Şimdi Ara

ODA TERMOSTATI SEÇİMİ (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.679
Cevap
153
Favori
359.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım Hocam, Bilgilendirme için teşekkürler.

• elimde 1 aylık bosch ct100 wifi oda termostadı var faturlı garantisi devam eden ilgilenen arkadaşlar irtibata geçebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanemmii kullanıcısına yanıt
    Hocam şu son 1 ayda termostatlara gelen 2 zamdan sonra sizin ürünler konusunda merak ediyorum. Bilgi sahibi değilim buradan yorumlar ile öğrendim san tek nedir diye yeni sezonda satışı olacakmı
  • enkaplann E kullanıcısına yanıt
    TÜm elektronik parçalar ithal olunca fiyatlar dolara endeksli oluyor maalesef.
    Kasım ayında yine kötü haberler gelecek.
    Bu gidişle üretimler durabilir.
    Maliyetler çok yükseldi.
  • elimde kullanılmmaış olan cihazı uygun fiyata verebilirim zamlardan sonra en ucuz 850 civarı bemim düşüncem 650 ye vermek sıfırdan farkı yok

• Eylül başında yaptığım araştırma.
     ODA TERMOSTATI SEÇİMİ
  • Arkadaşlar demirdöküm atron kombi için termostat almak istiyorum. Rf 6001 ve exacontrol 7 termostatlar sizce uygun mu veya başka bir öneriniz var mı?

• mosyozzz M kullanıcısına yanıt
    Exacontrol yorumu

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/89649014

6001 yorumu
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130273666

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanemmii -- 9 Eylül 2018; 17:15:38 >
  • Hocam demirdöküm nitromix için demidöküm migoyu da yorumlar mısınız?Exacontrol yerine tavsiye eder misiniz?
  • blackboy55555 B kullanıcısına yanıt
    Migo ile exacontrol karşılaştırılamaz.
    Farklı sınıfların ürünleri.
    Uzaktan erişim önemliyse bir de Cosayı inceleyin.
    İlle de modülasyonlu olsun derseniz orası başka tabi.
    Paraya kıyabiliyorsanız migo alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanemmii -- 10 Eylül 2018; 1:19:58 >
  • Peki demirdöküm migo ile siemens rev24rf'den hangisini tavsiye edersiniz?
  • blackboy55555 B kullanıcısına yanıt
    SIEMENS REV24RF tabi ki.
  • İyi akşamlar buderus gb062 kombim var peteklerde danfoss civalı termostatlı vanalarda var.kablosuz fiyat olarak uygun hangi termostatı önerirsiniz?

• serkanbjk43 S kullanıcısına yanıt
    Santek, Siemens rev24, honeywell belki danfos alacagin bunlardan olmalı bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myctapha

Santek, Siemens rev24, honeywell belki danfos alacagin bunlardan olmalı bence.
    Honeywelle mesaj atıp sordum gb062 için uygun kablosuz modülasyonlu cihazlarının olmadığı söylediler. Acaba hata mı var bana verdikleri yanıtta?
  • Sizin kombinizi bilmiyorum ama öyle soyledilerse vardır bi bildikleri. Forum sitesinde sizin kombiyle alakalı konuyu inceleyebilirsiniz birşeyler bulursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akadaşlar in-therm 300 rf kablosuz termostat ile viessman vitodens 100w kombiyi kullanan var mı aramızda?sitesinde uyumlu diyor ama kullanıcılardan yorum almak istiyorum.
  • İyi günler arkadaşlar.

Bosch condense 2500 model kombi için kablolu termostat düşünürken kablosuz modeller dikkatimi çekti. Fazla bütçem yok. Uygun bir model arıyorum. Arçelik DGK 10 W OT modeli dikkatimi çekti. Bosch ile uyumlu çalışıp çalışamayacağını nasıl öğrenebilirim? Kombiyi taktırdıktan sonra termostatı alsam Arçelik servisi kombiye bağlantı yapma konusunda sıkıntı çıkarır mı? Kombinin garantisine olumsuz etki yapar mı bu durum?

Başka alternatif önerebileceğiniz modelleri de değerlendirilebilirim.

Tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

• hasanemmii kullanıcısına yanıt
    son durum nedir hocam üretim başladımı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • command_4 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben aynı model termostatın kablolu olanını kullandım verim alamadın size tavsiyem başka markalara da bakmanız

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.