Şimdi Ara

Okulda kavga ettinizmi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
4
Favori
5.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla sirtimda kirilan sirayi hatirliyorum bi yoksa hatirlamaya degmeyecek ergen kavgalarimiz oldu tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş g*tüme elleyip duruyordu. Benden 3 yaş büyüktü. Hala yapmaya devam etti. Elleyip duruyor. Ulan yapma diyorum yapıyor şerefsiz. En son dayanamadım. Çenesine yumruğu geçirdim. Merdivenlerde oturuyorduk o üstte idi. Yumruk attıktan sonra bana Hemen tekme salladı. Ağzıma geldi. Ayırdılar sonra. Laf attık birbirimize dediler 1-2 gün sonra teke tek çıkın. Bu çocuk teke tekte beni gebertirdi. Ben sonra çocuk bana yaklaşırken aga naber iyi misin falan dedim belki yumuşar kavga etmeyiz diye. Akla bak işte çocuk daha dinlemeden yumruğu bi geçirdi ve heryer bulanık oldu . Ağlıyordum. Zaten tek yumrukta bitti kavga. Kavga da denmez gerçi Gözüm morarmıştı. Ama barıştık. Şu an bana vuran arkadaşın evleri yandı ve izmire taşındılar. Adı Emre idi. Özledim çocuğu. Kaç yıl oldu ya? Sonra benle aga naber diyip dalga geçtiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kantura2

ceza almadınızmı hocam okadar kavga etmişsiniz bizim okulda atılmıştık

Velimi çağırdılar.Zar zor araya benle arkadaşımı seven birkaç öğretmen girdi.Sicile işlemediler.Beden hocam ve tarih hocam olmasa atılma ihtimalim yüksekti

• yanlış anlaşılma ve karşıdaki tarafın artisitliği sonucu kavga ettik ikimizde disiplinlik olduk beynime tüküreyim gençler siz siz olun disipline gitmektense dayak yiyin daha iyi valla bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

kavga nedir ya cahil cüheyla şey

Adanalı değil miydin sen ? Adanalıysan kınadım seni
  • öyle denilirmi hocam ya sen geçirseydin önce yırmı niye korktun ki yumruk atma cesaretin varmış zaten bence sen gebertirdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kantura2

öyle denilirmi hocam ya sen geçirseydin önce yırmı niye korktun ki yumruk atma cesaretin varmış zaten bence sen gebertirdin

Çocuk 3 yaş büyük güçlü. Çocuk aklı işte. Yumruk yedikten sonra sesim titriyordu konuşurken kötüydü.

• Lopster kullanıcısına yanıt
    Bende atılmaktan korkuyorum yoksa şimdiye kadar 1-2 kere etmiştim
  • Yok hayatimda hic yumruklu kavga etmedim.Hep tam edecekken ayirdilar. Hic su tadi tam tadamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lopster

2 v 4 yapmıştık tüm okulun önünde.Müdür yardımcıları falan gelmişti.Biz 2 dost birine focus yaptık çenesi çıktı çocuğun

Türkçen yok mu senin evladım 2V4 focus mocus bu neyy
  • Hocam baya rezil olmuşsun yaw
  • En son arkadaşın kavgası vardı dur senin yerine ben kavga edeyim dedim.Dayak yedim çıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yastik1

quote:

Adanaliyim da Adanali kavga mi eder?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZombieDriverx7 kullanıcısına yanıt
    adamsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yastik1

quote:

Adanaliyim da Adanali kavga mi eder?

Forumda öyle biliniyor uyum sağla hocam
  • kantura2 K kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Ama iyiki o gün dayak yemişim. Benim için kötü.bir gündü ama nedense benim için güzel bir anı okarak kaldı. Bazen aklıma geliyor eski günler duygulanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 22 Eylül 2014; 20:44:33 >
  • bune lae öldürürmü hocam
  • kavga cahillik bilmemne diyen ezikler olmuş bunlar herortamda ezilen çömez tipler heralde

bende gerektikçe kavga etmem fakat bazen mecbur kalıyosun

Okulda kavga ettinmi deyince eskiden bi çocuğun gözüne iki sağ yapmıştım seri şekilde bayağı morarmış şişmişti okulda tek bu galiba oda mecbur kaldım, pişman değilim
  • Hocam kollar baya güçlü yapıştımmı bırakmam nezaman bırakcağımızı nası bilcez

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetAbi.

kavga cahillik bilmemne diyen ezikler olmuş bunlar herortamda ezilen çömez tipler heralde

bende gerektikçe kavga etmem fakat bazen mecbur kalıyosun

Okulda kavga ettinmi deyince eskiden bi çocuğun gözüne iki sağ yapmıştım seri şekilde bayağı morarmış şişmişti okulda tek bu galiba oda mecbur kaldım, pişman değilim

2taneden sonra karşılık veremedimi hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.