Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

odut neden albay oldugun halde 4 yıldızın var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
19
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> odut neden albay oldugun halde 4 yıldızın var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1277 Mesaj
    [dntw]ne yapayım yazıyom yazıyom cavap yok bende topic actım
    buda olmassa yarın kopruye gidecem ama atlamayacam[krl][type]. oda olmassa bana işgence yaptı diye sahte fotoraflar bastıracanm bu ara bu moda da[spr][krl]

|
    |
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    1000 postum olmadığı için 4 yıldız.anlaşıldı mı..
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Benim admin olupta dört yıldız olmamla aynın sebepten.
    yıldız sayısı mesaj sayısı ile alakalı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    ohhh bee teşekkurler [bgdnc2][bgdnc2][clvr] ozaman 5 posts kaldı mat. fena değildir
    bu 5. yıldızı islatırız dime bir yerlede [drknrd][drknrd] adalet mi bu yaa fener dile 15. sampiyonluktan sonra 3. yıldızı aldı [wand]
    bu arada gercekten cok guzel bir forum yapmışşsınız hersey harika burda
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    şansını fazla zorlama istersen.
    |
    |
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    aynen
    |
    |
  • Binbaşı
    1148 Mesaj
    post sayisi ile admin'lik le alakasi yok!

adam var herseye bravo,super , yok ya ii degil gibi terimler kullanir ve postunu kisa zamanda deli yukseltir.

adam var sadece okur ve mudahele etmesi gereken yerde eder,insanlari bosa okumaktan kurtarir, asayisi saglar, ortamin ne zaman gerilecegini tahmin eder, yada ona gore ortaliga bir cumle soyler... iste bunlar cok mesaj atmasi gerekmez ama sorumlu olmalari gerekir!
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Dizman</i>
    <br />şansını fazla zorlama istersen.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

[evlol][evlol][evlol][evlol]
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    çok saçma bir topic yaw. biliyormusun (topici açan kişi) insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da ............. dilim varmaz söylemeye...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    Tecrübe konuşuyor....[evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol]

içelim güzelleşelim....... ( O Kendini biliyor...)[drknrd]
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by iboteke</i>
    <br />Tecrübe konuşuyor....[evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol]

içelim güzelleşelim....... ( O Kendini biliyor...)[drknrd]

+1
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    defector kardes germe ortalıgı... topigin acılma nedeni apacık belli soru sordum ve cavabını aldım OK... o soyleyemedigin duvar yazısınısı sana iyade ediyorum.....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    [ops]
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    yaw anlamadığım bişey var topiği saçma bulan kişi yorum yapmadan rahat duramıyomu(defector bu sana değil genel olarak söylüyorum aslında o kendini biliyo [bandt])
    |
    |
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    bende muhur basayim, iadeli taahhutlu olsun bari..
    [evlol] evet bence de kendini biliyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    biz o konuyu kapttımızı sanıyordum
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    4154 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by apocalypse</i>
    <br />biz o konuyu kapttımızı sanıyordum

Özne-yüklem uyumsuzluğu alarmı[cop][cop][cop][cop][deal][deal][evlol]
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    [akum]saol insan kızınca ne özne ne yüklem bırakıyor ortalıkta [frndsp]
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mewluth</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by apocalypse</i>

[evlol][evlol][evlol][evlol]
    |
    |
  • Yarbay
    2585 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mewluth</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by apocalypse</i>

[evlol] matematik bitti de sıra Türkçeye mi geldi hocam
    iflah olmassın sen yaw :)))
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,332
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.