Şimdi Ara

Öğrenciyim istediğim fiyat aralığında araç önerebilir misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler yorum için ama genelde punto 1.3 multijet baya göze hoş geliyor yakıt açısından da öyle daha araştırmaya devam ediyorum bende
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-lpgli-herseyi-tam-abs-6airbag-klima-start-stop-153602611/detay
    + ları
    c sınıfı
    özellikleri çoğu full arabada yok
    geniş öğrenciye yarar
    yol tutuşu iyi
    dedikleri gibi bayılıp kalmıyor
  • Megane düşündüm ama yakıt işi sıkıntı
  • Punto tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • colt megan symbol accent era
  • beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    symbol,accent,era hep sedan olduğu için aile arabası diye düşünüyorum.

Colt'u çoğu kişi önerdi ama onun 2. eli kaç km'ye kadar almalıyım ya da bakmalıyım?
  • Punto

• 1.5dci clio ile megane bakabilirsiniz.Eğer seviyorsanız en yeni kasa Ford Ka lara bakın.Fiesta corsada güzel araç ama servisderseniz Japon der pimi çekerim

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Ne arabası yükle aylık akbili devam

Hocam adam üniversite öğrencisi manitalar arabasız gelmiyor
  • Bak bunlarin dedikleri bos araba biri tuplu der digeri fiat iyi der cakal işi hepsi 2007 connect 90 lık alicaksin dizel 1.9 motor fiat hyundai opel onlar araba degil connect ogrenci arabasi gibi durmaya bilir ama masrafsizdir

• Hakli bence kiz lesinde kosucam diye masraf yapms al connect keyfine bak

• Kız peşinde koşmakla alakası yok ya yanlış anlaşılmışız

Okulum inanılmaz uzakta ve beni götüsün yeter dediğim bi araç istiyorum masrafsız,servis sıkıntısı olmayan sadece bu ölçütler yoksa sevgilimiz var o konuda sınıtı yok :Dundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jouer -- 20 Şubat 2014; 12:58:41 >
  • Senin icin araba buldum resmini koyamiyorum

• causic C kullanıcısına yanıt
    pm den linkini paylaşabilirsin
  • Yorumların hepsini okuyamadım ama tüplü alacaksan puntoyu boşver ama 1.3 multijet alırım diyorsan dynamic modellerinden başla 2007 yılından yukarı doğru aramaya bulabilirsen kaçırma. Yılda ortalama 15.000 km yapmış olsa 7 yılda 105.000 km yapar. Sen 110.000 diye bir araştır derim. Yalnız şunu söylemeliyim ki bu aracı alırken sadece öğrencilik hayatını değil biraz aile hayatını, bir haftasonu piknik veya kısa günler aralığında uzun yola çıkılacağını düşünürsen yerim geniş olsun dersen daha yeni hyundai accent era 1.5 crdi team aldım 25.000 tlye bitti. Ama aransa 23000 tlye de bulunabilir.

Hyundai getz konusunda da 1.5 vgt 110 beygirlik ama fabrika çıkışlı gerçekten 110 beygirlik olanlar(sonradan yaptırılanlar değil) en full olanı 23.000 tlye bulabilirsin.

23.000 tl vereceksen 1.5 dci symbol 2009 ve üstü modellere bakabilirsin. Ama benim çalıştığım şirkette çok sayıda var alırken dikkatli olmalısın. Mazot kapağını açıp vida deliği var mı diye kontrol etmelisin. Çünkü bizim şirkettekilerde yakıt tanıma sistemi takılı. Genelde de şirketler bunu taktırırlar. En full olanı da 1.5 dci expression diye biliyorum. Eniştemde var o da geçen sene 2010 100.000 kmde aldı 23000 tlye bitmişti onun işi ama biliyorsunuz gün geçtikçe 2. el fiyatı artıyor. Yine 23000 tlye hatta enitem satmaya kalksa 24000 tlye bile elinden çıkarabilir çünkü arabası temiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan915 -- 22 Şubat 2014; 13:24:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jouer

pm den linkini paylaşabilirsin

Link yok elimde resmi var arabanin mobildeyim paylasmiho resmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan915

Yorumların hepsini okuyamadım ama tüplü alacaksan puntoyu boşver ama 1.3 multijet alırım diyorsan dynamic modellerinden başla 2007 yılından yukarı doğru aramaya bulabilirsen kaçırma. Yılda ortalama 20.000 km yapmış olsa 7 yılda 105.000 km yapar. Sen 110.000 diye bir araştır derim. Yalnız şunu söylemeliyim ki bu aracı alırken sadece öğrencilik hayatını değil biraz aile hayatını, bir haftasonu piknik veya kısa günler aralığında uzun yola çıkılacağını düşünürsen yerim geniş olsun dersen daha yeni hyundai accent era 1.5 crdi team aldım 25.000 tlye bitti. Ama aransa 23000 tlye de bulunabilir.

Hyundai getz konusunda da 1.5 vgt 110 beygirlik ama fabrika çıkışlı gerçekten 110 beygirlik olanlar(sonradan yaptırılanlar değil) en full olanı 23.000 tlye bulabilirsin.

23.000 tl vereceksen 1.5 dci symbol 2009 ve üstü modellere bakabilirsin. Ama benim çalıştığım şirkette çok sayıda var alırken dikkatli olmalısın. Mazot kapağını açıp vida deliği var mı diye kontrol etmelisin. Çünkü bizim şirkettekilerde yakıt tanıma sistemi takılı. Genelde de şirketler bunu taktırırlar. En full olanı da 1.5 dci expression diye biliyorum. Eniştemde var o da geçen sene 2010 100.000 kmde aldı 23000 tlye bitmişti onun işi ama biliyorsunuz gün geçtikçe 2. el fiyatı artıyor. Yine 23000 tlye hatta enitem satmaya kalksa 24000 tlye bile elinden çıkarabilir çünkü arabası temiz.

Çok teşekkür ederim yorum için

Büyük ihtimal punto multijet ya da 1.4 tdi polo bakıcam bir ihtimalde honda jazz düşünüyorum

Ailede araba var onlar için sıkıntı yok o yüzden sedan araba dşünmüyorum

• Citroen C3 bakın ciddi derecede az yakar
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-nokta-hata%2Cboya-yok-servis-bakimli-masrafsiz-150347231/detay

lpg seçeneğini de düşün derim, mazda 2, nissan note, suziki sx4,swift vs. seçenekler artıyor ama punto kadar elden çabuk çıkmaz
  • __éSér__ kullanıcısına yanıt
    Citroen C3'te güzel bir tercih olabilir en full olan 1.6 hdi sx modelli 92 beygirliklerin motoru güzel hemde az yakıyor. Tabi aracı beğenirsen biraz normal araçlardan farklı duruyor ama benim hoşuma gitmiyor değil.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.