Şimdi Ara

Ödemeli Arama Engellenebilirmi acaba ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
53.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyvallah sorumsuz adamlardan kontörü olupta ödemeli atanlardan kurtuldum
  • ben online işlem merkezinden kapatmıştım
  • Güzel bir özellik. Kapatma işlemi onlie işlemden istediğiniz numaralarıda engelleyebiliyorsunuz.
  • Ben geçen enişteyi aramıştım "bu numara ödemeli arama kabul etmiyor" gibi bi uyarıyla görüşme bitmişti

Ondan beri kimseyi ödemeli aramıyorum...
  • Yıllar önce MH 'den tamamen kapattırdım ve kafam rahat. Ne zaman ki bu hizmet başladı anladım ki kimsede kontör yokmuş. Önüne gelen ödemeli arıyo, birde faturalı hat kullanıyosan iyice yandın. "Aradığınız abone ödemeli kabul etmiyor anonsu" akıllarını başına getirdi ama geç oldu. Sapıklar bile ödemeli arardı yaaa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata_tr

Merhaba arkadaşlar,

TURKCELL hattıma gelen ödemeli aramalardan bıktığım için gelen ödemeli aramaları
    kapatmak zorunda kaldım. Bunu yapmanın en kolay yolunu sizlerle paylaşmak istedim.

"ODEMELIKAPAT IC" yazıp 2222'ye yollarsanız birkaç dakika içinde cevap mesajı geliyor
    ve sapıklardan kurtuluyorsunuz.

Saygılar.

Çok tşklr çok saol yha
  • bu ödemeli aramaya kappattrma çok rahat ya. insan rahat bi nefes alıo
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

TURKCELL hattıma gelen ödemeli aramalardan bıktığım için gelen ödemeli aramaları
    kapatmak zorunda kaldım. Bunu yapmanın en kolay yolunu sizlerle paylaşmak istedim.

"ODEMELIKAPAT IC" yazıp 2222'ye yollarsanız birkaç dakika içinde cevap mesajı geliyor

Saygılar.

HELAL OLSUN
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

Saygılar.

bende az önce kapattım.paylaşım için teşekkürler.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

Saygılar.

hayat kurtardınız
    teşekkürler
  • bende bilmiyordum elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: яєу-муѕт

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Saygılar.

Çok tşklr çok saol yha

harbi süpersın kardeş çok ama çok saol

• quote:

Orijinalden alıntı: ata_tr

Merhaba arkadaşlar,

Saygılar.

Çok yardımcı oldu. Teşekkürler.
  • Bu servisi açmanın yolunu bilen varmı? Daha önceden sürekli ödemeli geliyor diye kapatmıştım ama şimdide açmanın yolunu bulamıyorum. Bilen biri varsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy0067

Bu servisi açmanın yolunu bilen varmı? Daha önceden sürekli ödemeli geliyor diye kapatmıştım ama şimdide açmanın yolunu bulamıyorum. Bilen biri varsa sevinirim...

oim de var diye biliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: crazy0067

Bu servisi açmanın yolunu bilen varmı? Daha önceden sürekli ödemeli geliyor diye kapatmıştım ama şimdide açmanın yolunu bulamıyorum. Bilen biri varsa sevinirim...

oim de var diye biliyorum ben

aynen öyle oim'de var:)
  • OİM de
    servisler
    ödemeli ara tıkla,
    istediğin numaranın ödemeli aramasını red veya kabul et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem
    üstteki soruya istinaden,

"ODEMELIKAPAT IC" yazıp 2222 ye gönderildiğinde, oimde değişiklik yok.

bunun iptali ODEMELIAC IC şeklinde olabilir mi acaba?

Evet hocam senin dediğin gibi ODEMELIAC IC yazıp 2222ye gönderdim oldu, ama daha öncedende böyle yazıp gönderdim ve olmadı diye hatırlıyorum. Neyse yardım için teşekkürler...
  • eywallah kardes ya gercekten cok isime yaradi tek tek no yazmaktansa en iyisi boyle oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: ata_tr

Merhaba arkadaşlar,

Saygılar.

Odemelikapat ic yazdim ve 2222'ye yolladım.

Turkcell'den yanit geldi

HATTINIZA GELECEK YURTICI ODEMELI ARAMA ISTEKLERI OTOMATIK OLARAK REDDILECEKTIR. ODEMELI ARAMALARIN SIZE ULASMASI ICIN ODEMELIAC IC YAZIN 7777 YE GONDERIN. (Neden 2222 degil de 7777 bilmiyorum.)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.