Şimdi Ara

ocz 1 gb ram ile sistemim optimum mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarımda infineon marka 2 adet 256 mb ram mevcuttu bunların ikisininde bellek zamanları şu şekilde idi
    @166mhz 2.5-3-3-7
    @133mhz 2.0-3-3-6
    şimdi bu 256 mb ramlerimden dimm 2 dekini çıkardım yerine ocz 1gb ram taktım 333 mhz
    şimdiki değişim bellek zamanlarında sadece @166mhz 2.5-3-3-7 yazmakta diğer bilgiler early ras precharge dışında aynı burasında tik yok ocz de.
    şimdi benim sistemimde programları kapatırken bir hızlanma mevcut ama benim merak ettiğim acaba ben 333 mhz ın hepdinden faydalanamıyormuyum yani 1gb ramin gücünden 256 mb ram yüzünden performans artışı gereken kadar olmuyor olabilir mi ?
    everest home edition ile edindiğim bu bilgiler arasında dmi seçeneğinde uyarı olarak dmi verisinin doğruluğu garanti edilemez diye bir yer mevcut bu doğal mı?
    Not:ekran kartım ati radeon xpress200 128 mb paylaşımlı amd turion ml30 1600 mhz sistem belleği şu an 1152 mb pc2700 ddr sdram görünmekte.Hawlett packard presario v2000 anakart.

• bu sorunun cevabını bende merak ediyorum?
  • 3-4 gündür bilgisaar başından kalkamıyorum hissedilir bir performans artışı var ki sıkmıyor beni pc.
    güzel ama teknik olarak bir hata var mı acaba bilemiyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.