Şimdi Ara

Okul Temizliği İşi Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kolej Temizliği için iş teklifi aldım. Sizce zormudur? Var mı böyle temizlik işinde çalışan ?

• Tek olacaksan zor olur ama 2-3 kafa arkadaşın varsa kolay halledersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bizim okuldaki dayi 10 numara is yapiyor hem o hep mutlu gozukuyor adam hep sen sakrak dolasiyor ama koleji bilemem orada zenginler ne yapar belli olnsz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Tek olacaksan zor olur ama 2-3 kafa arkadaşın varsa kolay halledersin.

Kocaman bahçesi olan kolej okulu.
    2-3 kişi çalışıyordur sanırım. Koca okulu bana temizletirlerse resmen ölürüm.
    Sistemlerini merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Valla bizim okuldaki dayi 10 numara is yapiyor hem o hep mutlu gozukuyor adam hep sen sakrak dolasiyor ama koleji bilemem orada zenginler ne yapar belli olnsz

Ders saatlerinde mi temizlik yapıyor yoksa her an mı ya da okul akşam kapanınca mı ?
  • Valla bizim dayi tenefusde sinifdan cop kutisunu bosaltiyor oda 3 gunde bir max haftada 2 keredir ogle arasinda bazen birde bos derslerde ve beden dersindr ortam musait ise bizden izin istiyor yerdeki copleri felan supuruyor
    bazen ojula derslet bittikden sonra geri donuyorum o sirada bu yadi hep sinif supurutor ama kac saat onu bilmiyom isterseniz sorabilirim yarin 4.30 hibi size yazarim
    **yazim hatasi icin ozur diletim

• quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Valla bizim dayi tenefusde sinifdan cop kutisunu bosaltiyor oda 3 gunde bir max haftada 2 keredir ogle arasinda bazen birde bos derslerde ve beden dersindr ortam musait ise bizden izin istiyor yerdeki copleri felan supuruyor
    bazen ojula derslet bittikden sonra geri donuyorum o sirada bu yadi hep sinif supurutor ama kac saat onu bilmiyom isterseniz sorabilirim yarin 4.30 hibi size yazarim
    **yazim hatasi icin ozur diletim

Çok teşekkürler. Sormana gerek yok. Kolejlerde biraz farklı sistem varmış. İşe girersem eğer görücem bakalım.
    Çok saolun.

• Insallah kosullar istediniz gibi olur

• Temiz iştir
  • Hic bulasma

• Kolejde okuyorum. Valla bizdekiler rahat gibi gözüküyor okuldan sonra siniflari temizliyolar ara sira da koridorlari bazen su cay vs goturduklerini goruyorum ama sana yaptirirlarmi bilmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Air Bag

Kolejde okuyorum. Valla bizdekiler rahat gibi gözüküyor okuldan sonra siniflari temizliyolar ara sira da koridorlari bazen su cay vs goturduklerini goruyorum ama sana yaptirirlarmi bilmem

Bilgiler için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Kolejde okuyorum. Valla bizdekiler rahat gibi gözüküyor okuldan sonra siniflari temizliyolar ara sira da koridorlari bazen su cay vs goturduklerini goruyorum ama sana yaptirirlarmi bilmem

Yaş kaç hocam anadolu yakası tarafındaysan daha güzel bir iş önerebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: alirıza1

quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Yaş kaç hocam anadolu yakası tarafındaysan daha güzel bir iş önerebilirim

Yaş 27 hocam.
    Adanadayım.
    Düşünmeniz yeter hocam. Bu arada fikirlerinizi beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3D'ne BANDIM -- 25 Şubat 2015; 22:28:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.