Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.496
Cevap
278
Favori
277.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 tb ne kadar süre geçerli, ömürlükse bir mickeyli film arşivi oluşturulabilir aslında

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • bu tekliften yararlanıp bilgisayarıma office 365 kurdum, lisans süresi ne kadar sürecek 1 yıl mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greatromulus7

bu tekliften yararlanıp bilgisayarıma office 365 kurdum, lisans süresi ne kadar sürecek 1 yıl mı acaba?

Üniversiteniz mail adresinizi silene kadar devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drkengin kullanıcısına yanıt
    Bende ne hikmetse okul mailini kabul etti, ne kadar kullanım süresi var 30 günlük mü onu bulamadım bir türlü ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColdStrom

Bende ne hikmetse okul mailini kabul etti, ne kadar kullanım süresi var 30 günlük mü onu bulamadım bir türlü ama

hocam etkinleiştirildi yazarsa sınırsız olur

• Microsofttan amcalar gelip (il milli eğitim müdürlüğünce hazırlanan) koca bir gruba konferans verip (reklam yapıp) herkese ücretsiz vereceğiz demelerinin üzerinden 3 ay geçti tık yok :) hayır niye yordunuz bizi oraya zaten ömürlük ücretsiz kullanıyorduk :)
  • Mezun oldum. Mail adresini giriyorum öğrenciyim seçeneğini seçiyorum ancak sadece online olarak kullandırıyor. İndirmek için ücret istiyor?
  • Daha önce indirmiştim format atınca silindi şimdi tekrar indirmek istiyorum fakat kullanıcı adı veya e-posta yanlış diyor giremiyorum napacağım?
  • Kırıkkale üniversitesinden aldığım mail ile office 2016 kullanabiliyorum.

Üniversiteyi listeye ekler misiniz?
  • Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile
    office uygulamalarını bilgisayara yükleyemiyoruz.
  • Ben daha önce açıköğretim mail'im ile office uygulamaları indirip kullanmaya başlamıştım. Fakat şimdi format attığımdan dolayı yeniden ilgili linkten giriş yapıp üniversitenin oturum açma sayfasına yönlendirdikten sonra "oturum açılamadı" office sayfası çıkıyor. Ne yapabilirim sizce?
  • İndirme linki artık bulunmuyor arkadaşlar.Sadece online kullanıma ücretsiz tanımlanmış durumda.Bilgisayara ücretsiz lisans nasıl tanımlayacağız bilgisi olan var mı?Deneme sürümünü indirdikten sonra hesap açarak lisans işlemi tamamlanıyor mu acaba lütfen yardım edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asza -- 11 Ekim 2016; 23:08:43 >
  • Düzenleme işini online yapıp, reader işini marketteki ücretsiz appler ile halledebilirsiniz.

Visual studio alırken istenen kullanıcı adını nereden alacağız?
  • İlk mesajda verilenhttps://products.office.com/tr-tr/student linkle okulunuzu kontrol edip giriş yaptıktan sonra Office365'i indirin bölümü zaten önünüze çıkıyor. Kendi uygulamalarını kurunca Office 365 Education Plus for students lisansı verdi. One drive depolama alanını kontrol ettim orası da 1TB olarak gözüküyor.
  • Atatürk Üniversitesinde lisans tamamlama okuyorum mailim kabul edildi.
  • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde okuyorum, indirebiliyorum. Fakat 1 tb'ı one drive i bilgisayara kurup kullanamıyordum. Giriş yapılmıyordu. Aynı zamanda aöf'ye kayıtlıyım onda sorunsuz kurulum oldu.
  • Mersin hala eklenmedi mi?

• Onedrive 1TB iş hesabıyla olduğu için mobil uygulamada fotoğrafları otomatik olarak yükleyip senkronize etmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.