Şimdi Ara

Öğrenci evimize televizyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 82 ekran bir televizyon arıyoruz. 600 lira ve civarı bi' bütçemiz var. bu seviyelerde var mı bi' tavsiyeniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o fiyata kipa gibi yerlerde bulursunuz,, benim tavsiyem regal bakın,, vestel ve yan markaları uydu görüntüsünde şimdiki bütün tvlerden iyidir,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redferrari R kullanıcısına yanıt
    tabi bu kadar insanın aklı yok ondan fazladan para veriyor diğer markalara arkadaş doğru söylüyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

o fiyata kipa gibi yerlerde bulursunuz,, benim tavsiyem regal bakın,, vestel ve yan markaları uydu görüntüsünde şimdiki bütün tvlerden iyidir,,

teşekkürler bakıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    öğrenci evi için

1 st sony 49xe9005

2 st sony 55xe85

3 st sony 43xd80

4 st sony 43xe7003

önerecek değiliz

ben bunları önerin diye bişey yazmadım zaten burası forum yazdığınız mesajı yüzlerce kişi okuyor ve mesajda yazan tam olarak şu

''benim tavsiyem regal bakın,, vestel ve yan markaları uydu görüntüsünde şimdiki bütün tvlerden iyidir,,''

bu yazdığınıza kendiniz bile inanmıyorsunuzdur :)
    hayır cidden iyi uydu ve real görüntüde başarılı vestel, pc monitör için iyi değil , konsol için 50 - 80 laglarda kötü ama uydu görüntüsünü beğeniyorum,,

hocam doğrudur görece iyi olabilir uydu yayınları ama üst modellere yaklaşma bile yaklaşamaz resim kalitesi ve renk olarak anlatmaya çalıştığım olay o ayrıntılı olarak yazsanız bu böyle böyle ama üst modeller tabi ki daha iyi diye o zaman problem yok ama hiç bilmeyen birisi gelip konudaki yorumunuzu okuyunca anlayacağı şey en iyi uydu yayını vestelde benim anlatmaya çalıştığım olay bu :)
    sende haklı olabilirsin,, bende zaten bütün vesteller iyidir kastetmedim, fiyat performans olarak öne çıkan panelleri baya iyi,, bir auo panel kullanana denk gelirseniz çifte bayram,,

• bizim öğrenci evinde axen kapadokya vardı. 720p panel. 550 liraya almıştık. fena değil iş görür.Tek kötü yanı renkleri çok pastel gösteriyor. PS3 vardı bizde oyunlara instagram efekti binmiş gibi oluyor. Ama o para 32 inç tvden ne beklersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.