Şimdi Ara

Ögretmenlerin Yeni İsteği Edit Geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
0
Favori
13.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan biz özelde çalışıyoruz bizim canımız yok mu? Bizde toplantılara katılmak zorunda kalıyoruz bizde insanlarla yakınlaşmak zorunda kalıyoruz.Bu kadar ağlayıp ayrıca bu kadar cimri olan başka bir meslek grubu yok.Çoğuda varyemez pinti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

Gayet mantıklı istek. Nedir bu ülkedeki öğretmen düşmanlığı anlamıyorum.

Hasetlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 29 Ağustos 2020; 0:9:34 >
  • Evden calisan ogretmene yarim maas verin bakalim once sagliklarinimi dusunecekler ceplerinimi?

• Ulan biz özel okul çalışanları eşek miyiz? Ben Allahın her günü gidiyorum, derse giriyorum. Bunların hepsini kovsunlar, nasıl olsa atamayı bekleyen yığınla aday var!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • siz şaka misiniz? Millet virusu hic takmiyor ya. Olum sinifta 1 kişide virus olsa 1 haftada tum sinifa yayilir tum sinifa! Zaten ileride, yillar sonra egitimler full online olacak. Çünkü bu daha avantajli. Bunun calismalari bile yapiliyor yillardir. Bi gidin şu konulari dusunup açın

• GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt

hocam sizin okulunuzun yaptigi bir yanlisi elestirmek yerine baskasinin da o yanlisa dahil olmasini istiyorsunuz. Affedersiniz ama sizinki tam bir kölelik maalesef. Üzüldüm sizin adiniza

• SonJnow kullanıcısına yanıt
    Peki hocam, nereye ulaşmak lazım? Şuan 12.sınıflara ders veriyoruz sadece. Okul bize MEB'ten yazı geldi diyip dersleri başlattı.

• Öğretmenler ne yordu memleketi be son 5 10 senedir.

Atatürk yıllar önce demiş '' Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz '' diye. Görse, bilse şu günleri demezdi. Ne alaka demeyin. Öğretmenin görevi sadece okulda verdiği eğitim değildir. Hak hukuk, sağlık, bilim aklınıza gelecek her alanda sağladığı eşitliktir.

Öyle pasif bir toplum yetiştirdiler ki sağolsun bunlar ve siyasiler her alanda sorgulanamaz şeyler ile karşı karşıyayız. Öğretmenler ne zaman sadece kendileri için değil, toplum içinde ses çıkarır o zaman benim gözümde şeffaf olurlar.

Bunlar hep ben alırım maaşımı otururum nesli. Benim ilkokul lise zamanında bolca mevcuttu, şimdi yeni nesili hakikaten uyguluyor.

Keşke sağlık olsa sorununuz. Hepinizi tatil beldelerinde fink attığına eminim ama ispatlayamam. İsim soyisimlerinizden aldığınız biletleri sorgulasak Kaş, Alaçatı filan çıkar. Allah'ın Bayburt'lusu memleketine filanda gitmez ha lüks yerde takılır okullar açılmaya yakın '' omo bozom soglogomoz. '' iki yüzlülük resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: GwynBleidd48

Ulan biz özel okul çalışanları eşek miyiz? Ben Allahın her günü gidiyorum, derse giriyorum. Bunların hepsini kovsunlar, nasıl olsa atamayı bekleyen yığınla aday var!

Özel de çalışan öğretmen, maruz kaldığı haksızlığı düşünmüyor da "ben gidiyorum her gün derse, bunlar gitmiyor kovun bunları" diyor   

Yok abi yok geleceğe dair hiç umudum yok cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 30 Ağustos 2020; 21:9:41 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    MEB başındaki adam özel okul sahibi patron, kime ne anlatıyon

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Çeşme sahillerinde ’’sitori’’ atanlar üzüm tarlası için rapor isteyenler arabası ile gezen ama eğitime gelince virüs hemen bahane edip acaba ben kayıp zamanı nasıl telafi edeceğim düşünmek için biraz elini taşı altına koyarak vicdan görebilir miyiz? Evet gerkirse her işi yapacaklar. Bizzat gittim gördim bana öğretmenleri anlatmasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

1)Belki kafanı gömdüğün bilgisayar ekranından çıkartıp haritaya bakarsan doğuda internetin olmadığı hatta telefonun bile çekmediği yerlerde okulların olduğunu ve bu yerlerde canlı ders verilmesinin ne kadar mantıklı olduğunu belki anlarsın.

2)Gerçi siz öğretmen ve memur düşmanlarına göre her memurda araba olduğunu sansanız da gerçek öyle değil bazı öğretmenler okula toplu taşıma ile gelmekte ve bulaşı riski artmakta.Ardından okuldaki tüm öğretmenlerin karantinaya alınıp hiçbir şekilde ders verilmemesi sizin için daha mantıklı sanırım.

3)Memurlar için esnek çalışma genelgesi yayınlandı.Resmi gazetede bakabilirsin.

4)Şu an yapılan canlı dersin amacı geçen dönem yapılan canlı derslerin telafisi yani canlı dersin telafisini canlı ders ile yapılacak.

5)Ankara'nın batısına geçememiş,interneti 1 saat kesilse panik atak geçirecek kişiler lütfen her yeri bulunduğunuz bölge gibi zannetmeyin

NOT:konu sahibi yeterince bilgi sahibi değil sanırım seminerler yüz yüze yapıldı

Alıntıları Göster
    Kafamı gömeceğim yeri iyi bilirim.
    Doğuda bir çözüm bulursun .Gerekirse yüz yüze yaparsın. Benim söylediklerim alt yapının olduğu merkezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Milyonlarca kamu çalışanı virüs var yok her zaman yatıyor. 8 saatlik mesai de belki 1 saatlik iş yapıyorlar. Züürtlüğünüzü öğretmenlerden çıkartmaıyn.

• Bir çözüm önerisi sunar mısın konu sahibi? Mantıklı olsun ama.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 2 Eylül 2020; 2:15:34 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 2 Eylül 2020; 2:15:3 >
  • 41gokhan41 kullanıcısına yanıt
    Ee ogretmenler allah mi ? Mantiga bak ulan herkese bulassin ama ogretmenlere bulaşmasın. Siz nasil tiplersiniz ya ulkenin belini dogrultamamasinin en büyük sebebi su igrenc memur tipler

• Devlet her öğrenciye 25 tl udemy kuponu verse daha iyi

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Senin yazış biçimini seveyim. Noktalama işaretlerinden akşam turşu kurarsın.

• Şu öğretmenfililerin başlıkları direk çöpe gitse artık. Uzaktan eğitim vermenin neresi kötü? Hastamısını?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.