Şimdi Ara

Öğrenci laptop önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite öğrencisiyim evde masaüstü kullandığım için pek bilgim yok

LOL,PES dışında oyun oynamıyorum program olarak da Photoshop kullanıyorum.Bunların çoğunu ortalama laptop çalıştırır zaten bu yüzden daha çok sağlam olması ve çok ısınmaması özellikle sağlam olması yeterli benim için 1000 TL civarında düşünüyorum tabi iyi bir ürün olup indirim gibi bir durum olursa üstüne çıkabilirim aklımda marka olarak lenovo var duyumuma göre sağlammış.

masaüstü i2 işlemci internetten laptoplar arası kıyas yaptığımda işlemci olarak duymaya aşina olmadığım işlemci isimleri gördüm bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

• Bende arıyorum böyle bir leptop konu takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saluhtemuz

Üniversite öğrencisiyim evde masaüstü kullandığım için pek bilgim yok

LOL,PES dışında oyun oynamıyorum program olarak da Photoshop kullanıyorum.Bunların çoğunu ortalama laptop çalıştırır zaten bu yüzden daha çok sağlam olması ve çok ısınmaması özellikle sağlam olması yeterli benim için 1000 TL civarında düşünüyorum tabi iyi bir ürün olup indirim gibi bir durum olursa üstüne çıkabilirim aklımda marka olarak lenovo var duyumuma göre sağlammış.

masaüstü i2 işlemci internetten laptoplar arası kıyas yaptığımda işlemci olarak duymaya aşina olmadığım işlemci isimleri gördüm bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-g500-59-424122-notebook?keyword=122

• teşekkürler,internetten alışveriş yapmıyorum g500 i3 düşünüyorum teknosa,vatan gibi mağazalara baktım bulamadım başka bir öneriniz var mı ?
  • 1500 e çıkmayı düşünmüyorum
    http://www.teknosa.com/urunler/125032803/casper-cn-tki-4100a-notebook bu ürün nasıldır ? Genel olarak casper ile ilgili kötü yorumlar var ama
  • X550JK XO012D'ya bi bak derim :) :) uzun sure rahat rahat kullanılır :)

• Sony vaio tavsiye eder misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: brombeere

Sony vaio tavsiye eder misiniz

sonye hiç nbulaşma bence arkadaşında dediği gibi xo012d modelini al
  • Ya arkadas 1000tl demis illa ucucaksiniz.

Ben de bakiyorum 800-900 tl de.. Ucnis burasi yine,
    i3 istiyorum ama bu fiyata zor gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

Ya arkadas 1000tl demis illa ucucaksiniz.
    .
    Ben de bakiyorum 800-900 tl de.. Ucnis burasi yine,
    i3 istiyorum ama bu fiyata zor gibi?

1200 e lenovo 50-70 aldım i3 işlemci teknosada yoktu bimeksten aldım orada da 6 tane kaldı ist-natılusden genel olarak çoğu ürün stokta yok biraz sıkıntılı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.