Şimdi Ara

Ödüllü Anket Sona Erdi ! (Hediyeler Gönderildi.) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
7
Favori
9.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankete kullanıcı adımı yazarak katıldım. Boş şanslar.
  • Katıldım.
  • katıldım formu doldurdum.
  • Katıldım
  • Katıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katıldım.
  • Katildim. Fakat sorular genel olarak birbirinin tekrari gibi olmus.

• Katıldım hocam
  • katıldım, kolaylıklar hocam.
  • akademik araştırmalarda bu gereklidir.
  • Ankete katıldım hocam dediğiniz yere de yazdım nickimi güzel anket olmuş bazı sorular tekrar gibiydi yalnız onları eleseniz daha tutarlı bir sonuç çıkar diye düşünüyorum.Kolay gelsin
  • Anketin en altına nickimizi yazacaksak ankette kimin neye oy verdiği belli olacak, ben o yüzden anket altında nick belirtmedim ancak anketi tamamladığıma dair ekran görüntüsünü mesajımla paylaştım, beni mutlaka belirtmelisiniz çekilişte.
  • Katılındı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doldurduk. Kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüketicilerin Online Yemek Servislerine Karşı Tutum, Davranış ve Satın Alma Niyetleri
    Yanıtınız kaydedildi.
    Yanıtınızı düzenleyin
    Başka bir yanıt gönder
  • anketi doldurdum hocam. çekilişe katılmak istiyorum.
  • Katıldım

• K@TiP kullanıcısına yanıt
    Katılımcının kimliğinin gizli olması gerekmiyor dostum. Yine de söz konusu mesajınıza istinaden durumunuzu güncelledim.

Tekrar hatırlatıyorum. Lütfen anketin en altına nickinizi girmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca ankete katıldığınızı bu konu başlığı altında belirtin.Bunu istememin gerekçesini bir daha detaylı şekilde şöyle açıklayayım.

Ankete nickinizi girmezseniz ankete katılmadığı halde katıldım diye buraya yazanlardan sizi ayırt edemem. Ve buraya katıldığını yazanların sayısı, gerçekleştirilen katılım sayısını geçerse çekilişin adil olması için ankette nickini belirtmeyenleri çekilişe almamak zorunda kalırım. Yoksa düzenlemeyi vaadettiğim çekilişin adil bir sonuca ulaşmama ihtimali ortaya çıkar.

Diğer yandan ankete katılan ve en alta nickini yazan bazı arkadaşlardan bu konuya mesaj atmayanlar var. Katıldığınızı bu konuda mesajla belirtmediğinizde ben ankette yazdığınız nicki listeye aldığımda kendim insiyatif kullanarak tanıdığım bir forum üyesini çekilişe almış gibi görünürüm.

• katıldım teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.