var bu etki eder mi?

• 1 gün uzaklaştırma alırsınız en fazla
  • bizde kaçıyoduk bi b.k olmadı
  • müdüre göre değişir
  • Toplu kaçmak bildiğim kadarıyla disiplin cezası.Çünkü benzer bir olay benimde başıma geldi ifadem alındı ama ceza almadım.Tamamen disiplin kuruluna ve müdüre bağlı
  • Askeri lise hayalin varsa bitti sayılır
  • zaten lisedeyim
  • ceza alsanda şu an için bi halt olmaz, harp okulları iin sıkıntı olur....ileride de güzel bi anı..takma kafana
  • hep korkuturlar istersen dsiplin cezası al hayatında hiç bişey değişmez önemli olan ailen onlarda biliyosa hiç bi sorun yok. korktuğun gibi sabıkalı muamelesi yapmazlar adama hiç bi yerde de karşına çıkmaz
  • okuldan atılırsın. hayatın söner vs vs.. (: lisede bizide cok korkutmuslardı böyle ama uyarı bile almazsınız kanımca..
  • Hiçbirşey olmaz
  • Hiçbişi olmaz.
  • biz komple sınıfça kaçardık hep öyle korkuturlardı ama hiç birşey olmazdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: severussnape

bugün 15 kişi okuldan kaçtık müdür yardımcısı disipline vericeğini söylemiş sizce çok ceza alırmıyız ayrıca ailemin haberi var bu etki eder mi?

Korkma , gelir 2 nasihat eder göz korkutur kağıt doldurun falan der de siz sallamayın Bişey olmaz yani
  • Hiç başıma gelmedi.Okuldan kaçtığım çok oldu ama topluca kaçmadık.Bir ara 10 kişi kaçıyorduk müdür yardımcısı gördü bizi uzaktan kaçmayın diye bağırdı bizimkiler tırstı döndü geri ben dönmedim kaçtım hiç birşeyde olmadı.
  • OKula en son ne zaman gittiğimi hatırlamıyorum hiçbirşey yapamıyorlar.
  • benim zamanimda yarım gün sayılıyordu 18 gün gözüktü karnede 18x2=36 gün kaçmışız çoğu topludur sonra 5-6 günde girilmemiş var 4 günde rapor var bizlere bişey olmadıysa sana hiçbirşey olmaz
  • devlet bize demiş 20 gün gez toz bi bk olmaz
  • 20 günde sınıfta kalıyorsun dostum sınır 19,5

19,5 gün Benim Günüm olduğuna göre Bir problem yok
    bkz:Recep İvedik
  • 54 kişilik sınıfat 53 kişi kaçtığımız oluyordu (bi inek hariç hepimiz kaçardık)

sonuçta olan şey hiçbirimiz bi halt olamadık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.