Şimdi Ara

Öğrenci için ince, hafif, küçük laptop. Bir türlü bulamadım çıldırıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İstediğim özellikler şunlar:

12 İnçten küçük ekran
    Uzun giden şarj
    Hafiflik
    İnce olması
    Windows olması.
    HDD olmaması. SSD ya da işte başka öyle teknolojili şeyler olması.
    Böyle bir bilgisayar var mıdır? İkinci el de olabilir. Tavsiye forumundan yardım alamadım :(

İkisi bir arada bilgisayarlarla ilgili de, casper'ın n210 modeli var mesela ama onun ekranını istediğin kadar yatıramıyorsun. Ben derslerde not tutmak için istiyorum temelde. ama günlük işlerimi de yapabilsin istiyorum. Ekranı istediğin kadar yatıramamak kötü bir durum baya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzcana -- 18 Şubat 2015; 11:28:08 >

• Tablet al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

Tablet al.

Klavyesi olmalı mutlaka. Klavyeye takılmalı tabletlerin temel sıkıntıları ya istediğin kadar yatıramamak, ya kalın olması ya da fiyatlarının fazla olması. (ya da çok pahalılar veya windows çalıştırabilen işlemcileri yok)
  • Fiyatın üzerine biraz daha koyarsan Macbook Air 11" alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzcana

quote:

Tablet al.

Klavyesi olmalı mutlaka. Klavyeye takılmalı tabletlerin temel sıkıntıları ya istediğin kadar yatıramamak, ya kalın olması ya da fiyatlarının fazla olması. (ya da çok pahalılar veya windows çalıştırabilen işlemcileri yok)

Windowslu tabletler var ama bilmiyorum fiyatlarını. Klavye işini bluetooth klavye ile falan halledebilirsin. Bahsettiğin bütçeyle istediğin özelliklerde bir pc zor, bulsan bile içinde celeron falan olur bir işine yaramaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguzcana

quote:

Tablet al.

Windowslu tabletler var ama bilmiyorum fiyatlarını. Klavye işini bluetooth klavye ile falan halledebilirsin. Bahsettiğin bütçeyle istediğin özelliklerde bir pc zor, bulsan bile içinde celeron falan olur bir işine yaramaz.

İçinde celeron olması kullanım kalitesini nasıl etkiler acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Fiyatın üzerine biraz daha koyarsan Macbook Air 11" alabilirsin.

800 bile fazla geliyor aslında

• Eskiden 500 600 tlye minibooklar vardi ben tam o minibooklardan alacaktim.Hicbir yerde bulamadim sonra saticilar artik tablet devri vs dediler bende tablet aldim ama bulursam alacagim bir minibook.

• oguzcana kullanıcısına yanıt
    Performansı çok düşük olur.

• 800 tlye SSD hatta SSHD li iyi bir laptop bulman imkansız. Ya tablet al ya da biraz daha para biriktirip öyle ara.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.