Şimdi Ara

Öğrenciyim istediğim fiyat aralığında araç önerebilir misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Punto cam tavan vs değilse peugeot 207 ya da 307 bakardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omcool kullanıcısına yanıt
    Araştırıcam cam tavan işide çok hoş gözüküyor
  • Fiesta corsa falan yaramaz alicak 2007 model 90 lik connect dizel tavsiye ederim

• Ne arabası yükle aylık akbili devam

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Ne arabası yükle aylık akbili devam

Oda güzel

• Punto veya fiesta üstünde yoğunlaşın corsaların tipi çok itici geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanquish-

Punto veya fiesta üstünde yoğunlaşın corsaların tipi çok itici geliyor bana

Punto dış görünüşü güzel ama konsolu iyi degil fiestada ayni

• Punto araştırmaya başladım artık yine de yeni önerileri olan varsa bilgilendirsinler
  • Ben olsam fiat gurubuna pek yanaşmazdım...

Bence Corsa veya Era daha tercih edilir duruyor... O paralara temiz tüplü bir model bulursun
  • Tüplü yüksek model az km punto... 22 bine aracı alıp 1000 liraya da tüp taktırdınmı süper öğrenci arabası olur
  • Fiat'a yanaşmama sebebi neden dolayıdır?

Hyundai den tamamen vazgeçtim

Tüplü düşünmüyorum Mjet dizel her açıdan avantajlı gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jouer

Fiat'a yanaşmama sebebi neden dolayıdır?

Hyundai den tamamen vazgeçtim

Tüplü düşünmüyorum Mjet dizel her açıdan avantajlı gözüküyor

Fiat sorunsuzdur fiyatları uygundur parçası ve bakımları ucuzdur az yakar yanaşılması için çok sebep var :) uzun yolda çok konforlu değildir yol sesi alır. Şehir içi arabası diyebilirim. clio ve pug 206 da az yakar fakat ben kullandığım megane 2 ve 206 dan memnun kalmamıştım arkadaşlarımın arabalarıydı. megane da ön takım sıkıntısı vardı 2 yada 3 kere değişti sanırım o nedenle reno dan soğumuştuk pug 206 da gitmiyo gidincede durmuyordu değişik bir arabaydı o nedenle de pug dan soğudum. en son yeni kasa citroen c3 kullandım onunda yok tutuşu çok zayıf güven vermiyor hiç.Uygun fiyatlı öğrenci arabası olarak kullandığım araçlar içinde en iyisi puntoydu diyebilirim. modeli yüksek düşük kilometre bulabilirsin o fiyatlara. Kolay gelsin.

• Amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok, fiat'ın nasıl bir araba olduğunu aşağı yukarı ortada...

Konforu, yol tutuşu ve güvenliği vasat, çabuk dağılır vs.vs.

Etrafımda kimseyi görmedim ki çok severek beğenerek fiat alsın...

En büyük alınma nedeni ekonomik oluşudur.... Bakarsan sınıfında genelde en uygun fiyatlı arabalardır....
  • barb_aros B kullanıcısına yanıt
    Peki önerebileceğin bu segmentte başka bir araç var mı?
  • dynamic donanım multijet grande en uygunu olur senin için... barb_aros ın söylediklerine aldanma

"Konforu, yol tutuşu ve güvenliği vasat, çabuk dağılır vs.vs. " bunu ancak arabayı bilmeyen biri yazar

konforu ve yol tutuşu iyidir sınıfını göre, güvenliği vasat demiş arkadaş ama euroncap 5, bir önceki kasa fiesta yada era kaç yıldız bilmiyor sanırım, videolarına euroncap ten bakabilirsin
  • corsa dtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıllıdeli06

dynamic donanım multijet grande en uygunu olur senin için... barb_aros ın söylediklerine aldanma

"Konforu, yol tutuşu ve güvenliği vasat, çabuk dağılır vs.vs. " bunu ancak arabayı bilmeyen biri yazar

konforu ve yol tutuşu iyidir sınıfını göre, güvenliği vasat demiş arkadaş ama euroncap 5, bir önceki kasa fiesta yada era kaç yıldız bilmiyor sanırım, videolarına euroncap ten bakabilirsin

Teşekkürler bilgilendirdiğin için dynamic en uygunu olucak benim içinde tek tek aramaya başladım eğer uygun bir şeye rastlarsanız linkini burada paylaşabilirseniz sevinirim
  • Euroncapta Avrupa araçların genelinin 5 yıldız aldığını, Avrupa dışında ki araçların hep nedense düşük aldığını Kore araçlarının da Amerikadaki güvenlik ödüllerini aldığını düşünürsek euroncap gibi güvenlik şirketlerinin güvenilirliğini tartışılabilir.

Bilmeyen kısmına gelirsek.... Yıllardır Fiat'a ait Linea, fiorino, albea ve doblosunu uzun süre kullanmış biri olarak marka hakkında bir fikir beyan etme ehliyetine sahip olduğumu düşünüyorum....

Araç tavsiyesi olarakta ben alman arabalarının diğer avrupa arçlara göre daha tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum, sonrasında benim gözümde hyundai bir çok araçtan tercih edilebilir bir araç....

Her ne olursa olsun araba işi beğenme işidir, deneme imkanı bulursan alternatifleri dene derim... İçine hangisi sinerse gözüne hangisi güzel görünüyorsa onu al... Yada önceliklerini listele ona göre tercihte bulun, zira herkesin öncelikleri önemli gördüğü noktalar farklıdır.

Ben olsam Opel corsa'dan yana kullanırdım tercihimi...

• Güncel ...
  • hocam bende öğrenciyim yaza doğru araba almayı düşünüyorum kendi görüşlerim ve gelen tavsiyelerden birkaç şey söyleyeyim.bütçenize göre corsa bakıyorsanız 2007 altı bir önceki kasalara bakmalısınız temiz bir araç için yakıt olarak ekonomik olduğunu söylüyorlar yeni kasalara göre daha hafifmiş.fiestalar yine az yakıtlı tipi de güzel bir araç.tavsiyelerle aklıma sokulan bir de peugot grubu var fordla aynı motorları kullanıyorlar özellikle şu 308in 2008de çıkan kasaları çok çekici gelmeye başladı benim de kafam hala karışık ama bir bakmanı öneririm peugotlara seveni de çok sevmeyeni de benim için de muamma hala
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.