Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1090. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.586
Cevap
199
Favori
907.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: amboambo

quote:

quote:

quote:

Merhaba işte universiteli kredi kartının ve play card'ın limitleri kaç liradan başlıyor acaba

???

500

Peki yapi kredi play card'tı aldım zaman hemen 1000tl limite yükseltebilirmiyim??

öğrenciysen play sabit 500.

işte üni limit arttırıyor.

Artık 1000 tl play.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kredi kartı hiç bulaşmamak en iyisi bende finans go var son 3 aylık ödemem kaldı taksitlerde kapatıyorum artık kartımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 17 Ocak 2014; 1:31:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

kredi kartı hiç bulaşmamak en iyisi bende finans go var son 3 aylık ödemem kaldı taksitlerde kapatıyorum artık kartımı

Bilinçli kullanıldığında gerçekten kolaylık sağlıyor elbette gelir gider dengesini korumak şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba işte universiteli kredi kartının ve play card'ın limitleri kaç liradan başlıyor acaba

???

500

Peki yapi kredi play card'tı aldım zaman hemen 1000tl limite yükseltebilirmiyim??

öğrenciysen play sabit 500.

işte üni limit arttırıyor.

Artık 1000 tl play.

iyiymiş
  • Geçen hafta ÜniversiTEB kartımı teslim aldım, bugün bankadan mesaj geldi 30 TL lik hediyeniz tanımlanmıştır diye. Bu 30 TL puanı her hangi bir alışverişimde kullanabilir miyim ne olduğu fark ediyor mu? Veya alışveriş yaparken işlem yapan görevliye bu puanı kullanmalısınız diye belirtmem gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaner123

Geçen hafta ÜniversiTEB kartımı teslim aldım, bugün bankadan mesaj geldi 30 TL lik hediyeniz tanımlanmıştır diye. Bu 30 TL puanı her hangi bir alışverişimde kullanabilir miyim ne olduğu fark ediyor mu? Veya alışveriş yaparken işlem yapan görevliye bu puanı kullanmalısınız diye belirtmem gerekiyor mu?

puanımı kullanmak istiyorum dye kasiyere söyleyin

• İşte Üniversiteli hesabımdan çekilen 50 TL hala geri yatırılmadı finallerden sonra bankaya uğrayacağım gelişmeleri yazarım.
  • quote:

Geçen hafta ÜniversiTEB kartımı teslim aldım, bugün bankadan mesaj geldi 30 TL lik hediyeniz tanımlanmıştır diye. Bu 30 TL puanı her hangi bir alışverişimde kullanabilir miyim ne olduğu fark ediyor mu? Veya alışveriş yaparken işlem yapan görevliye bu puanı kullanmalısınız diye belirtmem gerekiyor mu?

Bonus posu olan bi yere gideceksin ve canım puandan çekelim diyeceksin hepsi bu

• Teşekkürler, havadan 30 TL geldi ne güzel
  • Şu TEB'in 30tl bonus mesajı bugün banada geldi. Ancak kart adresime geldiğinde almamıştım, üstünden 15-20 gün geçti.

Şimdi kurye ile iletişime geçsem kartı gidip onlardan alma şansım var mı eve gelmesini istemiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Star

Şu TEB'in 30tl bonus mesajı bugün banada geldi. Ancak kart adresime geldiğinde almamıştım, üstünden 15-20 gün geçti.

Şimdi kurye ile iletişime geçsem kartı gidip onlardan alma şansım var mı eve gelmesini istemiyorum?

Alırsın kuryenin de işine gelir.

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler :)
  • Geçenlerde okulda Şekerbank görevlileri de 50 TL bonus var diyordu da inanmamistim karşılığı olmadan hangi banka birine para verir diye. Pişman oldum keşke alsaymışım

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    hocam cep telefonu taksit 9 mu 0 mı olacak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

hocam cep telefonu taksit 9 mu 0 mı olacak ?

9 galiba

• mtyg kullanıcısına yanıt
    telefon ve altın 0.
    ama misal media markt bunu beyaz eşya gibi 9a böler mi.
    veyahut kipadan alanlara nasıl telefon olarak gösterilecek meçhul.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike

İşte Üniversiteli hesabımdan çekilen 50 TL hala geri yatırılmadı finallerden sonra bankaya uğrayacağım gelişmeleri yazarım.

http://www.isteuniversiteli.com.tr/page/vadesiz-tl-hesabi

Hemen gel, her İş’te Üniversiteli gibi sana da bir hesap açalım. Harçlık alma zamanı geldiğinde ailene hesap numaranı ver, harçlığın tıkır tıkır hesabına yatsın. Sen de, İş’te Üniversiteli Bankamatik kartınla paranı istediğin zaman çek, güle güle harca, ihtiyaçlarını karşıla. Üstelik hesap işletim ücreti ödeme.

bu da demek oluyor ki şubeye öğrenci belgesini götürüp geri alabilirsin
  • quote:

Geçenlerde okulda Şekerbank görevlileri de 50 TL bonus var diyordu da inanmamistim karşılığı olmadan hangi banka birine para verir diye. Pişman oldum keşke alsaymışım

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/universiteliyeucretsizkart.jsp

50 tl bonus iyiymiş hakkaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

telefon ve altın 0.

telekomünikasyon içine operatörler fln giriyor deniliyor cep telefonları 9 olacakmış galiba . mesela avea turkcell vb. 24 ay taahhütle cep telefonu satılamayacak fln .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

telefon ve altın 0.

telekomünikasyon içine operatörler fln giriyor deniliyor cep telefonları 9 olacakmış galiba . mesela avea turkcell vb. 24 ay taahhütle cep telefonu satılamayacak fln .

Onu faturayla beraber ödediğin için sorun olmaz o sistem devam eder.

• 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.