Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • @inexo Ben Harçlık Hesabını da kapatacağım, herhalde. iGaranti'den iVadesiz açarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün cardfinansgo'u teslim aldım..

Vakıfbankta onaylandı sayılır :) vakıfbanka kart başvurusu yapan arkadaşlar öğrenci kimliğinizin fotokopisini email atmanız süreçi hızlandırabilir.. Hemen kimliğinizin fotokopisini belge@vakifbank.com.tr ye yollayınn

• aceleden yanlış yazmışım, insanız hata yaparız

Hesap İşletim Ücreti kesmeyen demek istedim doğrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyaq1z

aceleden yanlış yazmışım, insanız hata yaparız

Ben onun için yazmamıştım aslında gerçekten bilmiyorum hesap işlem ücreti ne demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unregistered123

quote:

Ben onun için yazmamıştım aslında gerçekten bilmiyorum hesap işlem ücreti ne demek?

mevduat hesaplarından belirli periyodlarla alınan bir ücret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

quote:

Hem ziraatte hem de akbank da hesabım var daha böyle bir şey görmedim.
    @emreyaq1z
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aceleden yanlış yazmışım, insanız hata yaparız. Hesap İşletim Ücreti kesmeyen demek istedim doğrudur.

Mevduat hesaplarından belirli periyodlarla alınan bir ücret.

Bir şey kalmadı, Haziran'a. Görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 21 Mayıs 2013; 19:08:06 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

@emreyaq1z

Otomatik odeme talimatlarin var mi? Ya hesabinda para tutmuyorsundur ya da hesabinda cekilen tutari incelemeyecek kadar fazla bakiye vardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

@inexo Ben Harçlık Hesabını da kapatacağım, herhalde. iGaranti'den iVadesiz açarım.

hiü?

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Ben Harçlık Hesabını da kapatacağım, herhalde. iGaranti'den iVadesiz açarım.

hiü?

HİÜ yok. İnternet Şubesinden de sorunsuz bir şekilde görüntüleniyor, denedim. Mevcut hesabıma düzenli EFT tanımlı. O nedenle Haziran 17'den sonra yapacağım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@emreyaq1z

Otomatik odeme talimatlarin var mi? Ya hesabinda para tutmuyorsundur ya da hesabinda cekilen tutari incelemeyecek kadar fazla bakiye vardir.

Herhangi bir yere otomatik ödeme talimatım yok. İki hesabımda da para var, ziraat zaten herkeste olan hesap kredi alıyorum kyk'dan. Akbank hesabımda da yapılan işlemleri kontrol ediyorum, dediğin gibi bir ücret kesilmiyor.( Eğer kesip göstermiyorlarsa bir şey diyemem). (bu arada mevduat hesabı dediğin vadesiz hesap oluyor değil mi bu konularda pek bilgim yok)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aceleden yanlış yazmışım, insanız hata yaparız. Hesap İşletim Ücreti kesmeyen demek istedim doğrudur.

İkisi de neredyse 2 sene oldu daha bir şey yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İkisi de neredyse 2 sene oldu daha bir şey yok

O zaman umarim bu sekilde devam eder. Normalde bahsettigin bankalar hiu aliyorlar belli istisnalar disinda (maas hesabi,otomatik odeme vs)

Ekleme:evet vadesiz hesap oluyor.Hesap hareketlerinden gorebilirsin detaylari eger internet bankaciligi kullaniyorsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 21 Mayıs 2013; 20:19:49 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İkisi de neredyse 2 sene oldu daha bir şey yok.

Bilmiyorum hesabın ne, ne tanımlı, nasıl bir şey, gerçi sen de ne olduğunu bilmiyorsun ama Akbank'ta Standart Hesaplardan yıllık 100 TL, Öğrenci Hesaplarından Yıllık 10 TL Hesap İşletim Ücreti alınır. Bir önceki mesajında bu konularda çok fikrin olmadığını beyan ettin ve hatta daha önceki bir mesajında Axess exi26 Kredi Kartı'ndan da Üyelik Ücreti alınmadığı gibi gerçek olmayan bir söylemde bulundun ve ben seni ikaz ettim yanlış bir beyanda bulunuyorsun diye. Bankacılık İşlemleri ve bunlardan alınan ücretler hiç kimsenin severek yaptığı işler değil ve yanlış beyanların sonucunda karar veren bazı arkadaşlarımız bu konuda mağdur oluyorlar. Bu konuda daha ihhiyatlı davranmanı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 21 Mayıs 2013; 20:24:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Ben Harçlık Hesabını da kapatacağım, herhalde. iGaranti'den iVadesiz açarım.

hiü?

