Şimdi Ara

odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
3
Favori
13.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kontendoo

kimi eve arabaya yapar yatırımını, kimi de böyle şeylere. genel olarak bir mühendis ya da mimarın bu tarz bir masası olması normal. örnek verecek olursam ; mühendis bir arkadaşım var, altında ford fiesta var. taş çatlasın 10.000 liralık bir araç fakat evinde 6000 liralık tv, 5000 liralık ses sistemi, 2000 liralık decoder, muhteşem bir sinema odası falan var. cebindeki kulaklık 700 lira civarında satılıyor. fakat diğer taraftan, 50.000 liralık audi a3'ü, 250.000 liralık evi olduğu halde 2 senelik telefonla dolaşan bir doktor arkadaşım var. evi de o kadar mütevazi ki 18 senelik yuvarlak bir fırınla yemek yapıyor evine ziyarete gittiğimde :) hala tüplü televizyonu var. yani şu resimlere bakarak tav olmayın :)

Ender dostum buralarda senide görürmüydük yageçi beni pek hatırlamayabilirsin xbox 360 key desem belki kafanda canlanır konu dışı kabaca böyle çok papaz oldum burada bazılarıyla konuya gelirsek arkadaş zaten benzer tepkilerin geleceğini bilerek açmış konuyu imacte win 7 olayı tamam denemelik iş için olabilirde kafama şu takıldı be arkadaş sağında notebook var ona win 7 kursana imac'e bootcamptan uğraşıcanda win 7 kuracanda ölme eşşe ölme demezlermi adama ? imza hususuna takılanlar olmuş direk görgüsüz diye tanımlanmış en azından benide kapsadığı için açıklayayım imzayı yapma amacım başkasına hava atmak değil teknik yardımda donanımda 2. elde apple android bölümüde sıkça takılıyorum imzamı gören birisi donanımla sorunu merağı var ise bana hakkında ne merak ediyorsa sorabilir ki bunun hakkında 50 den fazla pm gelmiştir birisine yardım etmek amacıyla imzamda donanım kullandıgım şeyler yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

quote:

Orijinalden alıntı: Atlihans

Hocan bak yasitiz..
    Ben lise bittikten beri, surekli calisiyorum. 2003/07 arasi baska yerlerde calistim ve calistigim is yerlerinde daha 16 yasindan itibaren vazgecilmez eleman oldum. Gsm uzerine calisiyordum..
    İphone ilk ciktiginda telefoncudaydim, istesem patron bana hediye ederdi ama ben kabul etmiyordum.. Neden??
    Cunku, O telefonlari kullanacak kadar zengin degildim. Bi elimden dusse kirilsa icim yanardi.. Gerek yoktu yani bana luks kacardi..

Ondan sonra kendi is yerimizdeydim. Once gsm uzerine antalya da is kurduk tutunamadik..
    Sonra Adana'a airbag uzerine is kurduk Turkiye'nin en buyuk airbagcilerinden olduk ki hala duruyor is yerimiz..
    Daha sonra İstanbul'da otopark actik yeddiemin otoparki..
    Ben 29 ekim 2010 da otoparkimizin basina gectim.. Adana'daki is yerimizde bir abim duruyordu..
    İstanbul'da benle diger abim duruyorduk. Otoparkta hersey butun hesap bendeydi.
    Allah'a sukur hem adana hem istanbuldaki is yerlerimizde iyi para kazaniyorduk.
    İstanbulda 10 ay kaldim. Gunluk kazancimiz minimum 1500 liraydi.
    Ben 10 ayda sadece 4-5 defa gece barlara gittim.
    İphone 4 aldim ilk defa, o iphone arada iphone alana kadar hep baska modellere yonlendirilmemle bana tam 4500 tlye mal oldu.
    Bir telefona 4500 tl para verdim ama koca istanbulda diger eglencelerime 2000 tl bile vermedim. Geceleri de otoparkta eleman olmasina ragmen kalmam gerekiyordu polislerle ilgilenmek icin. Sonucta yeddiemin otoparki ve polislerle ilgilenmek gerekiyor..

