Şimdi Ara

odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
3
Favori
13.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oğuzmert

Bunlarla zenginmi olunurmuş Porsche marka arabam var ve villada yaşıyorum inanmayan varsa ss ekleyebilirim
     odanın son hali yeni resimler eklendi gelin gelin SS SS SS

benzinin bitmek üzere
  • Adamın facebook profilinde donanımhaberde çalışıyor gözüküyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ithal_et

dostum sana bir arkadaş tavsiyesi. senden birkaç yaş büyüğüm. bende geçen seneye kadar b.k gibi para harcardım. altımda son model arabam, 2 tane evim, sinema odam, her çeşit elektronik aletim var. gece dışarı çıktığımda en az 2.000 tl harcardım. spor yapmak istediğimde gidip 3 milyara koşu bandı alıp 2 kere koşup sıkıldığımda bi tanıdığıma verirdim. media mark a gidip 10 - 15 cihaz birden alırdım. bazılarının paketini açmayı bile unuturdum. hergün bi kızla takılırdım. ama geçen sene maddi olarak resmen göçtüm. o para döktüğüm cihazları satmayı düşündüm ama para falan etmedi. gerçekten maddi sıkıntı insanı adam ediyormuş. benden sana arkadaş tavsiyesi. o çeşme herzaman öyle akmıyor. parayı çarçur etmektense yatırım yapmanı tavsiye ederim. bir iş kur, para biriktir. bi köşeye at. maddi dururum tekrar düzene giriyor. ama birdaha tövbe. savurganlık yapmam asla. çok ihtiyacım olmadığı sürece pahallı bi cihaz almam.

evy kardeşim tavsiyelerine uyucam

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

ps vitadan başka herşey var.amacın hava atmak olduğu için buna uygun bir başlık koyman daha iyi olur.mesela, "görmemişten elektronik cihaz şovu" veya "görmemişim ama cihaz bende" uygun.

+1920
  • Renji Abarai
    27 Şubat 2012; 21:21:18
    cep telefonları

1110 askerde kulladığım cihazdır piline kağıt sıkıştırınca adam gibi çalışıyor yoksa kendi kendine kapanıyor 10 tl
    motorola v3 imeisi kopyalandı cihaz bazen açılıyor bazen açılmıyor kasa falan gayet iyi durumda 15 tl
    motorola c113a modeli dış kap iyi durumda çalışmıyor zaten şarj aleti yok belkide çallışıyordur 5 tl
    3310 kendi orjinal kabı ile duruyor imei kopyalandı öle boş boş duruyor

2 adet araba için kaset adaptörü var 5 tl

sony ericsson hmp 85 kulaklık adaptörü telefona giren kısım yani üst taraf yok 5 tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Cevap Yaz
  • Zenginlik böyle bir şey iste

• 26 yaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Kimden: uludagkarinna
    Kime: Renji Abarai
    Tarih: 4 Mart 2012; 23:25:10
    Başlık: Cevap: ..

Abi bokunu yiyim kullanmadigin bisi varsa ver telefonum. 5325843109 ciddiyim.
    Evinize temizlige geliirim , karimida getiririm,

Onun attigi pmyi yazip duracagina o ikinci el konuna niye onlari yazdigini soylesene
  • Allah daha çok versin.
  • Allah daha az versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

Allah daha az versin

kıskanç fakir
  • ne kıskanacam orda ki gereksiz malzemeyle 200 tane somalili doyar
  • hocam toplam maliyet ne kadar ?
    not:Hayırlı olsun tüm ürünler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

hocam toplam maliyet ne kadar ?

görgüsüzün önde gidenisin hocam. elektronik ürünler neysede adam giydiği tişörtü, gömleği yazmış
  • yanında gözlerine bakacak, elini tutacak,nefes alıp veren bir dişi yoksa herşey boş hacı emin ol. bu kadar ıvır zıvır boş iş...

bir bihter tüm dünyaya bedel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Mart 2012; 0:24:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

hocam toplam maliyet ne kadar ?

görgüsüzün önde gidenisin hocam. elektronik ürünler neysede adam giydiği tişörtü, gömleği yazmış

hocam benimki görgüsüzlük degil zaten o kıyafetleri toplasan o masadaki bir tane alet zor eder ben forumu alışveriş için kullanıyorum görgüsüzlük yapmak için yazmadım elektronik eşyalara sahip olmadıgım için ben de böyle yazdım yani biraz hoş görünsün diye o imza sayesinde birçok arkadas bana indirim oldugunda haber veriyor asla görgüsüz olmadım, öyle olsam 10 tl lik çek istemezdim zaten insanlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

yanında gözlerine bakacak, elini tutacak,nefes alıp veren bir dişi yoksa herşey boş hacı emin ol. bu kadar ıvır zıvır boş iş...

bir bihter tüm dünyaya bedel

çok haklısın dostum geçten öle ama hayırlısıyla haziranda evleniyorum ;)
  • BİDE YÜZÜNÜ GÖRELİM DOSTUM MALLARI GÖRDÜKTE SAHİBİNİ MERAK ETTİM
  • biraz içini rahatlatalım senin

• Yaşının 26 oldugunu görünce şaşırdım ben senin daha bebe oldugunu düşünmüştüm odayı görünce.

Bir de 26 yaşında bu kadar asosyal olmamalı bi insan
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.