HİÜ yok. İnternet Şubesinden de sorunsuz bir şekilde görüntüleniyor, denedim. Mevcut hesabıma düzenli EFT tanımlı. O nedenle Haziran 17'den sonra yapacağım.

durman hata bonus genç yazan hiçbir şeyi kullanmamak lazım

• iGaranti başvurum sonunda tamamlandı iGaranti full sürüm aktif normal internet şubesinden erişmek istiyormusunuz diye soruyor evet derseniz normal internet şubesin den erişebiliyorsunuz bu arada ivadasiz'in adı igaranti harcama hesabı olarak değişmiş birde ücretsiz olarak birikim hesabı açmak istiyor musunuz dedi bende ücretsiz dediği için kabul ettim yanlış bir şey yapmadım sanırım

Sanal kartı iTunes'a tanıtmayı denedim ama kredi kartınız red edildi lütfen geçerli kart bilgileri girin dedi yani çalışmadı

Hepsi Burada.com'da denedim sanal kartı bonus olarak gördü taksit seçenekleri çıkmadı

Gittigidiyor'da sanal kartı garanti paracard olarak gördü ve taksit seçenekleri çıkmadı

Paypal'dan da red yedim

İGaranti sanal veya paracard'ın arasında hiç fark yok umarım gerçek kredi kartı'da böyle değildir bana bu işin sonu'da bonus genç gibi olacak geliyor

İGaranti normal kredi kartı için başvurdum fakat hiç bir bilgi girmemi istemedi numara ve e-posta adresimi doğrulama'mı ve müşteri hizmetlerinin beni arayacağı söylendi anlaşılan dakikalarca soru cevap oyunu oynayacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 21 Mayıs 2013; 21:06:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

iGaranti başvurum sonunda tamamlandı iGaranti full sürüm aktif normal internet şubesinden erişmek istiyormusunuz diye soruyor evet derseniz normal internet şubesin den erişebiliyorsunuz bu arada ivadasiz'in adı igaranti harcama hesabı olarak değişmiş birde ücretsiz olarak birikim hesabı açmak istiyor musunuz dedi bende ücretsiz dediği için kabul ettim yanlış bir şey yapmadım sanırım

Sanal kartı iTunes'a tanıtmayı denedim ama kredi kartınız red edildi lütfen geçerli kart bilgileri girin dedi yani çalışmadı

Hepsi Burada.com'da denedim sanal kartı bonus olarak gördü taksit seçenekleri çıkmadı

Gittigidiyor'da sanal kartı garanti paracard olarak gördü ve taksit seçenekleri çıkmadı

Paypal'dan da red yedim

İGaranti sanal veya paracard'ın arasında hiç fark yok umarım gerçek kredi kartı'da böyle değildir bana bu işin sonu'da bonus genç gibi olacak geliyor

İGaranti normal kredi kartı için başvurdum fakat hiç bir bilgi girmemi istemedi numara ve e-posta adresimi doğrulama'mı ve müşteri hizmetlerinin beni arayacağı söylendi anlaşılan dakikalarca soru cevap oyunu oynayacağız

Birikim hesabiyla birikim yapacak misin dostum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

1- iGaranti başvurum sonunda tamamlandı.
    2- Bir de ücretsiz olarak birikim hesabı açmak istiyor musunuz dedi bende ücretsiz dediği için kabul ettim. Yanlış bir şey yapmadım, sanırım.
    3- Sanal Ön Ödemeli Kartı iTunes'a tanıtmayı denedim ama kredi kartınız red edildi lütfen geçerli kart bilgileri girin dedi yani çalışmadı.
    4- Hepsiburada'da denedim Sanal Ön ödemeli Kartı Bonus olarak gördü taksit seçenekleri çıkmadı.
    5- Gittigidiyor'da Sanal Ön Ödemeli Kartı Garanti Paracard olarak gördü ve taksit seçenekleri çıkmadı.
    6- Paypal'dan da red yedim.
    7- iGaranti Sanal Ön Ödemeli Kart ile iGaranti Paracard'ın arasında hiç fark yok.
    8- Umarım, iGaranti Kredi Kartı da böyle değildir. Bana bu işin sonu da Bonus Genç gibi olacak gibi geliyor.
    9- iGaranti Kredi Kartı için başvurdum, numara ve e-posta adresimi doğrulamamı ve müşteri hizmetlerinin beni arayacağını söyledi.

1- Hayırlı olsun hocam. Umarım, memnun kalırsın.
    2- Birikim hesabı bir sıkıntı yaratmaz. Birikim Hesabına koyduğun tutara gecelik olarak faiz işletiyorlar.
    3- Kendim denemesem de Sanal Kartların iTunes'da sıkıntı çıkartmadığını biliyordum ama öyle değilmiş, işin doğrusunu senin tecrübenle öğrendik.
    4- Sanal Ön Ödemeli Kart bir Sanal Paracard yani Sanal Banka Kartı olduğundan taksit seçeneklerinin çıkmaması gayet doğal. Özellikle Bonus olarak bu kartın tanınması gerçekten sevindirici.
    5- Paracard. Banka Kartı. Böyle bir geridönüş gayet doğal.
    6- Zannedersem, Paypal sadece Kredi Kartlarını kabul ediyor.
    7- İkisi de Banka Kartı. Aradaki tek fark, biri Sanal Kart.
    8- Zannetmiyorum. iGaranti'nin büyük bir bütçeyle tanıtımları sürüyor. Bugünlerde sokaklardaki tüm Billboardlarda iGaranti reklamları var. Bu hizmet Bonus Genç gibi olmaz, olamaz. Herhangi bir sıkıntının olması direk Garanti'nin karizmasını çizdirir. Gözler bu ara iGaranti'nin üzerinde. Hata varsa da hemen düzeltirler.
    9- Umarım olumlu bir cevap alırsın, kartın onaylanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 21 Mayıs 2013; 21:39:16 >

• bana bi yardımcı olmadınız
  • quote:

bana bi yardımcı olmadınız

Sorun ne dostum mesajin gozden kacmistir.

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.