Neyse temmuz 5 e kadar İstanbulda otoparkimizda durdum, o tarihten itibaren adiyaman'a gelmek zorunda kaldim. Gecen mayista burada mobilya kapagi uzerine fabrika actik, 25 eleman , 200 un uzerinde esnaf var muhattap oldugum.
    Altimda araba var alfa romeo 159 jtd distincive 2007 model
    Fabrika da tum yetki bende.
    İphone 4 s de aldim telefon adiyamana gelir gelmez..
    Cebimde her zaman para var her istedigimi yapacak kadar. Skntim yok ama hicbir sekilde gorgusuzlugumde yok. Havamda yok kucumsememde yok ukalalikda yokk..
    Hickimse arkamdan bu cok havali dememistir bugune kadar..
    Anlayacagin hersey iyi guzel..

Buraya kadar hakkaten cok guzel.

2 hafta oncesine kadar hersey aynen boyle..

2 hafta once abimle ters dustuk.
    Hayatta en fazla sevip deger verdigim abimle kavga tartistik. Kalbimi cok kotu kirdi.
    O fabrika, o otopark ve o airbag atolyelerinin her noktasinda alnimin teri var..
    Abilerimden fazla calistim az calismadim. Ama yine de abimdir.

Tartistim, anahtari masaya koydum ceketimi aldim ciktim. 1 haftadir tum baskilara ragmen tekrar donmuyorum. O rahatliktan sadece iphone 4s kaldi elimde ve su anda onunla yaziyorum.
    Ve iyi gunumde yanimda olanlar her gun hal hatir sormak bir ihtiyacimin olup olmadigini ogrenmek icin beni ariyorlar.

Asil konuya geleyim cok uzattim niye bu kadar konustum?
    Hersey senin gorgusuzlugun yuzunden!!!

Senelerce calistim bindigim arabadan is yerime
    Kadar herseyde emegim var ve paranin nasil kazanildigini cok iyi biliyorum.. Paranin bugun oldugunu yarin 5 kurussuz kalma ihtimaliminde oldugunu dusunuyorum. Allah bi tekme koyar neye ugradigimi sasiririm diye ne hava atarim, ne baskalarini kucumserim..

Ben alfaya binerken fabrikada tek yetkiliyken senin gibi gorgusuzluk yapsaydim, su anda beni gorenler ne derlerdi???

Bak hele bak daha 3/4 haafta once havasiyla geciyordu yanimizdan burnu havada geziyordu bugun sap gibi ortada kaldi... Aynen boyle derlerdi.. Ama kimse oyle demiyor. Niyee?? Senin gibi havadan gelen paralarla birsey almadim..
    Ya da calisarak aldigini varsayalim, calisarak yaptiklarimin birgun elimden gitme ihtimalini de dusunup ona gore yasadim;)

Sen sen ol cocuk olma olgun bir adam ol.
    Bu akilla evlensende birsey yapamazsin. 26 yasina gelmissin parasi olmayablara hava atiyorsun. Topladan 10bin tl etmeyecek seylerle hava atiyorsun..

Kisaca sunu soyleyeyim, bu yasima esnafligim sayesinde cok insan tanidim , cok zengin cok fakir, cok sonradan gorme insan gordum ama senin gibi GORGUSUZ GORMEDİM!!!!

senin psikolojin baya bi bozulmus dostum baya baya saglam sorun yapmissin kendine burda dert dokuyosun ki size kalmadi bu dunyanin faniligi bugun zenginsin yarin elde avucta bisey kalmaz kalirsin bok gbi ortada felsefelerini anlatmaya hepinize gore ben bu konuyu actim diye gorgusuz ne var mali koymus falan yok mac var win 7 kurmus yok bilmem ne. burda gulelim eglenelim diye cektim resimleri 2005 den beri forumdayim ben bu bolumun bole oldugunu konu disindan bole seyler geliceni bilmiomuyum. yok baba parasi yok baban zengin yok abinin mallari. yikici degil yapici olun birazcik. ama konu disinda nerdeeeeeee adam kalkmis hayat hikayesini anlatiyo yok otoparki varmis ordan airbag servisi varmis ayda 1500 tl kazaniyomus falan ama cok gururlu abisiyle ters dusmus butun herseyini elinden almislar elinde 4s kalmis e ev araba ne oldu alfaya ne oldu hemen ters dusunce aldilarmi altindan arabayi bi ters dustun diye abinle hemen kendini trenin altina atican ama yolda kopek kovalicak sende kacican madem ole ben sana biraz ogut verim madem ayni yastayiz. Allahin verdigi cani sadece Allah alir. kulu alamaz en buyuk gunahtir. sen sen ol sakin aklindan bole bisey gecirme insanin icinde Allah korkusu her zman olmali intihar hic bir zaman cozum degildir bunu aklindan cikarma dostum madem herseyini aldilar altinda git is bak airbag servisi gecmisin varmis git baskasinin yaninda calis ;)

