Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    var diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar işte üniversteli kullanıyorum ,2. bir karta başvurmak istiyorum geçen sene üniversitebe başvurmuşdum geri dönen falan olmadı şimdi üniversitebe netten başvuruyorum böyle bir kayıt bulunmakta diyor bana netten başvuracagım kesin sonuç alacagım en mantıklı banka hangisi ?
  • 1 Şubatta limit artırma zorlaşacakmış bonus kartımın limitini artıracam öğrenciyim 1000 TL istiyorum en etkili yöntem hangisi SMS mi atayım limit artırımı için paramatiktenmi yoksa şubeden mi artırmayı deneyim call center dan oluyormu limit artırma işlemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

2 gun once basvurdugum paypal nakit kartim bugun geldi.

Paypalı bende alacağım fakat, bazı arkadaşlar hesaptan ödeme yapamamaktan muzdarip. Siz ödeme yapabildiniz mi?

+ arkadaşlar Amex kartım paypala bağlı ve her ay otomatik ödeme yaptığım bir yer var kart normalde internet alışverişi-eposta telefon vs. kapalı ama bu şirket yinede çekim yapabilmiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

quote:

Paypalı bende alacağım fakat, bazı arkadaşlar hesaptan ödeme yapamamaktan muzdarip. Siz ödeme yapabildiniz mi?

+ arkadaşlar Amex kartım paypala bağlı ve her ay otomatik ödeme yaptığım bir yer var kart normalde internet alışverişi-eposta telefon vs. kapalı ama bu şirket yinede çekim yapabilmiş?

bankanıza hesap sorun.olamaz öyle birşey ödemeler iptal edilir.

• internetten garanti bonus gençe başvurdum kaç günde cevap verirler acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

quote:

Mail order kapalıyken bu işlem gerçekleşmez bankayla acil iletişime geç

• quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

internetten garanti bonus gençe başvurdum kaç günde cevap verirler acaba ?

Garanti Bankasının internet şubesinden başvurduysan 1 gün sonra onaylıyorlarwww.bonus.com.tr den başvuru yaptıysan pek olumlu sonuçlanmıyor diye biliyorum bence şubeden başvur
  • quote:

Orijinalden alıntı: payrox

quote:

Garanti Bankasının internet şubesinden başvurduysan 1 gün sonra onaylıyorlarwww.bonus.com.tr den başvuru yaptıysan pek olumlu sonuçlanmıyor diye biliyorum bence şubeden başvur

garanti bankasının sitesinden başvurdum yarın onaylanırsa cumaya kadar elimde olur ozaman kart

• quote:

1 hafta

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page#calcContent=UID47e7141
  • quote:

quote:

quote:

garanti bankasının sitesinden başvurdum yarın onaylanırsa cumaya kadar elimde olur ozaman kart

Önceden Garanti hesabın var ise Internet şubesinden müşteri numarası ve şifre ile giriş yaptığında çok hızlı sonuçlanıyor ama sıfırdan başvuruyu bilemiyorum 1 günde sonuçlanmaz arkadaşın dediği gibi 1 hafta sürer

• play cardım var 2buçuk senedir kullanıyorum limiti 500. Arttırmak için şubeye gittim olmuyor dediler, müşteri hizmetlerini aradım kefil gerekli dediler. Bu sefer babamla gittik şubeye, öğrenci kartı için yapabileceğim bir limit işlemi yok dedi görevli. Sinirlerim tepeme çıktı. Şu sayfanın ekran görüntüsünü çekmiştim telefonda, (http://www.playcard.com.tr/playli-olmak/playe-nasil-basvurabilirim/default.aspx) dedim böyle böyle 1000 tl limit vermiyor musunuz? O yeni başvurular için dedi. Peki şuan kartımı iptal ettirip yeniden başvursam limit artışı olacak mı dedim, verdiği cevap, yeni yasadan ötürü limir arttırımı kolay olmuyo, tekrar kart verme süreleri ve limiti ne olur bilemiyorum. Yahu ben zaten ödemelerimi günü gününe yapmışım, hatta limit açılsın diye erkenden ödemelerim de mevcut. Mantığı ne bunun anlamış değilim.
    Yerine vakıfbankası like karta yada teb bankasının üniversiteb bonus card a başvurmayı düşünüyorum. Sizin öneriniz nedir arkadaşlar? Kartı iptal ettirip yeniden mi çıkartayım yoksa yeni kart başvurusunda mı bulunayım bir akıl verin hele??

• quote:

quote:

quote:

quote:

Önceden Garanti hesabın var ise Internet şubesinden müşteri numarası ve şifre ile giriş yaptığında çok hızlı sonuçlanıyor ama sıfırdan başvuruyu bilemiyorum 1 günde sonuçlanmaz arkadaşın dediği gibi 1 hafta sürer

başvuru sonuçlanmış reddetmişler neye göre reddetmişler allah allah ya

• Kartı iptal ettir kullanma YKB den nefret ederim.
  • Mantığını ben de anlamış değilim, aidat da alıyor üstelik ama hadi dedim world kampanyaları oluyor taksit olayı güzel ama hiç bir cazibesi kalmadı yani like card ın yanında galiba iptal ettirmek en mantıklısı.
    Like card da limit yazılmamış ilk sayfada, bankanın sitesinde de yoktu. Neye göre belirleniyor bu limit yoksa onda da mı 500
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanus

Mantığını ben de anlamış değilim, aidat da alıyor üstelik ama hadi dedim world kampanyaları oluyor taksit olayı güzel ama hiç bir cazibesi kalmadı yani like card ın yanında galiba iptal ettirmek en mantıklısı.
    Like card da limit yazılmamış ilk sayfada, bankanın sitesinde de yoktu. Neye göre belirleniyor bu limit yoksa onda da mı 500

Limiti yazılmayanlarda sabit bir limit yok 200 de gelebilir 500 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 19 Ocak 2014; 20:28:28 >

• Okeanus kullanıcısına yanıt
    Standart öğrenci kartı 500 TL zaten arkadaşımda var like card 400 TL geldi ama belli olmaz bankanın işi @Okeanus

• finans go icin kimlik fotokopisi de göndermek gerekiyor muydu

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

1 Ocak 2014 itibariyle başvurulan kartlar için geçerli geçmiş sayfaları okursanız mevcut linkler.

Bulamadım hocam link verirseniz okuyacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

play kredi kartınada bizim kampüste gezen bi eleman başvurumu aldı 1000 lira limit vereceklermiş haadi hayırlısı

Peki öğrenci misiniz hocam ve başka kredi kartınız var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: CeoBurak

ÜniversiTEB kartımı bugün teslim aldım.Limit:1000 TL.Sıra Türkiye İş Bankası İş'Te Üniversiteli kartındaBugün başvurumun 4.günü gelişmeleri yazarım.(AÖF öğrencisiyim)

Hocam üniversite öğrencisi misiniz? Bende 1000 TL limitinde İşte Üniversiteli var ama 500 TL limitinde 1 kart daha lazım çıkartabilir miyim sence?

bugun yapıkredi bankasından acı haberi aldım. BDDK nın aldığı bıdı bıdı kararı gereğince limitim kalmadığı için başvurum reddedilmiş.kartlarından birini iptal edip tekrar başvur dedi.
    evet öğrenciyim.

bu olayın şubat ayından itibaren geçerli olduğunu duydum ama ??

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

finans go icin kimlik fotokopisi de göndermek gerekiyor muydu

başvuradı ama evet gerekiyordu hocam.
  • 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.