Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1091. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Arkadaslar ziraat genc maximum ve yapikredi bankasinin world playkartina sahibim, ikisinin de limiti 500 yetmiyo, limiti 1000 tl olan, aidat almayan kredi karti onerebilir misiniz? Yapikrediyi iptal etmeyi istiyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Hocam üniversite öğrencisi misiniz? Bende 1000 TL limitinde İşte Üniversiteli var ama 500 TL limitinde 1 kart daha lazım çıkartabilir miyim sence?

Evet AÖF öğrencisiyim.Valla şimdilik memnunum ilk gün kredi kartı ekstresini e-posta adresime yönlendirdim 5 TL bonus verildi.Bu haftada hediye 30 TL bonus vermişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeoBurak -- 17 Ocak 2014; 20:25:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

1 Ocak 2014 itibariyle başvurulan kartlar için geçerli geçmiş sayfaları okursanız mevcut linkler.

Bulamadım hocam link verirseniz okuyacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

play kredi kartınada bizim kampüste gezen bi eleman başvurumu aldı 1000 lira limit vereceklermiş haadi hayırlısı

Peki öğrenci misiniz hocam ve başka kredi kartınız var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: CeoBurak

ÜniversiTEB kartımı bugün teslim aldım.Limit:1000 TL.Sıra Türkiye İş Bankası İş'Te Üniversiteli kartındaBugün başvurumun 4.günü gelişmeleri yazarım.(AÖF öğrencisiyim)

Hocam üniversite öğrencisi misiniz? Bende 1000 TL limitinde İşte Üniversiteli var ama 500 TL limitinde 1 kart daha lazım çıkartabilir miyim sence?

bugun yapıkredi bankasından acı haberi aldım. BDDK nın aldığı bıdı bıdı kararı gereğince limitim kalmadığı için başvurum reddedilmiş.kartlarından birini iptal edip tekrar başvur dedi.
    evet öğrenciyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar aşağıdaki maximum kartı ile alışveriş yaparsam her ay toplam borcun tümünü ödersem faiz yansır mı yinede? Asgari değil toplam borcu ödersem?

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]
  • Ystipi kullanıcısına yanıt
    borcunun hepsini ödediğin sürece hangi banka olursa olsun fark etmez, faiz falan yansımaz kullandığını ödersin. resmin daha büyüğü yok muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

borcunun hepsini ödediğin sürece hangi banka olursa olsun fark etmez, faiz falan yansımaz kullandığını ödersin. resmin daha büyüğü yok muydu?

Anladım hocam o zaman sıkıntı yok. Resim küçük gözüküyor mesajda. Açınca büyüyo hocam
  • go angry birds değerlendirmede.
    sonucu biliyorum ama umut.avi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 17 Ocak 2014; 21:39:43 >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    hocam enpara dan 300 lira ekpara ceksek 1 ayda ne kadar ucret yansir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    ekpara olayını bilmiyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

go angry birds değerlendirmede.
    sonucu biliyorum ama umut.avi

Şubeden mi başvurdun hocam ?

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    telefondan

• Arkadaslar ziraat genc maximum ve yapikredi bankasinin world playkartina sahibim, ikisinin de limiti 500 yetmiyo, limiti 1000 tl olan, aidat almayan kredi karti onerebilir misiniz? Yapikrediyi iptal etmeyi istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

telefondan

Hadi bakalım, hayırlısı olsun

• Garanti den Bonus Genç aldım 500 TL limiti var ve taksit yapmıyor elektronikte taksitle konsol alacam 3 taksit miş en fazla reddediyor ödemeyi normal Bonus başvurusu yapsam onaylarlarmı ve limiti artar mı 1000 TL olur mu ?
  • Normal Bonus büyük ihtimalle onaylanacaktır. Ama limit artışı hemen olmaz hele ki son çıkan yasalara göre... Hiç yoktan taksit sıkıntısı yaşamaz bonusu tam özelliğiyle kullanırsınız. Birkaç ay düzenli kullanırsanız 1000 TL rahatlıkla olur.
  • JouLex kullanıcısına yanıt
    Mesaj geldi az önce onaylanmış internet şubesinden baktım açmışlar 500 TL limiti yine şu an borç var mesela 395 TL kullanabiliyorum ikiside aynı limiti ortak geçen ay ödeyemedim geciktirdim biraz limiti artırma şansım düşermi geciktirince borcu düzenli limit artırım talebi yapıyorum sürekli hiç birşey değişmiyor şube daha mı etkili olur acaba ilk yıl aidat almıyorlar diye duydum doğrumu 69 TL miş bu arada yeni öğrendim çok fazla değilmi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: payrox

Mesaj geldi az önce onaylanmış internet şubesinden baktım açmışlar 500 TL limiti yine şu an borç var mesela 395 TL kullanabiliyorum ikiside aynı limiti ortak geçen ay ödeyemedim geciktirdim biraz limiti artırma şansım düşermi geciktirince borcu düzenli limit artırım talebi yapıyorum sürekli hiç birşey değişmiyor şube daha mı etkili olur acaba ilk yıl aidat almıyorlar diye duydum doğrumu 69 TL miş bu arada yeni öğrendim çok fazla değilmi :)

Ama hakkını veren bir kart. Hayırlı olsun :)

• Hakkını veriyorda limitimi 1000 TL yapmazlarsa zor alırlar o parayı benden :)
  • Kartı kapatacağınızı söylediğiniz an geri iade ediyorlar 1 sene kartı kapatmamak şartı ile..
  • Merhaba 2 gün önce yapı kredi playe başvurdum kartım ne zaman gelir??

• 
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.