Şimdi Ara

odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
3
Favori
13.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu her elektronik cihazı masaya tıkıp tıkıştırıp resim çeken ve elindekileri böyle millete gösterip bununla hava atan adamlar , gidin ailenizden azcık görgü dersi alın.
    Babanızı hiç mi dışarda cebinden para çıkartırken görmediniz,herzaman hafif sırtlarını dönüp eğilip paralarını kimseye göstermeden sayarlar.Görgü kuralıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Şu her elektronik cihazı masaya tıkıp tıkıştırıp resim çeken ve elindekileri böyle millete gösterip bununla hava atan adamlar , gidin ailenizden azcık görgü dersi alın.
    Babanızı hiç mi dışarda cebinden para çıkartırken görmediniz,herzaman hafif sırtlarını dönüp eğilip paralarını kimseye göstermeden sayarlar.Görgü kuralıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: damardangiren

Yaşının 26 oldugunu görünce şaşırdım ben senin daha bebe oldugunu düşünmüştüm odayı görünce.

Bir de 26 yaşında bu kadar asosyal olmamalı bi insan

asosyalmı :D insanın böle bi odası düzeni olunca asosyal mı oluyor :D ilginç bi tespit
  • İlla adama hava attırtacaksınız ya

odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS

• BENCE ASOSYAL OLUYOR NE O 26 VE LİSELİ BEBELER GİBİ HAVA ATMA YOKSA BÜYÜYEMEDİN Mİ DAHA:
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

İlla adama hava attırtacaksınız ya

BU SAATTE DE İNİP ARABAMIN FOTOGRAFINI ÇEKEMEDİM Kİ ADAMIN ASABINI BOZUYORLAR DOSTUM SAKİN:D

• yok cihan büyüyemedim

caner araba süper dostum çok hoşuma gidio lancerın son kasası köpek balığı misali çok güzel be sade yapmışsın aracı eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

İlla adama hava attırtacaksınız ya

Nazar degmesin kardesim supermis konu kapanabilir.

• Eyvallah ama PSVita alcak param yok
  • aynn kapansın konu
  • Al dostum buda benim "evim"den resim :)

Bonus

R6 ve X6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TruuChainz -- 5 Mart 2012; 0:50:15 >

• PSVita'nın bi tanesini ver, arabanın anahtarı 1 ay sende kalsın
  • BEYLER BU ADAMIN BÖYLE GÖRGÜSÜZ BOŞ BİR TENEKE OLUŞUNU BEN 89-4 TERTİP ASKERE GİTTİĞİMİZDE ANLAMIŞTIM ZATEN.BERABER AYNI ACEMİ BİRLİGİNE DÜŞTÜK GİTTİĞİMİZ YERDE KARŞILAŞTIK AYNI TABURA DÜŞTÜK BÖLÜKLERİMİZ AYRIYDI AMA DAKKA BAŞI GÖRÜŞME ŞANSIMIZ VARDI SAOLSUN BENİ TANIMAZ OLDU ORALARDA BİZDE SEVİNDİK TANIDIK BİRİSİNLE ASKERE GİDİYORUZ YANİ ARKADAŞ ÖLE BÖYLE BOŞ DEĞİL BOŞ TENEKE DESEK TENEKEYE HAKARET OLUR NOKTA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DVD arşivin çok güzelmiş, ben de çok istiyorum böyle bir kitap ve dvd arşivi kurmak. Güle güle kullan.
  • Öbür tarafa götürebiliyon mu?
    Bu dünyada psvita kullanmışım kullanmamışım çok bir şey kaybetmem. Ama siz böyle gösteriş yaparak kendi seviyenizi düşürüyorsunuz..
  • Yaş 26 fakat zihin ilkokul 3 4 ten kalma sanırım "baaak benim odamdaa şu vaar buu varr "

İnsan sahip olduğu şeyleri herhangi bir aşşağılık kompleksine sahip olmadığı sürece neden bu şekilde sergilesin ki?
  • Yukarda yazdiklarimi okuyun anlarsiniz bu kisinin insan olmadigini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

BEYLER BU ADAMIN BÖYLE GÖRGÜSÜZ BOŞ BİR TENEKE OLUŞUNU BEN 89-4 TERTİP ASKERE GİTTİĞİMİZDE ANLAMIŞTIM ZATEN.BERABER AYNI ACEMİ BİRLİGİNE DÜŞTÜK GİTTİĞİMİZ YERDE KARŞILAŞTIK AYNI TABURA DÜŞTÜK BÖLÜKLERİMİZ AYRIYDI AMA DAKKA BAŞI GÖRÜŞME ŞANSIMIZ VARDI SAOLSUN BENİ TANIMAZ OLDU ORALARDA BİZDE SEVİNDİK TANIDIK BİRİSİNLE ASKERE GİDİYORUZ YANİ ARKADAŞ ÖLE BÖYLE BOŞ DEĞİL BOŞ TENEKE DESEK TENEKEYE HAKARET OLUR NOKTA

konuyla alakasi ne cengiz onu ben anlamadim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

BEYLER BU ADAMIN BÖYLE GÖRGÜSÜZ BOŞ BİR TENEKE OLUŞUNU BEN 89-4 TERTİP ASKERE GİTTİĞİMİZDE ANLAMIŞTIM ZATEN.BERABER AYNI ACEMİ BİRLİGİNE DÜŞTÜK GİTTİĞİMİZ YERDE KARŞILAŞTIK AYNI TABURA DÜŞTÜK BÖLÜKLERİMİZ AYRIYDI AMA DAKKA BAŞI GÖRÜŞME ŞANSIMIZ VARDI SAOLSUN BENİ TANIMAZ OLDU ORALARDA BİZDE SEVİNDİK TANIDIK BİRİSİNLE ASKERE GİDİYORUZ YANİ ARKADAŞ ÖLE BÖYLE BOŞ DEĞİL BOŞ TENEKE DESEK TENEKEYE HAKARET OLUR NOKTA

konuyla alakasi ne cengiz onu ben anlamadim :)

Genissin bazi seyler umrunda degil yuzsuzsun simdidemi anlamadin ?

• ''Ne insanlar gördüm üstünde elbise yok , ne elbiseler gördüm içinde insan yok'' Mevlana.Konuyla alakası varmı yokmu sizin kararınız ancak bence böyle bir başlık saçma.Ne yani neyin gösterisi bu.Zenginlik nedir bumudur yani böyle millete hava atmak için zengin olacaksam olmayayım
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.