Şimdi Ara

ODA TERMOSTATI SEÇİMİ (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.679
Cevap
153
Favori
359.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Santek bende kullanıyorum kesinlikle 10numara bir cihaz. İşini layıkıyla yapıyor.Hasanemmi sagolsun sayesinde kullanıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • myctapha kullanıcısına yanıt
    inş bende alıcam hocam .Umarım bende memnun kalırım.

• DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yeni taşınacağım evde sizin de kullandığınız Vaillant Turbotec pro 242 5-3 model kombi var. Kombiden memnun musunuz ? (İlk defa kombi kullanacağım, yaşadığım yerler hep merkezi sistemli idi) Oda termostatı da sanırım tasarruf sağlama açısından önemliymiş, daha bugün öğreniyorum bu konuları. Siz aldığınız oda termostatından memnun kaldınız mı ?
  • SnypeR kullanıcısına yanıt
    valla kombiden memnunum ama termostatı daha baglamadım bu kişa baglıycam
  • DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    Anladım, ben de uygun bir oda termostatı almam gerektiğini anladım. Kablolu alıp kombinin yanına mı taksam yoksa kablosuz mu alsam ona da karar veremedim. Sanırım eve taşındıkça kafamda netleşecek.

Bu işler de apayrı bir dünyaymış, araştırdıkça derinleşiyor... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

Anladım, ben de uygun bir oda termostatı almam gerektiğini anladım. Kablolu alıp kombinin yanına mı taksam yoksa kablosuz mu alsam ona da karar veremedim. Sanırım eve taşındıkça kafamda netleşecek.

Bu işler de apayrı bir dünyaymış, araştırdıkça derinleşiyor... :)
    Kablolu alip kombinin yanina takarsaniz, kombi 1 sn durmaz :)

Siz biraz daha araştırın bence :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek ki mantığı tam anlayamadım, araştırmaya devam :) Teşekkürler
  • Bosch Class 6000 W için kablosuz oda termsotadı almak istiyorum. Ne önerirsiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdierdi kullanıcısına yanıt
    On Off termostat alacaksınız San-Tek öneririm
    Forumda konusu var.

• erdierdi kullanıcısına yanıt
    Herkes syntech diye tutturmuş yerli malı olarak in-therm kullanıyorum, geçen sene aldım, hiçbir problemle karşılaşmadım, tasarımı çalışması hassasiyeti ve yeni ürünlerde Türkçe menü olarak son derece basit. tavsiye ederim.
  • enkaplann E kullanıcısına yanıt
    San-Tek ile syntech birbirinden farklı cihazlar karıştırmayalım bilmeden araştırmadan yorum yapmayalım
    Ayrıca sizin söylediğiniz termostat on off tarzı ek bir özelliği olmayan cihaz
    Benim bahsettiğim San-Tek ise honeywell ve simenste de olan öğrenme yeteneği olan tam yerli Türkçe bir cihaz.

ben aldım adilik üstünden akıyor. 2 kez bozuldu ilkinde komple değiştirin dedim lcd ekran değişti en son 1 ay önce ekranın yarısı göstermez oldu iade ettim oda30 tl gittigidiyor komisyonunu benden kestiler. şimdi hasan hocam ilk üretimlere başlasın ben de santek alacağım. Az kullanın interhm i TPİ algoritmasının ne kadar gerekli . onsuz termostadın bir anlamı kaldığını öğreneceksiniz. TPi de birtek 700 1000 tl lk ürünlerde birde hasan hocamın üründe mevcut.
  • myctapha kullanıcısına yanıt
    Ben karıştırmışım hocam kusura bakmayın:)

• meeb kullanıcısına yanıt
    14 gün içinde iade hakkınız var zaten de nasıl para kestiler? Olmaması gerek.

7. ayda iade ettim hocam .
  • meeb kullanıcısına yanıt
    😊😊e iade almaları bile iyi 7 ayda kim iade alır hocam:)

o yönden şikayetim yok zaten git gel kargo parası bile ödetmediler.Ne zaman yazsam cevap verip dönüş yaptılar.
    Aslında üründe fena değil tabi daha iyisi olunca kötü oluyor hep.😅😊

interhm 0.1 hassasiyetle menüsü kolaylığı olsun tek.Keşke dış kasası , programsal sağlamlığı biraz daha iyi olsa.

• şans hocam:) sağlık olsun:)

• Dostlar Merhaba,

Bosch Condens 2500w Kombiye sahibim. Oda termostadı olarak Bosch cr50 oda termostadı almayı düşünüyorum.

Mod lu o.t olması önemli.

Sanırım Kombiyle yine kombinin markasına sahip o.t ler en iyi performansı verecektir, Yoksa yanlış mı düşünüyorum ?
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Modülasyonlu termostatlarda markaların aynı olması uyumsuzluk ihtimalini ortadan kaldırır.
    Ancak on/off termostatlarda her marka kullanılabilir.
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.