Şimdi Ara

öğrenci için yazıcı tavsiyesi arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slaytlar ve bazı ders kitaplarından bölümler çıkarmak için kulanacağım bir yazıcı arıyorum. Sorun çıkarmayacak, dayanıklı ve en önemlisi ucuz bir yazıcı arıyorum. Bütçeyi en fazla 1000 liraya kadar zorlayabiliirm. Lazer, toner, kartuş gibi konularda maalesef pek bilgim yok ve pek karar veremedim. yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben de öğrenciyim epson L1110 modelini aldım, bölümde epson tanklı yazıcılar diye anakonu var ordan bak, aklına takılan olurda bana yaz yardımcı olurum,

Ben çok baskı alıyordum ve renkli olması şart, o yüzden bu modeli aldım, baskı maliyeti ucuz ve renkli.

Siyah beyaz yeterliyse ucuz lazer bişey al geç

• an agony A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu modelin genel olarak bi sıkıntısı varmı ? Birde normal kağıt veya fotoğraf kağıdı baskısında kenarlıksız baskı yapıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: T34

Hocam bu modelin genel olarak bi sıkıntısı varmı ? Birde normal kağıt veya fotoğraf kağıdı baskısında kenarlıksız baskı yapıyor mu ?
    Genel sıkıntı yok, şöyle bir şey var sadece mürekkepli bunlar lasere göre dezavantajları var, göze alırsan yani

- yavaş basıyor
    - bir iki hafta çıktı almazsan içindeki mekanizmada mürekkep kuruyor, tıkanıyor, yani hiç kullanmasan bile haftada bir renkli sayfa basmak lazım,

Ben niye aldım baskı maliyeti gerçekten çok ucuz, içinden gelen mürekkeplerle 9 küsür bin sayfa bastım,

Fotoğraf çıktısı hiç almadım, hep ders slayt ı ders notu aldım bir fikrim yok, ana konuya yazın orda cevaplarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an agony -- 10 Ekim 2020; 17:56:6 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.