Şimdi Ara

DH Dilciler Topluluğu[33 Kişi Olduk]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
7
Favori
5.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda böyle bir kulüp olmadığını farkettim.Eğer bu kulüp tutarsa imza yapmayı da düşünüyorum.11.sınıf alandışı dil öğrencisiyim.İnşallah 2015 çıkışlı dilci olacağım,tabi YGS'de en az 10 matematik yapmayı becerirsem

Sonuçlar açıklandıktan sonra gelen düzenleme:Arkadaşlar sınavım iyi geçti.Sonuçlar da çok iyi.Konuyu açtığımda 10 matematik falan demişim ama YGS matematikte sadece 4 netim varLYS-5'te 76 netim ve öğretmen lisesi puanım sayesinde yırttım.ODTÜ İngilizce Öğretmenliği düşünüyorum bakalım.

1-Mr.Hetfield(Kurucu Üye)
    2-Grimmjow Jaggerjack
    3-zıplayanpırasa
    4-Mosley
    5-hasan14366
    6-gkslrdgn
    7-captainmrg
    8-nilaybusra
    9-MehmetSarikoc
    10-Nécromant
    11-O Bir Filolog
    12-robotbender
    13-Melankolik Paranoyak
    14-Beta
    15-Sir Maximus
    16-karatekid55
    17-Kamil Seven Adam
    18-_iplenmeyenadam_
    19-emrecamci
    20-Baby HAIM
    21-boxbeat
    22-mavijojobatnesi
    23-hunter007
    24-The Neighbourhood
    25-Artizt
    26-Swelterangel
    27-BerlinDuvarındakiÇatlak
    28-mike4peace
    28-SeiLeo
    29-Uçan Urfalı
    30-the_executioner_
    31-tisuanzii
    32-35mhmt
    33-ep1cTroLL

[center][image]https://store.donanimhaber.com/75/23/18/7523187879198BB3E1951F1A17683FF6.png[/image][/center] 
    [center][b][size=1][link=http://forum.donanimhaber.com/m_83212786/f_//tm.htm#91427020][color=#CC6600]Donanım Haber Dilciler Topluluğu[/color][/link][/size][/b][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 2 Temmuz 2015; 23:45:23 >

• Benim de hedefim turizm rehberliği. Bu sene dilden giriyorum sınava ekle beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

Benim de hedefim turizm rehberliği. Bu sene dilden giriyorum sınava ekle beni

Ekliyorum
  • Son sinif dilciyim.son sene diye acik iseye gectim. Hedef müt ya da ing öğretmenliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

Son sinif dilciyim.son sene diye acik iseye gectim. Hedef müt ya da ing öğretmenliği

Ekledim hocamO değil de şu koskoca DH'de hiç mi dilci yok yahu,2 sene önce bizim okuldaki dil sınıfı gibi 3 kişiyiz şu anda

• Up çekelim temizinden şöyle.

• dilden giriyom bende ekleeee
  • 12. Sınıf dilciyim ekle benide.

• I am an English language teacher and I have been teaching for 7 years, I work at an "Anatolian Highschool" and I have lessons with foreign language classes. If you have any questions, feel free to ask.

Göksel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekim1923

I am an English language teacher and I have been teaching for 7 years, I work at an "Anatolian Highschool" and I have lessons with foreign language classes. If you have any questions, feel free to ask.

Göksel

Its very good for us to have English teacher friend from our forum.Hopefully,I will win English teaching at any universite.In five or six years we may be colleagues,ha?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hetfield

quote:

I am an English language teacher and I have been teaching for 7 years, I work at an "Anatolian Highschool" and I have lessons with foreign language classes. If you have any questions, feel free to ask.

Göksel

Its very good for us to have English teacher friend from our forum.Hopefully,I will win English teaching at any universite.In five or six years we may be colleagues,ha?

I believe that there should be other English Language Teachers,too. I hope you will pass your exam and become an ELT but do not ignore that there are some other fileds you can study.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hetfield

quote:

Göksel

I believe that there should be other English Language Teachers,too. I hope you will pass your exam and become an ELT but do not ignore that there are some other fileds you can study.

Thank you for your recommends..Actually i want to be translator but translating faculty points are very high.For winning translating faculty,I must solve at least 30 math question at YGS.My math is very very bad.When I graduate from English teaching faculty,I am going to work as freelance translator or English tutor for students whose high school has no English class like my school.

• dilci arkadaşlardan kaynak arayan varsa bana ulaşabilir yardımcı olurum her konuda.YDS ve Dİlko orjinal yayınları var elimde
  • yazın benide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainmrg

yazın benide.

Ekledim

• Ben 10.sınıftayım,yabancı dil bölümündeyim.Bölümümü çok seviyorum! :)
    Beni de eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nilaybusra

Ben 10.sınıftayım,yabancı dil bölümündeyim.Bölümümü çok seviyorum! :)
    Beni de eklerseniz sevinirim.

hoş geldin büşra bu konu demiyim ama bölüm biraz pasif olabilir hemen sıkılıp gitme
  • Mr.Hetfield kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benide yazabilirsin, Allahın izniyle bu yıl dilden yerleşicem bi yerlere inşallah :) Ahhh ahhh hedef yüksek de olur mu bilinmez :D Var mı bu yıl dilden girecek olan arkadaşlar ?
  • ekle ben de 11. sınıfım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.