Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
280
Favori
277.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 sene önce mezun olduğum Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi posta adresi ile uygulamayı kullanıyordum, fakat 1 aydır giremiyorum. E postaya da giremiyorum, acaba AOF mezunların e posta girişini iptal mi etti? Aynı sorunu yaşayan var mı?

• Arkadaşlar bende üniversite mailiyle kullanmaya başladım.

İlk kurduğumda hesabı yöneticinin görmesi gibi bi tik vardı o tiki kaldırdım ama ne demek istediğinide anlamadım.Office için kullandığımız belgeleri üniversite görebiliyor mu ? Ya da bulut depolamadaki verilerimizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 28 Kasım 2020; 12:15:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt

Ben öyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Yine bilgisi olan cevaplarsa daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası benim de 5TB hakkım var ancak hala geçemedim.

Dosyaları yöneticilerin görmesi konusunu yabancı sitelerde araştırdım ve buna (üye olan kullanıcılarda belge/dosya araması yapma) imkan sağlayan şeylerin olduğunu gördüm. Tadım kaçtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Ben öyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Yine bilgisi olan cevaplarsa daha iyi olur.

ben bunu 4 yıldır kullanıyorum. tee o zamandan beri anlaşma maddelerini okursanız yazan bişeydir bu. yöneticiler (atıyorum işte ankara üniversitesiyseniz ankara üniversitesi bilgi sistem) sizin dosyalarınızı isterse görebiliyor. bunlar kişisel değil çünkü kurum onedrive hesabı gibi düşün. o yüzden ben sadece office 365 kısmını kullanıyorum, word ,excel falan işimi görüyorum pc'de orijinal olarak kullanıyorum. ancak onedrive için üniverstenin vermiş olduğu drive hesabına asla kişisel dosya ve fotolarımı kaydetmiyorum. çünkü adamlar uyarıyor açık açık

• selam arkadaşlar,

oğlumun okul hesabı yardımıyla ofis programlarını kullanıyoruz. word de değişiklikleri izle komutu ile işlem yaparken, değişikliği yapanın adının gözüktüğü yerde oğlumun adı görünüyor. burada görünen adı değiştirme şansımız var mı?

• renzokuken kullanıcısına yanıt

Yok

• Arkadaşlar ben bu 6 kişi 6 tb lık paketten almak istiyorum. İçinde office falan da var.

yıllık toplam 6 kişi 640 lira. kişi başı yıllık 105 lira yapıyor. ortak olmak isteyen özelden ulaşabilir.

https://www.microsoft.com/tr-tr/microsoft-365/onedrive/online-cloud-storage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaidAbdullah -- 26 Şubat 2021; 18:17:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

ben bunu 4 yıldır kullanıyorum. tee o zamandan beri anlaşma maddelerini okursanız yazan bişeydir bu. yöneticiler (atıyorum işte ankara üniversitesiyseniz ankara üniversitesi bilgi sistem) sizin dosyalarınızı isterse görebiliyor. bunlar kişisel değil çünkü kurum onedrive hesabı gibi düşün. o yüzden ben sadece office 365 kısmını kullanıyorum, word ,excel falan işimi görüyorum pc'de orijinal olarak kullanıyorum. ancak onedrive için üniverstenin vermiş olduğu drive hesabına asla kişisel dosya ve fotolarımı kaydetmiyorum. çünkü adamlar uyarıyor açık açık

Alıntıları Göster

benim ünivsersiteden almış olduğum amil an itibaeri ile kapatıldı. mezun olanı 3 sene olmuştu. üniversitem kapatmış   one drive ve office 365 gitti giremiyorum üniversite maili ile. demem o ki, buraya sakın ha yedekleme yapmayın. mezunsanız bir gün kapanmış olarak uyarı alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: nty35

benim ünivsersiteden almış olduğum amil an itibaeri ile kapatıldı. mezun olanı 3 sene olmuştu. üniversitem kapatmış   one drive ve office 365 gitti giremiyorum üniversite maili ile. demem o ki, buraya sakın ha yedekleme yapmayın. mezunsanız bir gün kapanmış olarak uyarı alırsınız

Alıntıları Göster

@biuu

İyi akşamlar. Üniversitemin 3.yılında şans eseri denk geldiğim bir konu, hemen üniversite mailimle giriş yapıp 1 tb depolama hakkımı kullanmak istedim, giriş yaptım 5120 GB hakkım olduğunu gördüm. bir zamandır bulut hesabı satın almak istiyordum gerçekten iyi oldu. tam 380 GB kişisel verimi yedeklemeye başlayacaktım ki konunun son sayfasına girdim ve gizlilik anlaşması hakkındaki mesajları okudum gerçekten tiksindim. Turkcell Superonline'dan 100 mbit'liik TURBO YÜKLE hizmeti satın alıp her şeyimi buluta yükleyecektim ki son anda çıkış yaptım, vazgeçtim..

Böyle bir şey olabilir mi gerçekten ya ne ayıp

• Bu yontem ile herhangi bir guvenlik acigi olma ihtimali yine de var mi? Kuruluş tarafindan goruntulenmesi vs
  • Ben de bu konu açıldığında Aöf maili ile kayıt olmuştum. Simdi baktım 5 tb görünüyor. Aöf maillerini ileride silme durumları olabilir mi acaba? Birde mail silindiği anda dosyalarımızda silinir mi? Ben ikinci yedek olarak yükleme yapıyorum eğer mail silindiğinde dosyalarda silinecekse bir problem görmüyorum, sağda solda dosyalarımız barındırılmaya devam etmez sanıyorum?

Son olarak onedrive uygulamasında bilgisayar ile eşitlemeyi nasıl kapatabiliriz. Uygulamadan eşitlemeyi kapat dediğimde hesaptan çıkış yapıyor. Uygulamanın kurulma amacı eşitlemek olabilir mi? Uygulamayı kurduğum anda bilgisayara indirmeye başlıyor tüm dosyaları.

• Gazi üniversitesinden kayıt olan var mı acaba?

Mezun olduktan sonra mail siliyor mu gazi?

• Bu yöntem ile Office programını kullandığımızda herhangi bir şekilde üniversiteye belgelerimiz hakkında bir akış gerçekleşiyor mu?
    Eğer böyle bilgi güvenliğini tehlikeye atacak bir durum var ise nasıl önüne geçebiliriz?
    * Sakıncalı işler yaptığımızdan değil de sonuçta kişisel bilgiler barındıran Excel vs oluşturuyoruz 😃

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • anadolu aöf mezun olduktan sonra mailleri siliyor mu bilginiz var mı?

• 19 mayıs üniversitesi sadece online kullanıma izin veriyor. Kim online kullacak ki officeyi ver pc ye indirelim işte

• 2017'de mezun oldugum aöf maili hala aktifmiş, hemen üye oldum.

• Mobil üzerinde outlook'tan mail alıp göndermeye çalıştığım zaman

"Oturum açma hatası xxxxxxxxxxxx adlı hesabınız engellenmiş gibi görünüyor. Engellemeyi kaldırması için lütfen yöneticinize başvurun." diyor. Ancak bilgisyardan problem olmuyor, başına gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

2017'de mezun oldugum aöf maili hala aktifmiş, hemen üye oldum.

Maili nereden öğrenebiliriz ben de kaybolup sildirmistim var midir mailim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Maili nereden öğrenebiliriz ben de kaybolup sildirmistim var midir mailim acaba

Alıntıları Göster

https://www.anadolu.edu.tr/e-posta burayı takip edin hocam.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.