Şimdi Ara

Oculus Quest 2 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
91
Favori
99.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar, banada bir yapılış pm si yollarmısınız :)

• Merhaba, ben de malum pm’i alabilir miyim. Teşekkürler
  • Gönderdim 👍🏼

• hocam selamlar ben de bir pm rica edeceğim :)

• Bu sefer ben gönderdim thathurts e destek  

• Bana da malum yolları yollar mısınız ben de katılıyorum aranıza
  • jenghann kullanıcısına yanıt

Çok sağol hocam bu arada bakalım GTA San Andreas nasıl olacak VR da 😎

• Thathurts kullanıcısına yanıt
    Bende alabilirmiyim hocam, teşekkür ederim.
  • pmler gönderildi

• bi pm'de ben alabilirsem çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden

• banada bir pm rica 

• ben de malum yolları rica edebilirimiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcelor -- 13 Ocak 2022; 1:22:2 >
  • pmler gönderildi

• merhabalar , bende pm alabilirmiyim , teşekkürler 

• Merhaba bu oculus quest topluluğuna bende katılmak için aranıza katıldım :)

Bendeki cihaz oqulus quest 2 128 gb şuan cihazı öğrenme aşamasındayım malum yolları bende alabilir miyim acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekursatt -- 13 Ocak 2022; 13:27:14 >
  • Evet 426$ kargo vergiler dahil şuan sipariş verdim. Geçen hafta vr cafeye gittik eşimde bayıldı bende. İkimizin de ilk deneyimiydi. Bende satın aldım bakalım nasıl olacak çünkü denediğimiz htc vive di. Laptopum var gtx 965m buna bağlayabilir miyim? Yoksa sadece q2 ye malum yollarla oyun oynamanın yöntemi var mıdır?
  • Bildiğim kadar cevap vermeye çalışıyım. Htc vive konsola bağlı çalışıyor kendi işletim sistemi yok. Oculus quest tamamen kendi işletim sistemine sahip kendi içindeki oyunları ve bilgisayara bağlayıp bilgisayr üzerinden de oynayabiliyorsunuz.Malum konular hakkında bende bilgi istedim bekliyorum sizin gibi :)

• Bende bilgi bekliyorum:)

Alayım mı almayayım mı diye düşünüyorum, Amerika dan arkadaşıma getirtme şansım var. Birincisi daha evvel denemediğim için acaba kaldırıp kenara atar mıyım bir kaç hafta sonra diye düşünüyorum. İkincisi ps5 vr2 çıkınca bunu aldığıma pişman olur muyum düşüncesi var kafamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PVH -- 13 Ocak 2022; 22:3:54 >
  • ps vr ile çok farklı konspetler. ps vr en basitinden kablolu olacak örneğin. Quest 2 biliyorsunuz ki kablosuz. Bunun dışında birinde ps5 oyunu alacaksınız birinde apk yükleyeceksiniz :) Oyun fiyatları zaten ps5 için aldı başını gidiyor ps vr dan çok emin olamadım ne yalan söyleyeyim :)

• Selam arkadaşlar hepinize hayırlı olsun özel mesajlar gönderildi 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.