Şimdi Ara

Öğrenciyim(Ünv.) Arkadaşlar Isparta Merkezde Ev Arkadaşı Ya Da 1-2 Gün misafir edeblecek Ark arıyorm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 18 yaşındayım adım ERHAN Batmanlıyım. Isparta TEknik Bilimler meslek yüksek okulunu kazandım haftaya cuma günü de ıspartaya gidicem.Yurt Çıktı bana ama evde kalırsam daha rahat olucak yani öyle yurt ortamlarında yapamam neyse ısparta merkezde kalacak ev arkadaşları arıyorum... Beraber ev kiralayabilir gerekli her türlü zorluğa beraber göğüs gerebiliriz (evlilikte söz vermek gibi oldu ama neyse :D).Ben kendimden bahsedeyim belki olurda arkadaş buldum en azından nasıl biriyle evde kalacagını bilsin önceden :D ... ARkadaşlar elimden her iş gelir ama ev ortak olacagı için her işi yapmam..Çok iyi yemek yaparım ailem 12 sene felandır ayrı oldukları için evde sık sık yalnız kalırdım dışardan herşeyi yiyemediğim için kendi yemeğimi kendim yapardım hemde büyük bir zevkle.Sarma yapmışlığım bile var o derece :D ama o uzun hikaye :D Neyse fazla dagınık degilim.Düzene önem veririm bulundugum ortamların temizligine önem veririm.Temizlik benim için önemlidir odamı sürekli kendim temizlerim kimseye elletmem bişeyi...Sonra ne bileyim işte fazla sosyal değilim kalabalık ortamlarda fazla bulunmam.Müzik dinlemeyi cok severim özellikle SAGOPA KAJMER-Kolera ikilisine bayılırım.Sonra dışarda olursam yalnız takılmak hosuma gider evde olursam yalnız kalıp müzik dinlerim..Bilgisayarlarla ve internetle fazla haşır-neşirimdir...Kısaca böyle biriyimdir daha ne söyleyebilirim...

Ehh Arkadaşlar böyle işte; kısacası ev arkadaşı arıyorum Konu ile ilgilenen arkadaşlar lütfen yorum yaıznız msn den irtibata geçelim...Hadi Olmadı diyelim ev arkadaşı bulamadım beni orda 1-2 günlüğüne misafir edebilecek misafirperver bir DH üyesi yok mu yani Ben inanmıyorum olmadığına , kesin vardır Neyse arkadaşlar okuyan okumayan ilgilenen ilgilenmeyen herkese simdiden çok teşekkür ederim...

Not : Tüm Öğrenci Arkadaşlara Öğrenim Hayatları Boyunca Başarılar Dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potterix -- 31 Ağustos 2009; 1:16:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.