Şimdi Ara

Ogrenciye kart onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heralde forumdaki en dogru bolume acmayi basardim konuyu.Universiteye geciyorum,2 bin tl civari birikmis param var.Getir gotur tasimak istemiyorum,calinmasiydii kaybolmasiydi cart curt.

Bana nasiil bir kart almamı onerirsiniz ? Parami biriktirdikce icine atacagim,guvenilir bir banka olmasi lazim.En guvenilir bankalar isvicre bankalariymis,oyle bir seye yatirabilri miyim parayi ? İstediigim zamanda cekip kullanacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530502C9F -- 6 Aralık 2018; 18:53:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Enpara

• İsviçre bankalarının temsilcilikleri Türkiye'de diğer bankalar gibi hizmet vermiyor büyük mevduatlar ile ilgileniyorlar.

Yani sizi anlıyorum 2 bin TL sizin için çok yüksek bir birikim gözükebilir ama bunu güvende tutmak için isviçre bankaları yazmanız komik olmuş :)

Türkiye'de ki bireysel müşterilere hizmet veren tüm bankalar 100.000₺ 'ye kadar paranızı devlet güvencesinde tutar.

Sizin için önemli olan hangi banka EFT/Havale/Hesap İşletim Ücreti/Kredi Kartı Ücreti almıyor onlara bakmak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

İsviçre bankalarının temsilcilikleri Türkiye'de diğer bankalar gibi hizmet vermiyor büyük mevduatlar ile ilgileniyorlar.

Yani sizi anlıyorum 2 bin TL sizin için çok yüksek bir birikim gözükebilir ama bunu güvende tutmak için isviçre bankaları yazmanız komik olmuş :)

Türkiye'de ki bireysel müşterilere hizmet veren tüm bankalar 100.000₺ 'ye kadar paranızı devlet güvencesinde tutar.

Sizin için önemli olan hangi banka EFT/Havale/Hesap İşletim Ücreti/Kredi Kartı Ücreti almıyor onlara bakmak.
    Hahaha tabi ki komik hocam haklisin biraz absurt bir ornek oldu,ama 2000 benim icin buyuj bir mebla.Yemeyip icmeyip arttirdim.O soyledigin secenekelre uyan hangi kart var ?

Banka kve kredi karti farki nedir ?

• Vallahi hocam yukaridaki arkadasin dedigi gibi Enpara var GarantiOne var IsteUniversiteli (Isbank) var. Bankalarin sitelerinde birazcik surf yap bulursun zaten.

Banka kartı, senin vadesiz hesabına bağlı olur ve vadesiz hesaptaki bakiye ile alışveriş yaparsın. (Vadesiz Hesap: Sana ait içine istediğin zaman para yükleyip, çekebildiğin bir banka hesabıdır)

Kredi Kartı ise bankanın sana vermiş olduğu harcama limitidir yani sana ait olmayan bir parayı bankanın ayın sonunda geri ödemek şartıyla (ya da taksit ile ay ay ödemek şartı ile) sana verdiği bir para gibi düşün.

• Enpara tavsiye ederim. Birikim icin de iyidir. Döviz transferi dışında her şey ücretsiz. Akbankin axess kredi kartı çok iyidir hediye konusunda. Ama aidatı var

• quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

Enpara tavsiye ederim. Birikim icin de iyidir. Döviz transferi dışında her şey ücretsiz. Akbankin axess kredi kartı çok iyidir hediye konusunda. Ama aidatı var
    Simdi nasil cikartabilirim o karti ? Internetten form mu doldurucam yoksa subeye gidip mi halledeyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-530502C9F

Simdi nasil cikartabilirim o karti ? Internetten form mu doldurucam yoksa subeye gidip mi halledeyim ?

Alıntıları Göster
    https://m.qnbfinansbank.enpara.com/basvuru-amaciniz

Burdan Başvurman yeterli. Kart Ayağına kadar getirecekler..

Bu arada da Şiddetle Tavsiye ederim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Finansbankın bir kuruluşu enpara. Sitesinden form doldurursun birkaç güne islemleri tamamlarlar. 19 liraya 3 kere sinemaya gidilen bir kampanya var. Imax 4dx dahil girebiliyorsun. Kampanyalarına da göz atmani tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

Finansbankın bir kuruluşu enpara. Sitesinden form doldurursun birkaç güne islemleri tamamlarlar. 19 liraya 3 kere sinemaya gidilen bir kampanya var. Imax 4dx dahil girebiliyorsun. Kampanyalarına da göz atmani tavsiye ederim
    Komsum super kartmis ben formu doldurayim ama ziyaret felan diyor nedir ki bu nasil gerceklesiyoe ?

• Ister kapının önünde ister arabada istersen de eve davet et geleni 😀 adresine geliyorlar veya kuryeyle gonderiuorlar

• Yatırım içinde çok iyi enpara

• quote:

Orijinalden alıntı: Reloudvzla

Yatırım içinde çok iyi enpara
    Hocam heralde siz yatirimdan anliyorsunuz ben enpara actim 4 gun once kartim gelicek yakinda.Simdi 100 euro param var,biriktiricem surekli uni icin.Bu parayi nasil karta atayim ? Tl yapip mi euro yapip mi ? Kendi kendine artarsa super olur.Hep aticam o hesaba hic dokunmiycam aylarca

• Şuan TL ye daha fazla mevduat faizi veriyor bankalar euro %1 veriyor enpara TL cevirip atmanı öneririm eğer para lazım olur diyorsan birikim hesabına at yok lazım olmazsa vadeli hesapa atmanı öneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.