Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: manyaksx

Merhaba arkadaşlar,

Bende kredi kartı alacağım fakat yıllık kart ücreti ödemek istemiyorum, world veya maximum gibi özellikler taşırsa iyi olur,
    En önemlisi faizleri düşük ve gerçekten iyi kampanyaları olan var mı ??

Vakifbank Like Card

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

şikayetvar sagolsun 1 yıldır artıramadıgım işbankası limitim 1 haftada artırdılar :)

gelecek parafın limitine göre hsbc ye elveda demenin vakti geldi :)

hocam bayadir ugrasiyordun sen,limitinin artmasina sevindim,,4 basamakli yapabildinmi bari limiti

• iGaranti Debitim geldi arkadaşlar. Dikkatimi çeken şey kartda çip var. Normal paracard da yok.

An itibari ile garanti bankası kartlarım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 22 Mayıs 2013; 15:44:34 >

• Bonuş genç paracard sahibi birisi bir yardım edebilir mi bana?

Şubeye gidip derdimi anlatıyorum. Başvurunun telefonla veya internet üzerinden yapıldığını söylediler. Ancak bu kadar gerizekalı bir telefon sistemi görmedim. Garanti müşterisi değilim, herhangi bir müşteri numaram falan yok ancak menüde ilerleyebilmem için müşteri numarası veya kart numarası soruyor. Zaten benim amacım kart almak.

Nasıl halledebilirim fikri olan var mı ? Yoksa yarın bankaya gidip olay çıkaracağım. Mh diye boş boş oturuyorlar bi halttan anladıkları yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

Merhaba arkadaşlar,

Bende kredi kartı alacağım fakat yıllık kart ücreti ödemek istemiyorum, world veya maximum gibi özellikler taşırsa iyi olur,
    En önemlisi faizleri düşük ve gerçekten iyi kampanyaları olan var mı ??

Konunun ilk mesajinda detayli bilgi edinebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

şikayetvar sagolsun 1 yıldır artıramadıgım işbankası limitim 1 haftada artırdılar :)

gelecek parafın limitine göre hsbc ye elveda demenin vakti geldi :)

hocam bayadir ugrasiyordun sen,limitinin artmasina sevindim,,4 basamakli yapabildinmi bari limiti

malesef 4 tane olmadı ama 2 katına çıakrttılar 400 liraydı ilk başta dalga geçer gibi :)

Şimdilik bu da işimi görür.
  • Burdan bi arkadasa is bank limiti icin sikayetvar tavsiyesi yapmistik sonuc ne oldu yazsa buraya da bilsek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 22 Mayıs 2013; 16:20:06 >
  • iGaranti Paracard ile KFC den 13,40TL lik alışveriş yaptım, 13 kuruş bonus geldi. Nasıl sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

iGaranti Paracard ile KFC den 13,40TL lik alışveriş yaptım, 13 kuruş bonus geldi. Nasıl sizce?

KFC'den bütün Garanti Kartları %1 bonus kazanıyor, zaten. Ne eksik ne fazla. iGaranti Paracard'ın çip barındırdığını görünce şaşırmışsın. Önceki bir mesajımda genişçe de anlattım. Temasız Banka Kartları çip gerektiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

iGaranti Paracard ile KFC den 13,40TL lik alışveriş yaptım, 13 kuruş bonus geldi. Nasıl sizce?

KFC'den bütün Garanti Kartları %1 bonus kazanıyor, zaten. Ne eksik ne fazla. iGaranti Paracard'ın çip barındırdığını görünce şaşırmışsın. Önceki bir mesajımda genişçe de anlattım. Temasız Banka Kartları çip gerektiriyor.

Peki hocam teşekkürler bilgi için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Orijinalden alıntı: emree70

bu paraf iyi çıktı 19 mayıs kampanyasından 50 tl indirim kazanmışım ilk ekstrede düşülecek ve yaptığım alışverişe de 6,70 paraf puan vermiş helallll

Bu forumda hava atmak yasaktir.

