Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • ya arkadaş bu halkbankasındaki mh ler birbirinden salak ya.

arıyorum kartımı şubeden alacagım diyorum anne kızlık soyadınız bizde tanıumlı değil hiç bir işlem yapamazsınız diyor. tamam haklı olabilir de ulan nette başvuru formunda var da böyle birşey biz mi doldurmadık.

kart basıldıktan sonra ortalama 1-2 hafta dedi teslimat suresine sizde ne kadarda geldi arkadaşlar kart?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyaq1z

bana bi yardımcı olmadınız

Dostum ilk sayfada yazıyor

bu arada akbank ilk bir yıl hesap işletim ücreti almıyor ziraat ise 3 aylık periyodlar ile 15tl ücret alıyor dekontu buraya koyabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

Axess ve exi26 kart gelecek ama 3 ayrı gönderi var ilginç?

Bir de neo exi26.

Bir de cüzdan gönderin oldu olacak online şubede hala görünmüyor bu kartlar o da ilginç. bir axess var axess demek ki ayrıcalıklı bir kart

Bu bir mesaj: Axess, 3 karta bedel. Bonus+Maximum+World.

Hele ki Platinum da olursa 4 kart olur: Bonus+Maximum+World+AMEX.

Bir de ek kart olursa Rüya olur.

hocam süpersin yaa bak şimdi world kartım yok illa başvuru yaptıracaksın bana

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyaq1z

hocam bugün denizbank şubesine gidip bi bayanla görüştüm kendisi bana her ay hesap işletim ücreti alındığını söyledi 7 lira, varmı böyle birşey yok demiştinzi ?

evet hocam doğrudur denizbank her ay ücret keser 7 tl ama bazen 6 aylık da kesiyor 42 tl benim sevmediğim bankalardan biridir denizbank
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

ya arkadaş bu halkbankasındaki mh ler birbirinden salak ya.

arıyorum kartımı şubeden alacagım diyorum anne kızlık soyadınız bizde tanıumlı değil hiç bir işlem yapamazsınız diyor. tamam haklı olabilir de ulan nette başvuru formunda var da böyle birşey biz mi doldurmadık.

kart basıldıktan sonra ortalama 1-2 hafta dedi teslimat suresine sizde ne kadarda geldi arkadaşlar kart?

hocam benim haberim yokken 15 mayısta onaylamışlar 16 sında kuryeye vermişler 18 inde elimdeydi yani 4 gnde geldi ve bu bi ilk nasıl oldu bende anlamadım bu kadar kısa sürede istesen bu kadar sürede imkanı yok yollamazlar
  • online şube şifresini kart olmadan almanın yolu yok mu
    iş bankasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 21 Mayıs 2013; 23:13:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

online şube şifresini kart olmadan almanın yolu yok mu
    iş bankasında

Sadece İnternet Bankacılığı Sözleşmesini imzalaman gerekiyor. Şubeden geçici şifre alabiliyorsun.
  • Hocam; iGaranti'de Sesle Yönet uygulamasını kapatmanın bir yolu var mı, ben bulamadım.
  • quote:

quote:

iş bankasında

Sadece İnternet Bankacılığı Sözleşmesini imzalaman gerekiyor. Şubeden geçici şifre alabiliyorsun.

iki ayrı şubede de bana kart olmadan giremeyeceğimi söyledi başka bir şubeye daha sorayım iş bankası boktan diyorum ve hala da arkasındayım

• quote:

quote:

quote:

Online şube şifresini kart olmadan almanın yolu yok mu, İş Bankasında?

İki ayrı şubede de bana kart olmadan giremeyeceğimi söyledi başka bir şubeye daha sorayım iş bankası boktan diyorum ve hala da arkasındayım.

Ben kartsız bir şekilde aldım. Parolamı bloke etmiştim. Şubeye başvurdum, adam benden yeni şifre aldığıma dair bir dekont imzalattı, şifre cebe geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 22 Mayıs 2013; 1:10:17 >

• quote:

quote:

quote:

iş bankasında

iki ayrı şubede de bana kart olmadan giremeyeceğimi söyledi başka bir şubeye daha sorayım iş bankası boktan diyorum ve hala da arkasındayım

O kadar poketan muhabbet yaptın da senin ne işin var iş bankasında? İş'te Üni'ye başvuracağım diyordun, o yüzden mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 22 Mayıs 2013; 1:19:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

iGaranti başvurum sonunda tamamlandı iGaranti full sürüm aktif normal internet şubesinden erişmek istiyormusunuz diye soruyor evet derseniz normal internet şubesin den erişebiliyorsunuz.

Hocam, iGaranti'den deneme amaçlı Harcama Hesabı açtım. İnternet Şubesi üzerinden de rahatlıkla görüntüledim. Ben de iVadesiz'e geçeceğim, herhalde. iGaranti Paracard'a başvurmadım, o nedenle bilmiyorum. Kartlar da İnternet Şubesinde sıkıntısız görüntüleniyor, değil mi? Özellikle iGaranti Kredi Kartını acayip merak ediyorum, doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 22 Mayıs 2013; 1:28:49 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

iş bankasında

O kadar poketan muhabbet yaptın da senin ne işin var iş bankasında? İş'te Üni'ye başvuracağım diyordun, o yüzden mi?

bedavadan müşterileri olmuşum yok öyle...
    biraz da onlara eziyet olsun bakalım gerçi olan bana oldu yine

• bu paraf iyi çıktı 19 mayıs kampanyasından 50 tl indirim kazanmışım ilk ekstrede düşülecek ve yaptığım alışverişe de 6,70 paraf puan vermiş helallll
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree70

bu paraf iyi çıktı 19 mayıs kampanyasından 50 tl indirim kazanmışım ilk ekstrede düşülecek ve yaptığım alışverişe de 6,70 paraf puan vermiş helallll

Ne yaptın, altın mı aldın?

• quote:

bu paraf iyi çıktı 19 mayıs kampanyasından 50 tl indirim kazanmışım ilk ekstrede düşülecek ve yaptığım alışverişe de 6,70 paraf puan vermiş helallll

Bu forumda hava atmak yasaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Hocam kartın kaç günde gemişti?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Hocam kartın kaç günde gemişti?

Bonus visayi mi diyorsun hocam kuryenin eline gecmesi 3 gun surdu benim elime gecmesi 5 gun haftasonlari da dahil

• şikayetvar sagolsun 1 yıldır artıramadıgım işbankası limitim 1 haftada artırdılar :)

gelecek parafın limitine göre hsbc ye elveda demenin vakti geldi :)
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende kredi kartı alacağım fakat yıllık kart ücreti ödemek istemiyorum, world veya maximum gibi özellikler taşırsa iyi olur,
    En önemlisi faizleri düşük ve gerçekten iyi kampanyaları olan var mı ??
  • 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.