Şimdi Ara

OCTAVİA STYLE DİZEL VS CİVİC EXECUTİVE LPG (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cerato kia değilde başka marka olsaydı.... bu arada ekonomi düşünüyorum , düşünmesem executive benzinli civic alır basardım gaza ama hala bakınıyoruö
  • Adamlar Hondanin motoru eksik buluyorlar, ama o motora Honda 6 sene garantisini veriyor. Kendi zararina olsa, vermezdi kimse. 5 yil uzun bir donemdir. O LPG farkini kapatirsiniz hocam, hatta daha tasaruflu cikarsiniz. Servisi parasi da daha az. Ben Honda Civik in yaniyim. Dizelin motora nasil zarar verdigini biliyoruz. O nedeniyle Honda civic'in motorunu bozmak istemiyor. Dizel ucuz diyorlar, ama son zamlarla birlikte neredeyse benzinle ayni olacaktir. 2 el olarak satarken Honda degerini kaybetmiyor herturlu. Bide Honda Civic daha gosterisli bir araba.Son kasa Sedani arkasini onuyle cok uyumlu uretmisler, en basarili kasa!
  • Cidden sinirlenmeye başladım zam üstüne zam en son güdicem 78'e alıcam elegance civic geri kalanı koyucaö bankaya dolara veya arsa marsa olmayacak böyle insana koyuyor full octavia ya 100e yakın para vermek
  • Ford focus titanium 1.6 + LPG
    Honda Civic Elegance LPG
    Opel Astra J sedan LPG

Bunlardan birini alıp geri kalanını sıcak para olarak elimde tutmaya karar verdim. Bana civic mantıklı geliyor burdan yeni kasa olması ve sübab erimesi sıkıntısı olmaması sebebiyle yorumunuz ne olur opel düşünmüyorum lakin 1.6 motoru 55den başlıyor aklımı o çeldi ne dersiniz bunlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.