Şimdi Ara

odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
3
Favori
12.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 234
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 48
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 31
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Renji Abarai (48 mesaj) Cengiz Elektronik (9 mesaj) uludagkarinna (8 mesaj) [C_a_N_e_R] (6 mesaj) TruuChainz (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (109 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1510 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

ps vitadan başka herşey var.amacın hava atmak olduğu için buna uygun bir başlık koyman daha iyi olur.mesela, "görmemişten elektronik cihaz şovu" veya "görmemişim ama cihaz bende" uygun.

+16 katılıyorum
    akşam akşam "görmemişten elektronik cihaz şovu" bu lafın çok güldürdü beni Allahta seni güldürsün
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nemésis

Olsun lan benim bi gitarım bunların toplamından daha pahalı + cihazların çoğu da var zaten. Havanı yesinler.

gitarın ne gibson falan mı
    quote:

Orijinalden alıntı: noth1nq.

Güzel cihazlar kıymetini bil . Orda farkedilmeyen bir dr.dre kulaklık çantası gördüm yanılmıyorsam .

Evet hocam iBeats kulaklık var orada :) çantası minik gözüken bir de Sennheise Adidas kulaklık var orada
    |
    |

Dostum k.bakmada orda yatan toplasan 10bin eder bu devirde 10binle kime ne hava atıosun anlayamadım varmı bi aston martinin varmı bi villan? artık sokaktaki adamda var ıphone.Teknolojinin icinede bu kadar girme derim 2 yıl sonra o elindekilerde para etmez.şimdi para sorun değil dicen zengin edebiyatı yapacaksın ama kontörün bile yoktur belki işiniz gücünüz gösteriş olmuş.bi ara kitaplıkla masanıda yenile bu arada hep telefon pc tablet nereye kadar

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Ordakilerden çok ''Yazarın Yolcuğu Christopher Volger '' dikkatimi çekti.Radyo,Sinema,Tv mi okuyorsun??

Hayır bölümü okumadım, özel olarak ilgileniyorum bu konuyla..

@ElenaFisher PS Vita'da bitirdim zaten Uncharted'ı, PS3'ü de daha geçen hafta sattım, üçünü de bitirdim.. Forever Gears of War zaten

Altta Senaryo ve Öykü yazğını görünce sordum.Neye elinde paralansın.
    |
    |
    Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Yüzbaşı
    676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

quote:

Orijinalden alıntı: Social Engineering

Hocam odanın full capslerini alabilir miyiz?
    Fotoğraf çekme şansın var mıdır acep?

yeni resimleri atıyorum arkadaşlar dvd köşesini falan koyim

Daha detaylı capsler bekliyoruz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nemésis

Olsun lan benim bi gitarım bunların toplamından daha pahalı + cihazların çoğu da var zaten. Havanı yesinler.

O filmlerin tanesi en az, bak en az diyorum, 4.99 TL olsa, senin gitarından 4-5 tane eder.(Gitarını da bilmiyorum aslında ama neyse)
    |
    |

|
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıMilkShake

Dostum k.bakmada orda yatan toplasan 10bin eder bu devirde 10binle kime ne hava atıosun anlayamadım varmı bi aston martinin varmı bi villan? artık sokaktaki adamda var ıphone.Teknolojinin icinede bu kadar girme derim 2 yıl sonra o elindekilerde para etmez.şimdi para sorun değil dicen zengin edebiyatı yapacaksın ama kontörün bile yoktur belki işiniz gücünüz gösteriş olmuş.bi ara kitaplıkla masanıda yenile bu arada hep telefon pc tablet nereye kadar

Kitaplıkla masanı yenileden kastın ne hocam, masanın 4'te 1'i gözüküyor sadece, 2.5 metrelik masa var odada.. Aston martinle teknoloji merakının ne alakası var viilanın ne alakası var. villadan yazmadığımı nerden biliyorsun sen galiba herşeyi 2 sene sonra para etmez diye bişey almayıp yastığının altındamı biriktiriyorsun
    |
    |

• DH Yönetici
    2123 Mesaj
    burdaki ergenlere havamı atıyorsun sen

Neyse ne diyek güle güle kullan hepsini
    |
    |

Geleceği yaşatmak için bugüne sahip çık!
  • Yüzbaşı
    628 Mesaj
    Höh diyorum. Adam gibi olan 2 tane teknolojik cihazım var, Biri masaüstü bilgisayarım, diğeri fotoğraf makinem. Masaüstünü oc edip birkaç oyundan yüksek fps alınca seviniyorum lan ben

Adam gibi dediğime de bakmayın ikisi de ortalama cihazlar, diğer cihazları cümleye dahil bile etmiyorum düşün
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: exerion

burdaki ergenlere havamı atıyorsun sen

heeeeeeeeeeee
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j0ffline -- 4 Mart 2012; 20:06:08 >

|
    |
    Fotoğraf Portfoliom = 500px:http://500px.com/MuhammetTekerwww.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    yaptığın görgüsüzlük. İsterim ki ekmek alamayacak duruma gelirsin ve farkı görürsün. Zenginler hepiniz aynısınız...
    Hayır şimdi sahip olduğun şeylerin gösterdin? Havan kime olmayan gururun mu kabardı?
    Başka şeyler de derdim ama neyse...
    Beyerdynamic DT 990 Premium 250Ω▼Audio-Technica ATH-M50xSteam
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Sohbet
Ekonomi
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.