Sanırım ikinizde bahçelievlerde oturuyorsunuz :)

• apple a win7 kurulurmu be
  • upskörtıl da olur yane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlihans

Hocan bak yasitiz..
    Ben lise bittikten beri, surekli calisiyorum. 2003/07 arasi baska yerlerde calistim ve calistigim is yerlerinde daha 16 yasindan itibaren vazgecilmez eleman oldum. Gsm uzerine calisiyordum..
    İphone ilk ciktiginda telefoncudaydim, istesem patron bana hediye ederdi ama ben kabul etmiyordum.. Neden??
    Cunku, O telefonlari kullanacak kadar zengin degildim. Bi elimden dusse kirilsa icim yanardi.. Gerek yoktu yani bana luks kacardi..

Ondan sonra kendi is yerimizdeydim. Once gsm uzerine antalya da is kurduk tutunamadik..
    Sonra Adana'a airbag uzerine is kurduk Turkiye'nin en buyuk airbagcilerinden olduk ki hala duruyor is yerimiz..
    Daha sonra İstanbul'da otopark actik yeddiemin otoparki..
    Ben 29 ekim 2010 da otoparkimizin basina gectim.. Adana'daki is yerimizde bir abim duruyordu..
    İstanbul'da benle diger abim duruyorduk. Otoparkta hersey butun hesap bendeydi.
    Allah'a sukur hem adana hem istanbuldaki is yerlerimizde iyi para kazaniyorduk.
    İstanbulda 10 ay kaldim. Gunluk kazancimiz minimum 1500 liraydi.
    Ben 10 ayda sadece 4-5 defa gece barlara gittim.
    İphone 4 aldim ilk defa, o iphone arada iphone alana kadar hep baska modellere yonlendirilmemle bana tam 4500 tlye mal oldu.
    Bir telefona 4500 tl para verdim ama koca istanbulda diger eglencelerime 2000 tl bile vermedim. Geceleri de otoparkta eleman olmasina ragmen kalmam gerekiyordu polislerle ilgilenmek icin. Sonucta yeddiemin otoparki ve polislerle ilgilenmek gerekiyor..

Neyse temmuz 5 e kadar İstanbulda otoparkimizda durdum, o tarihten itibaren adiyaman'a gelmek zorunda kaldim. Gecen mayista burada mobilya kapagi uzerine fabrika actik, 25 eleman , 200 un uzerinde esnaf var muhattap oldugum.
    Altimda araba var alfa romeo 159 jtd distincive 2007 model
    Fabrika da tum yetki bende.
    İphone 4 s de aldim telefon adiyamana gelir gelmez..
    Cebimde her zaman para var her istedigimi yapacak kadar. Skntim yok ama hicbir sekilde gorgusuzlugumde yok. Havamda yok kucumsememde yok ukalalikda yokk..
    Hickimse arkamdan bu cok havali dememistir bugune kadar..
    Anlayacagin hersey iyi guzel..

Buraya kadar hakkaten cok guzel.

2 hafta oncesine kadar hersey aynen boyle..

2 hafta once abimle ters dustuk.
    Hayatta en fazla sevip deger verdigim abimle kavga tartistik. Kalbimi cok kotu kirdi.
    O fabrika, o otopark ve o airbag atolyelerinin her noktasinda alnimin teri var..
    Abilerimden fazla calistim az calismadim. Ama yine de abimdir.

