Şimdi Ara

Oğlumuz Yiğit'in 3. Kalp Ameliyatı Hakkında... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
19
Favori
65.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Citizen

Bunun için bi site falan yapalım ya, progress bar falan olsun, herkes 1-2 dolar aktarsın paypaldan.

Ben programlasını üstleneyim, kendi sunucumda da barındırırım. Tasarımcı birisi de tasarımını yapsın.

Yardımcı olalım bi şekilde, arkadaşın 3 sene çalışmasına gerek yok bence. 25 bin kişi 1$ verse hallolabilir.

siteyi ben yapabilirim nedeo lsa yardım sitesi olacak fazla tefaruata gerek yok ıstersen cubecart gibi bi site kurarız ama paypalı o sıteye ben programlayamama senin yapman gerekir 1 normal site olur bıde sıte içi yardım için sanal pos yada paypal atmak için site. subdomain bende ankaradayım zaten aslında aile ile görüşüp herşeyin açık ven et olduguna ınanmak ve herkesi ikna etmek başka türlü olmaz. kimsenın kafasında soru işareti kalmasın

• Binlerce üyesi olan DH ile övünüyoruz fakat bu para toplanamazsa gerçekten yazık bize mutlaka toplanmalı bu para arkadaşlar.Yoksa ne işe yaradı bu kadar üye bir yararı olmalı insanlığa.Ben maalesef yardım yapamıcam ama maddi durumu olanlar kesinlikle yardım etmeli.
  • arkadaşlar daha öncede dedim ve birkaç kişi daha demiş ama ilgilenen yok.telefonla ödeme imkanı sağlansa katılım en az ikiye katlanır emin olun.foruma takılan çoğu kişi kendi ekonomik geliri olmadığından yardım edemiyor ama telefon kullanılırsa katılamayacak olan çoğu kişi yardım edebilir.
  • Geçmiş olsun... Allah yar ve yardımcınız olsun...
  • Allah Acil Şifalar Versin Amin
  • geçmiş olsun
  • ali ağoğlu dün gece burda laf çok adlı programa katıldı.yardıma ihtiyacı olan herkes yardım ettiğini söyledi.aslında konuşma fırsatı bulursanız eminim ki yardım edicektir.

UP UP
  • upupuppupupupupupup
  • Geçmiş olsun. Allah şifalar versin

Up
  • allah c.c acil şifa versin.
    Arkadaşlar yukarıda bahsedildiği gibi 5' er tl atmak hepimiz için zor değil..
  • yukarı !
  • Arkadaşlar mobil ödeme sistemini kullanamazmıyız?(Bende Paypal hesabı filanda yok)
  • Yukari.
  • konu up
  • up up bir an önce yardım edilmeli , citi sana güveniyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimex

ali ağoğlu dün gece burda laf çok adlı programa katıldı.yardıma ihtiyacı olan herkes yardım ettiğini söyledi.aslında konuşma fırsatı bulursanız eminim ki yardım edicektir.

UP UP

Valla ben o adamı böyle biri olarak bilmiyordum.. Eğer gerçekten içtenlikle dediyse helal olsun..

Bence de hocam, şansınızı deneyin.
  • Jpeg hali...Kodlama yapabilecek bir arkadaş varsa PNG halini atayım , kod bilgim sıfır çünkü.Alttaki resimler ve faturalar bölümünde fotoğrafın üzerine tıkladığımızda büyüyecek.Ortadaki sayaca ise 3 günde bir toplanan miktarı yazarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 27 Temmuz 2011; 19:21:27 >
  • Çok geçmiş olsun,Allah acil şifalar versin.
  • Acil şifalar
  • Allah yardımcınız olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naix -- 27 Temmuz 2011; 19:55:09 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.