Hocam kartın kaç günde gemişti?

14 nde onaylanmış 18 inde elimdydi hocam

• quote:

quote:

bu paraf iyi çıktı 19 mayıs kampanyasından 50 tl indirim kazanmışım ilk ekstrede düşülecek ve yaptığım alışverişe de 6,70 paraf puan vermiş helallll

Ne yaptın, altın mı aldın?

evet altın aldım ödeme günü gelince satıp borç kapatacam
  • quote:

quote:

Bu forumda hava atmak yasaktir.

• quote:

quote:

quote:

Ne yaptın, altın mı aldın?

evet altın aldım ödeme günü gelince satıp borç kapatacam

Bende gram aliyorum hocam elimde bulunsun lazim olunca saticam sen ne aldin? Bu arada altin icin hizlial.com'u tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

iGaranti başvurum sonunda tamamlandı iGaranti full sürüm aktif normal internet şubesinden erişmek istiyormusunuz diye soruyor evet derseniz normal internet şubesin den erişebiliyorsunuz.

Hocam, iGaranti'den deneme amaçlı Harcama Hesabı açtım. İnternet Şubesi üzerinden de rahatlıkla görüntüledim. Ben de iVadesiz'e geçeceğim, herhalde. iGaranti Paracard'a başvurmadım, o nedenle bilmiyorum. Kartlar da İnternet Şubesinde sıkıntısız görüntüleniyor, değil mi? Özellikle iGaranti Kredi Kartını acayip merak ediyorum, doğrusu.

Evet dostum iGaranti paracard'ımı normal garanti internet şubesi üzerinden'de görebiliyorum

Bu arada dün başvurduğum iGaranti kredi kartı için hala aramadılar ilginç acaba bir daha'mı başvursam

• sistemde axess olarak görünen kartım exi 26 imiş

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

sistemde axess olarak görünen kartım exi 26 imiş

Akbank ogrenciye kolay kolay normal axess vermez hocam exi varken

• Beyler bu gram altinlari kuyumculardan sorunsuz satabiliriz degil mi sonra elde patlamasin da :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

Beyler ben iGaranti'ye başvurdum ve kurye gelsini değil şubeden alacağımı işaretledim. Bilgim olmadıgı için şubeye gittim, müşteri temsilcisi durumdan bir haber orayı burayı aradı kimliğimi aldı bir yerden geçirdi falan sonra da bankacılık sözleşmesi imzalattı. iGaranti'nin kartı var onu nereden alacağım dedim haftaya bir uğrayın bilgim yok dedi. Bende o sözleşme ne o zaman deyince bunu tüm bankacılık işlemlerinde imzalanıyoruz dedi. Kısaca bir şey bilmiyordu ama şimdi bu kadın bana paracard hesabı acmış olabilir mı? iGaranti başvuru takibi yaptım başvurunuz devam ediyor yazıyor . Bir şey anlamadım bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Ben'de sırf bu yüzden kurye gelsin dedim iGaranti müşterisi olurken zaten kurye size sözleşme ve kartı aynı anda getiriyor dijital bir kalemle dolduruyorsunuz bilgiler onlara gidiyor ve daha sonra garantinin amatör el yapımı aleti ile kimliğinizin fotoğrafını çekiyor ve oda android'li bir telefon ile birlikte olduğu için oda doğrudan garantiye gidiyor o anda başvuru durumunuz'da kurye aşamasında yerine ''İmzaladığınız sözleşmeyi kontrol etmek için sözleşmenin bize ulaşmasını bekliyoruz'' olarak değişiyor daha sonra 2-3 gün içinde iGaranti tam sürüm olarak açılıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

sistemde axess olarak görünen kartım exi 26 imiş

Akbank ogrenciye kolay kolay normal axess vermez hocam exi varken

limit 750 verir mi kolay kolay

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.