Şimdi Ara

OGS/KGS/HGS Cezası gelenler buraya (Geçmediği halde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kendime ait arabam istanbula hiç gitmediği halde KGS den kaçak geçiş yaptığı ile ilgili bilgiye kavuştum ceza sorgulamasında. Buraya da konu açmıştım. BİMER e yazma gereği duydum. Aracımın plakası markası modeli ve rengini belirterek aracımın istanbul ilinde hiç bulunmadığını belirten bir başvuru yaptım.

Kısa zaman önce Karayollarından beni telefonumdan aradılar gerekli incelemeyi yaptıklarını, geçiş yapan aracın başka bir araç olduğunu plakanın son hanesinde benzerlik bulunduğu için sistemin benim plakaya ceza uyguladığını söylediler. Bana uygulanın cezanın iptal edildiği, geçiş yapan araca cezai işlem uygulandığını da belirttiler.

Aynı durumda olan varsa BİMER'e araçlarının plakasını, modelini rengini belirten itiraz dilekçesi yazıp yollasınlar. Geri dönüş yapıyorlar. Boşuna mahkeme ile falan uğraşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwopocha -- 1 Şubat 2016; 16:26:14 >

• Ben direk karayollarini aradim 3-5 telefon trafiginden sonra ancak ulastim iade etmislerdi.

Gecmedigim halde gecti gozuken miktari.

Ayrica kopruden bir kere gecmeme ragmen 2 kere gecti gostermisti sistem. Ancak turkiyede olur boyle seyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o bişey mi bizim traktör yavuz sultan selim ve kuzey çevre yolundan kaçak geçmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.