Şimdi Ara

Ocak 2012 Masaüstü Görüntüleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
5.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahm-@

Dönüşüm muhteşem olacak :P Kafamda güzel projeler var gerçek anlamda,pc yi kuruyum hemen icraata geçicem inş :) Yeni bir suit hazırlayabilirim mesela rainmeter için.

hacı soul için bir tane paket yap yahu,Nokia ana ekran gibi görünen bir paket istiyor..Adamıma yaparım dedim, sonra iş güç çıktı yalan oldu ,,, bu haftasonu da pek umudum yok, ama yaparsam zaten yazarım buraya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

quote:

Dönüşüm muhteşem olacak :P Kafamda güzel projeler var gerçek anlamda,pc yi kuruyum hemen icraata geçicem inş :) Yeni bir suit hazırlayabilirim mesela rainmeter için.

hacı soul için bir tane paket yap yahu,Nokia ana ekran gibi görünen bir paket istiyor..Adamıma yaparım dedim, sonra iş güç çıktı yalan oldu ,,, bu haftasonu da pek umudum yok, ama yaparsam zaten yazarım buraya...

Benden de rica ettide pc kurulu olmadığından yapamıyacağımı söyledim Aytaç abiye,yoksa fikir gayet orjinal ve tutar bence deviantart'da.Hem Aytaç abinin işi hallolur hem de güzel bir paket olurdu ama gel görki pc yok :/

• quote:

quote:

quote:

Benden de rica ettide pc kurulu olmadığından yapamıyacağımı söyledim Aytaç abiye,yoksa fikir gayet orjinal ve tutar bence deviantart'da.Hem Aytaç abinin işi hallolur hem de güzel bir paket olurdu ama gel görki pc yok :/

iş başa düştü zorla yaptıracaksınız bana şu başlangıç sayfasını bi bitireyimde onada geçicem, yıllar önce inada bindirip uzak durmuştum ps'ten programladan webden falan yine sardı yine sardı

• quote:

@Knuckles The Echidna ;
    Dock ikonlarını komple elden geçir daha hoş duracak şeyler bulunacaktır, ikonlar çok uyumsuz duruyor. Ancak oyun , genel kullanılan ve diğer programlar şeklinde ayırdığını düşünerek söylüyorum, akııllıca bir çözüm yolu olmuş... Wall'da snow leopard'a misilleme gibi görünüyor...

Ocak 2012 Masaüstü Görüntüleri

Söylediğinizi yapıp kendi ikonlarımı uyarladım. Ve hiç anlamıyor olmama rağmen rainmeter dersleri ile bir şeyler harmanladım... Yerinde gibi oldu diye düşünüyorum.

•  Ocak 2012 Masaüstü Görüntüleri arık win7li oldum :)
  • quote:

Al bakalım;
    http://www.fileserve.com/file/RMcdVba

Sağol KeShhh® ya senden bekliyordum bu yardımı ya da Ahm-@'ten, tekrar teşekkür ediyorum.
  •  Ocak 2012 Masaüstü Görüntüleri

Millet desk atıyor bende uğraştığım açılış sayfasını atayım dedim; şöyle bir açılış sayfası ile uğraşıyorum, arka taraf hareketli görüntü, daha bu fikrimi 5. değiştirişm ama şimdiden hoşuma gitti, tabi sıfırdan ben yapmadım ben accemiyim itiraf ediyorum hepsi ayrı ayrı çalıntıdır

biraz daha değiştiriceğim mesela arama barındaki google gibi sitelerin resimlerini değiştirmeyi düşünüyorum, ayrıca aşağıdaki barıda hava durumu ayarları atayacağım

5000. 5000İNCİ 5000inci BEŞ BİNİNCİ BEŞBİNİNCİ beş bininci beşbininci MESAJIM mesajım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 15 Ocak 2012; 11:32:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Knuckles The Echidna

quote:

@Knuckles The Echidna ;
    Dock ikonlarını komple elden geçir daha hoş duracak şeyler bulunacaktır, ikonlar çok uyumsuz duruyor. Ancak oyun , genel kullanılan ve diğer programlar şeklinde ayırdığını düşünerek söylüyorum, akııllıca bir çözüm yolu olmuş... Wall'da snow leopard'a misilleme gibi görünüyor...

[siage]http://img27.imageshack.us/img27/8691/yenimasast.jpg[/simage]

Söylediğinizi yapıp kendi ikonlarımı uyarladım. Ve hiç anlamıyor olmama rağmen rainmeter dersleri ile bir şeyler harmanladım... Yerinde gibi oldu diye düşünüyorum.

Çok güzel ve başarılı bir çalışma olmuş, sencede bu şekilde daha iyi değil mi?

• Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeAr

Çok değişik hocam, gözlerinizi yormuyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CloneTrooper

Huzurlu ve imanlı bir yıl geçiririz inşallah. Benden de böyle bir desk.

arkadaşlar şu görev çubuğunu nasıl bu şekilde yapabilirim mac os x gibi olmuş

Klasik akar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mob Associate -- 18 Ocak 2012; 19:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Klasik akar

yuh kısayol oklarını kaldır bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

quote:

Orijinalden alıntı: CloneTrooper

Huzurlu ve imanlı bir yıl geçiririz inşallah. Benden de böyle bir desk.

[smage]http://ressim.net/b/out.php/i5369614_desk.png[/simage]

arkadaşlar şu görev çubuğunu nasıl bu şekilde yapabilirim mac os x gibi olmuş

Sistemin win 7 ise lion tema paketi kur, sagorpirbd.deviantart.com adresinden çekebilirsin... Adamın gallerisinden inceleyerek çekmen lazım, kurulum şeklide orada yazıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacesmebasi

[simage]http://img193.imageshack.us/img193/710/11106852.png[/siage]

Millet desk atıyor bende uğraştığım açılış sayfasını atayım dedim; şöyle bir açılış sayfası ile uğraşıyorum, arka taraf hareketli görüntü, daha bu fikrimi 5. değiştirişm ama şimdiden hoşuma gitti, tabi sıfırdan ben yapmadım ben accemiyim itiraf ediyorum hepsi ayrı ayrı çalıntıdır

biraz daha değiştiriceğim mesela arama barındaki google gibi sitelerin resimlerini değiştirmeyi düşünüyorum, ayrıca aşağıdaki barıda hava durumu ayarları atayacağım

5000. 5000İNCİ 5000inci BEŞ BİNİNCİ BEŞBİNİNCİ beş bininci beşbininci MESAJIM mesajım

Aytaç şu sağ üstte weather ksımında kocaman bir hata var aga, parlak yağmur nedir yahu? O kelime "light rain" den direk TR 'ye aktarma olmuş, doğrusu "hafif yağmurlu" yada "orta yağışlı" olabilir... Değişebiliyorsa değiştir, çok komik görünüyor...

• biliyorum ama orasını ben yapmıyorum orası BURADAN çalıntı
  • Sitede bayağı güzelmiş ha! Çok hoşuma gitti!! ...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.