Şimdi Ara

TELEFONA KIRILMAZ CAM TAKTIRDIM İÇİNDE TOZ KALMIŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
24.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün garantiden geldi telefon 0 cihaz vermişler bende hazır 0 aldım bari aldığım yerde taktırıyım dedim camı da. ekran siyah oldugundan farketmemişim eve gelince telefonu bi açtım tüy müdür iplik midir bişey var ekranda yarım santimlik orda kalmış sanırım aptal düzgün takamamış orda toz oldugunu görmeden. önemli bişey değil ama insanın gözü takılıyo yarın faturamla beraber gitsem tekrar takarlar mı camı önemsiz bişey belki ama 25 lira para verdim ve gözüme batıyor deli olacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Justinian -- 27 Temmuz 2017; 13:55:44 >

• Önemli değil de. İnsanın sinirini bozar öyle şey. Git yine de şansını dene. Sen takmadın değil mi? Oradaki elemana taktırdın. 25 liraya sattıkları da 50 centlik ürün. Şuna bak 25 liraya satıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpressde 3-5lira camlar servistekiler iyi düdüklüyomuş
  • Geçen sene taktırırken toz kalınca kırıp yenisini takmışlardı 10TL vermiştim. Belli markalı bir ürün değilse (Buff gibi) neden o kadar verdiniz ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angaralı_06

Önemli değil de. İnsanın sinirini bozar öyle şey. Git yine de şansını dene. Sen takmadın değil mi? Oradaki elemana taktırdın. 25 liraya sattıkları da 50 centlik ürün. Şuna bak 25 liraya satıyolar

yok ben takmadım kadın taktı servisteki
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Geçen sene taktırırken toz kalınca kırıp yenisini takmışlardı 10TL vermiştim. Belli markalı bir ürün değilse (Buff gibi) neden o kadar verdiniz ki

dandik telefoncuda da 20 ye takıyor nano camı kırılmaz cam 10 tl normal sandım piyasaya göre ama
  • İşten anlayan birisi ise,camı az kaldırıp bant ile toz,kıl neyse onu alabilir.İşi bilmiyorsa sökecek yenisini takacak yada düzeltirken camı kıracaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

İşten anlayan birisi ise,camı az kaldırıp bant ile toz,kıl neyse onu alabilir.İşi bilmiyorsa sökecek yenisini takacak yada düzeltirken camı kıracaktır

işten anladığını sanmıyorum hocam riske girmesem mi hiç bilemedim :D
  • Buyuk yazinca tozlar gitmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Buyuk yazinca tozlar gitmiyor

eyv
  • Up

• Bir parça para bandı kes.Kırılmaz camı fazla toz olmayan bir yer(banyo) aralıyıp bant ile önce ekrandaki tozu al eğer gitmemişse kırılmaz camdaki aynı noktaya yapıştır çek.Sonra geri bırak kırılmaz yapışsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.