Tartistim, anahtari masaya koydum ceketimi aldim ciktim. 1 haftadir tum baskilara ragmen tekrar donmuyorum. O rahatliktan sadece iphone 4s kaldi elimde ve su anda onunla yaziyorum.
    Ve iyi gunumde yanimda olanlar her gun hal hatir sormak bir ihtiyacimin olup olmadigini ogrenmek icin beni ariyorlar.

Asil konuya geleyim cok uzattim niye bu kadar konustum?
    Hersey senin gorgusuzlugun yuzunden!!!

Senelerce calistim bindigim arabadan is yerime
    Kadar herseyde emegim var ve paranin nasil kazanildigini cok iyi biliyorum.. Paranin bugun oldugunu yarin 5 kurussuz kalma ihtimaliminde oldugunu dusunuyorum. Allah bi tekme koyar neye ugradigimi sasiririm diye ne hava atarim, ne baskalarini kucumserim..

Ben alfaya binerken fabrikada tek yetkiliyken senin gibi gorgusuzluk yapsaydim, su anda beni gorenler ne derlerdi???

Bak hele bak daha 3/4 haafta once havasiyla geciyordu yanimizdan burnu havada geziyordu bugun sap gibi ortada kaldi... Aynen boyle derlerdi.. Ama kimse oyle demiyor. Niyee?? Senin gibi havadan gelen paralarla birsey almadim..
    Ya da calisarak aldigini varsayalim, calisarak yaptiklarimin birgun elimden gitme ihtimalini de dusunup ona gore yasadim;)

Sen sen ol cocuk olma olgun bir adam ol.
    Bu akilla evlensende birsey yapamazsin. 26 yasina gelmissin parasi olmayablara hava atiyorsun. Topladan 10bin tl etmeyecek seylerle hava atiyorsun..

Kisaca sunu soyleyeyim, bu yasima esnafligim sayesinde cok insan tanidim , cok zengin cok fakir, cok sonradan gorme insan gordum ama senin gibi GORGUSUZ GORMEDİM!!!!

sabah soğuk duş etkisi yarattı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

BEYLER BU ADAMIN BÖYLE GÖRGÜSÜZ BOŞ BİR TENEKE OLUŞUNU BEN 89-4 TERTİP ASKERE GİTTİĞİMİZDE ANLAMIŞTIM ZATEN.BERABER AYNI ACEMİ BİRLİGİNE DÜŞTÜK GİTTİĞİMİZ YERDE KARŞILAŞTIK AYNI TABURA DÜŞTÜK BÖLÜKLERİMİZ AYRIYDI AMA DAKKA BAŞI GÖRÜŞME ŞANSIMIZ VARDI SAOLSUN BENİ TANIMAZ OLDU ORALARDA BİZDE SEVİNDİK TANIDIK BİRİSİNLE ASKERE GİDİYORUZ YANİ ARKADAŞ ÖLE BÖYLE BOŞ DEĞİL BOŞ TENEKE DESEK TENEKEYE HAKARET OLUR NOKTA

konuyla alakasi ne cengiz onu ben anlamadim :)

Genissin bazi seyler umrunda degil yuzsuzsun simdidemi anlamadin ?
  • Yazar burada kıroyum amma para bende mesajı vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

ps vitadan başka herşey var.amacın hava atmak olduğu için buna uygun bir başlık koyman daha iyi olur.mesela, "görmemişten elektronik cihaz şovu" veya "görmemişim ama cihaz bende" uygun.

+1000 evde ne var ne yok elektronik hepsini çekmiş mutfak robotunu falanda koysaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delphi Diesel

quote:

kimi eve arabaya yapar yatırımını, kimi de böyle şeylere. genel olarak bir mühendis ya da mimarın bu tarz bir masası olması normal. örnek verecek olursam ; mühendis bir arkadaşım var, altında ford fiesta var. taş çatlasın 10.000 liralık bir araç fakat evinde 6000 liralık tv, 5000 liralık ses sistemi, 2000 liralık decoder, muhteşem bir sinema odası falan var. cebindeki kulaklık 700 lira civarında satılıyor. fakat diğer taraftan, 50.000 liralık audi a3'ü, 250.000 liralık evi olduğu halde 2 senelik telefonla dolaşan bir doktor arkadaşım var. evi de o kadar mütevazi ki 18 senelik yuvarlak bir fırınla yemek yapıyor evine ziyarete gittiğimde :) hala tüplü televizyonu var. yani şu resimlere bakarak tav olmayın :)

