Şimdi Ara

Okulda kavga ettinizmi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
4
Favori
5.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lopster

2 v 4 yapmıştık tüm okulun önünde.Müdür yardımcıları falan gelmişti.Biz 2 dost birine focus yaptık çenesi çıktı çocuğun

Helal kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk ve orta okulun yarısını müdür yardımcısının kapısında okudum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heymanberry

quote:

2 v 4 yapmıştık tüm okulun önünde.Müdür yardımcıları falan gelmişti.Biz 2 dost birine focus yaptık çenesi çıktı çocuğun

Helal kardeşim

Naber knk

• Lisede etmedinizmi hocam

• quote:

quote:

quote:

Helal kardeşim

Naber knk

İyidir takılıyoruz öyle sen napıyon

• Vercutel kullanıcısına yanıt
    Adam bela hocam çekinmem dedine göre kendine güveniyosun kodummu oturturum diyosun öylemi????

• 8.sınıftayken bi arkadaşıma dersin ortasında çok kötü bir şaka yapmıştım.Çok sinirlendi sınıfta bağıra bağıra sen görürsün tenefüste falan dedi.Sınıfta kızlar var diye geri yapmadım bende tamam lan görüşürüz tenefüste dedim.Zil çaldı.Öğle arasıydı.Bizim katın dağılmasını bekledik.Sonra bu özür dile lan dedi ben de sen kimsinki senden özür diliyim dedim bu da sağlam bi tane vurdu.Çekilip bi tane de ben vurdum gözünün altına.Yaklaşık 1,1:30 dakika yumruklaştık artık sonlara doğru ikimizinde yumruk atacak hali kalmamıştı.Artık sadece bir birimizi tutmaya çalışıyoduk.En sonunda tamam lan bırak artık dedim ikimizde kestik birden.Gözünün altı çok kötü morarmıştı ama kavga esnasında burnum kanadığı için ben dayak yemişim gibi gözüktü.Burnum çok hassastır en ufak darbede kanar.Ama gelde anlat işte millete.Neyse küçüktük işte geldi geçti.Yaptığım şaka içinde pişmanım.Çok gereksiz bir şakaydı.Bir kere de bir arkadaşımla laf dalaşına girmiştik üstüme yürüdü ittim bunu o direk yumruk attı ilk yumrukta afalladım zaten çok kötü dayak yedim kimsede ayırmaya çalışmadı.Lise son sınıfta bir arkadaşım sıkıntıya girmişti koridorda gördüm 3 kişi üstüne yürüyodu bende gittim direk 3 ünün arasına girdim tek mi buldunuz diye bir tek yanağıma yumruk yedim o da çok önemli değildi zaten.

Tavsiyem;Sakın boş boş sebeplerden kavga etmeyin.Gerçekten kardeş olarak görmediğiniz adamların olayına dahil olmayın.Ama gerekirse de sakın kaçmayın.Dayak yeseniz daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 22 Eylül 2014; 22:43:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kantura2

Lisede etmedinizmi hocam

Lisede de hiperaktiftik :) Doğu'da okudum.Kız meselesinden 7-8 kişi toplandı, üstüme 1 elemanı gönderdiler.Tekme atıyor bana. Ben dokunmamaya çalışıyorum. 8 kişi arkada bekliyor diye sonra buna geçirdim. Yere düştü.Tekme geçirdim. Sonra 2 arkadaşım geldi, yanıma beni aldı başka yöne doğru götürdü.

Ama ortaokulda, teneffüste mescitte güreşler düzenledik :D özledim be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Helal kardeşim

Naber knk

İyidir takılıyoruz öyle sen napıyon

Hâlâ grupta mısın

İyi işte allaha şükür.Takılıyorum öyle

• Ilkokulda çok ederdim kürtlerle orta okulda pek değil simdi ise dövmeyi planladiklarim var

• Neredeyse tüm kavgalarımı okulda ettim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

Lisede etmedinizmi hocam

Lisede de hiperaktiftik :) Doğu'da okudum.Kız meselesinden 7-8 kişi toplandı, üstüme 1 elemanı gönderdiler.Tekme atıyor bana. Ben dokunmamaya çalışıyorum. 8 kişi arkada bekliyor diye sonra buna geçirdim. Yere düştü.Tekme geçirdim. Sonra 2 arkadaşım geldi, yanıma beni aldı başka yöne doğru götürdü.

Ama ortaokulda, teneffüste mescitte güreşler düzenledik :D özledim be

Hayatınız kavgayla geçmiş

• Lisedeyken kizin biri okula gelmiyordu.Hoca arayin demisti.Bende aradim dedim niye gelmiyorsun felan.O sirada kizin cono sevgilisi yanindaymis.Ertesi gun cocuk okul disina cagirdi beni 3 tane zibidi birisi doner bicagiyla gelmis.cocuk kisa boyluydu kafa atti çeneme geldi.Sonra gittiler.İste ben bunun yerini yurdunu ogrendim.2 Gun sonra 8 kişi gittik.Cocuk abi ayagina cekti arkadasida polisi aramiş herhalde polis bir anda geldi.Oyle dagildik.Ama cok iyi tokatlamistim cocugu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. sınıftan 8. sınıfa, 1.-5. sınıf arası dalga geçildiğim için okul zorbası olmuştum çok kişi dövdüm saçma şeyler birinin hakkı kaldıysa pardon çocukluk işte.
  • boksa ilk başladıgım zamanlardı lise1 deydim
    eml okudum ülkü ocağı olayları popülerdi zorla bizi üye etmeye çalışıyolardı lise2 lerden bi çocuk geldi ben uğraşmayınca , vurmaya kalktı duvarda sektirdim
    lise3 teydi sanırım alan seçtik en üst kat bilmediğim bi odanın önünde çocuk dalaştı çocuğa bi koydum kapıdan içeri girdi suat hocanın odasıymıştı silikonla dövmüştü

artık boks antrenörüyüm kavgadan uzak duruyorum lise bitelide 2 yıl oldu sakinleştim

• Planları anlat bana qmq

• -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    Adam mafya

• quote:

Planları anlat bana qmq

Qmq bizim okulda kendini bi halt sanan bir sürü insan var bazılarıyla aynı siniftayim. Eleman kendini ne sanıyorsa herşeyin kralı benim kafasını yaşıyor boyuda baya uzun ben 185 o benden 10 cm uzun aradaki egoyu tahmin et. Bu çocuğun bi açığını bekliyorum sonra bam bam bam

• Hocam öldürseydin

• Bende öfke kontrolü sorunu olduğundan bilincim kapalı halde kavgalarım olmuştu ama öfkeyle olduğundan olayı adam akılkı hatırlayamıyodum zaten ama bilinçlai isteyerek kavgam olmadı hiç gerek yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.