Şimdi Ara

ODAMA ÇADIR KURUYORUM ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
11.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bkz : koye dedemlere gidiyorum orada calisacam

Basligi gorunce bu mu ki dedim xD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam odanın üstüne muşamba assaydin aynı etki olurdu.

• Türk Eğitim Sisteminin Sonuçları

Gerçekliğine inanabilirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kancaaa

Evet arkadaşlar çadır hayatı başladı. Müthiş gidiyor. Ekstra motive oluyorum. Çadır doping etkisi yarattı.

Geceleri iyice kamp hayatına adapte olabilmek adına sabaha karşı odamın içinde bütün tedbirleri alarak kamp ateşi yakabilirim.
    No ss no güven.

• Beyler bugün bende çadırı kuruyorum bakalım hayırlısı son 40 gün çadırdayım

• quote:

Orijinalden alıntı: culcaster1121

Yazık sakat heralde.
    ithamın güzelliğine bakar mısın. hani engelli falan bile değil. azıcık duyarlı olun arkadaşlar aranızda gerçekten bu şekilde yaşamaya mahrum insanlar olabilir. bu kadar şerefsiz olmayın.
  • Okadar salahsın ki...

• SerdarS9 kullanıcısına yanıt
    Sen kimsin de benim şerefimi sorguluyosun birader.Ortam troll ortamı sen gelmiş burda duyarlılık kasıyosun.Bas git işine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SS var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: culcaster1121

Sen kimsin de benim şerefimi sorguluyosun birader.Ortam troll ortamı sen gelmiş burda duyarlılık kasıyosun.Bas git işine
    duyarlılık kasılabilir bir şey, kimseye zararı olmaz. ama bu tür düşünceye sahip insanın insanlığı da sorgulanabilir, şerefi de! siz liseli ergenler bilmezsiniz böyle şeyleri ama. o birader dediğiniz birileri bir tarafınızı kesip elinize verdiği zaman bir daha allah kulundan bilader lafı duyamazsın. yenge dedirttirme kendine he mi abicim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS9 -- 21 Mayıs 2018; 20:41:10 >
  • quote:

Arkadaşlar sabahları doğal kamp havası yaratmak adına telefonumun zilini horoz sesi olarak ayarladım. Çadırla birlikte birleşince motivasyonumu tavan yaptırdı.

Sene başından beri çadır mevzusunu yapsam ilk 10a oynardım herhalde...
    Evet arkadaşlar çadır mevzusu tam gaz devam ediyor. Bu mesajı yazdıktan sonra horoz alarm sesinin yapay geldiğini hissettim ve dün kümese gidip odama safkan horoz aldım. Alırken satıcıya adı ne olsun diye soru yönelttiğimde hayırlı olsun dedi biraz komik ve ilginç geldi bunun üzerine kulağına 3 kere hayırlı adını fısıldadım. Bu sabah hayırlının sayesinde günün ilk ışıklarında uyandım çadırla birleşince mükemmel bir etki yapıyor konsantrasyonum 2 kat arttı diyebilirim.

Onun dışında bu süre zarfında şunu farkettim yatakla çalışma masamın arasında giderken çok süre kaybediyormuşum çadırda uyandığım anda çalışmaya başlıyorum buda bana ekstra zaman kazandırıyor.

Şimdilik durumlar böyle.

• quote:

Evet arkadaşlar çadır mevzusu tam gaz devam ediyor. Bu mesajı yazdıktan sonra horoz alarm sesinin yapay geldiğini hissettim ve dün kümese gidip odama safkan horoz aldım. Alırken satıcıya adı ne olsun diye soru yönelttiğimde hayırlı olsun dedi biraz komik ve ilginç geldi bunun üzerine kulağına 3 kere hayırlı adını fısıldadım. Bu sabah hayırlının sayesinde günün ilk ışıklarında uyandım çadırla birleşince mükemmel bir etki yapıyor konsantrasyonum 2 kat arttı diyebilirim.

Onun dışında bu süre zarfında şunu farkettim yatakla çalışma masamın arasında giderken çok süre kaybediyormuşum çadırda uyandığım anda çalışmaya başlıyorum buda bana ekstra zaman kazandırıyor.

Şimdilik durumlar böyle.

Alıntıları Göster
    Senin gibi tertemiz delirmek istiyorum.

• Yav canım sıkkındı baştan sona tekrar okudum kendime geldim

• sonuç? :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Upotemi. 2019 için yavaştan çadırlarımızı hazırlayalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kancaa hocam sizden etkilendim

Gözler yaşlı üşüyoruz reis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane hortlasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doobii -- 15 Nisan 2019; 21:20:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.