Ender dostum buralarda senide görürmüydük yageçi beni pek hatırlamayabilirsin xbox 360 key desem belki kafanda canlanır konu dışı kabaca böyle çok papaz oldum burada bazılarıyla konuya gelirsek arkadaş zaten benzer tepkilerin geleceğini bilerek açmış konuyu imacte win 7 olayı tamam denemelik iş için olabilirde kafama şu takıldı be arkadaş sağında notebook var ona win 7 kursana imac'e bootcamptan uğraşıcanda win 7 kuracanda ölme eşşe ölme demezlermi adama ? imza hususuna takılanlar olmuş direk görgüsüz diye tanımlanmış en azından benide kapsadığı için açıklayayım imzayı yapma amacım başkasına hava atmak değil teknik yardımda donanımda 2. elde apple android bölümüde sıkça takılıyorum imzamı gören birisi donanımla sorunu merağı var ise bana hakkında ne merak ediyorsa sorabilir ki bunun hakkında 50 den fazla pm gelmiştir birisine yardım etmek amacıyla imzamda donanım kullandıgım şeyler yazıyor

benim konu dışı geçmişim nerdeyse 10 sene öncesine dayanıyor hatta o zamanlar, yani 2003'lü yıllardaki konu dışı bölümündeki kaliteli üyelerdir bu forumu bu kadar geliştiren, bu kadar tanınmasına vesile olan. daha sonra seviye düştükce, yöneticiler yanlış politikalar izledikçe biz dinozor üyeler de bölümden koptuk. aslında konu dışı'na hala girmiyorum, üst tarafdaki "popüler konular" seçmesinde gördüm bu konuyu ve ilgimi çekti. asıl şaşırdığım nokta, 2 telefona, 2 bilgisayara tav olanların sayısı oldukca fazla. 1-2 kişi olsa anlarım fakat epeyce fazla. biz ne üyeler gördük bu forumda ahh ahh. mesela adamın biri, 6 ay boyunca audi tt anahtarıyla bütün foruma hava atmıştı. daha sonra anladık ki patronun arabasıymış, patronu foruma üye olup bize anlatmıştı olayı başka bir üye, 10 kişi toplanıp kiraladığı ferrari'de çektirdiği fotolarla konu dışı'ndaki kızları ayarlamaya çalışıyordu. o zamanlar epeyce kız vardı bu bölümde. hatta hala görüştüğüm, kardeşim gibi gördüğüm kızlar var forumdan. geçen biri mesaj yazma gafletinde bulunmuş, 10 yaş küçük veletlerden düzinelerce taciz mesajı almış. neyse epeyce alakasız konular bunlar.

• Yalanabak yalana gasteden cikan dvd leri koymus burdaki adamlar parayi cikarip yelpaze yapiyor.Komsusunda xbox ps vita almis sekil yapiyor.Bende odama motorumu koyup mu fotogrsf cekileyim
  • Fakirler üzülmeyin öbür dünyada kralız bunlar havasını atsın.
  • Zamanında Sakıp Sabancının cebinden bir röportaj esnasında 1TL çıkmıştı ,geçenlerdede Ali Ağaoğlu'nun canlı yayında yaptığı şovu hatırlayın ,bu iş görgü meselesi değil hazmetme meselesi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Delphi Diesel

quote:

benim konu dışı geçmişim nerdeyse 10 sene öncesine dayanıyor hatta o zamanlar, yani 2003'lü yıllardaki konu dışı bölümündeki kaliteli üyelerdir bu forumu bu kadar geliştiren, bu kadar tanınmasına vesile olan. daha sonra seviye düştükce, yöneticiler yanlış politikalar izledikçe biz dinozor üyeler de bölümden koptuk. aslında konu dışı'na hala girmiyorum, üst tarafdaki "popüler konular" seçmesinde gördüm bu konuyu ve ilgimi çekti. asıl şaşırdığım nokta, 2 telefona, 2 bilgisayara tav olanların sayısı oldukca fazla. 1-2 kişi olsa anlarım fakat epeyce fazla. biz ne üyeler gördük bu forumda ahh ahh. mesela adamın biri, 6 ay boyunca audi tt anahtarıyla bütün foruma hava atmıştı. daha sonra anladık ki patronun arabasıymış, patronu foruma üye olup bize anlatmıştı olayı başka bir üye, 10 kişi toplanıp kiraladığı ferrari'de çektirdiği fotolarla konu dışı'ndaki kızları ayarlamaya çalışıyordu. o zamanlar epeyce kız vardı bu bölümde. hatta hala görüştüğüm, kardeşim gibi gördüğüm kızlar var forumdan. geçen biri mesaj yazma gafletinde bulunmuş, 10 yaş küçük veletlerden düzinelerce taciz mesajı almış. neyse epeyce alakasız konular bunlar.

Senin konu dışı geçmişin baya eskiymiş dostum benim okadar eski değil ozamanlar internet olayı pek yaygın değildi herkes sahip olamıyordu bilgisayar pek yaygın değildi vs. gibi nedenleri var tabi şimdi öyle değil internet yaygın bilgisayar kullanım yaşı oldukça düşmüş durumda e buda haliyle kaliteyi düşürüyor eskiden burada bir saygı vardı net kesin cevaplar oluyordu güzel mizah dönüyordu falan şimdilerde ya yalan ya palavra ya birbirini üstün görme çabaları vs. bunlar zaten karakteri oturmamış insanların yapacağı şeyler sonuçta bir benlik duygusu gelişmemiş yönetim vs. yapacağı pek birşey yok sonuçta bu site sadece reklamla dönüyor hit=reklam= para ilerki senelerde dahada düşecek ve gene hiçbir somut adım atılmayacak tıpkı 2. elde oldugu gibi oradada hiçbirşey yapılmadı insanlar senelerce dolandırıldı fındıkçı eleman vardı bilirsin reklam verdi diye dh millet güvendi aldı fındıkları herif topladı paraları toz sonra galiba bazılarına geri ödemiş neyse bilemiyeceğim detayını daha birsürü böyle olay yani saymaklada bitecek gibi değil kız olayındada oldukça suyu çıktı onun sanıyorumki kız üye varsa yada olacaksa kız oldugunu devamlı saklamaya çalışıyor ona göre kullanıcı adı avatar vs. seçiyor mecbur çünkü oda aynı olay online oyunlarda falanda dönüyor bizim milletimize aşılanmış bu olay nette karı kız varsa hemen onu tavlayacak cinsel obje olarak görüp öyle tatmin oluyor

• Oğlum ne basit adamlarınız lan hepiniz. Görmemiş gibi resimler atmışsınız.
  • quote:

odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS

nasıl beyler

Resimleri göremeyen sadece ben miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

hahaah Helal olsun lan :D Allah fazlasını da versin :D Ağlama duvarına dönmüş burası :D

• Fakirler basmış konuyu.

Sistemin oldukça güzel dostum güle güle kullan. Birde Xbox 360 oyun arşivine yakından caps alma şansın var mı oyun arşivini merak ettim?

Yeri geşmişken bende hobilerimin resmini koyayım bari.

odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS
     odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS

Samsung 46" 3D LED TV- 4 adet 3D gözlük
    Sony PS3 Slim 250 GB PAL
    Digiturk HD
    Samsung 32" LCD TV
    Xbox 360 Slim 250 GB PAL
    Xbox 360 Kinect Sensor
    Onlarca Xbox 360 ve PS3 oyunu
    Logitech Z-5500
    Son model HP ve MSI Notebook
    HTC Titan Cep Telefonu
    13 yıllık oyun dergisi arşivi
    Her biri 250 TL lik model arabalar

Daha bi ton ıvır zıvır var onları yazmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 5 Mart 2012; 11:27:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

quote:

Orijinalden alıntı: -Marlon-

quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

İlla adama hava attırtacaksınız ya

Evlat edinmek istiyorum arabanızı

bizimki 150hp gerci sizinkiyle pek boy olcusemez ama bi gun bulusma yapabiliriz :)

• Olsun her türlü sevilir bu yavru
  • Önce kendine ait olduğunu kanıtla.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.