Şimdi Ara

OBLIO Mint Plus 7 Tablet İnceleme, Destek, Paylaşım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
2
Favori
58.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: concepty

quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

quote:

quote:

Şarj önemsiz benim için çünkü adaptör fişe takılı hep.

Bu arada linkteki kılıf gittigidiyor da 12tl

şarja takılıyken kullanamıyosun ister istemez, dokunmatiği sapıtıyor denemesi bedava :)
    linki örnek olsun diye verdim, 8saat kesintisiz çook zor mutlaka şarja takman gerekecek hemde usbden güç alan ürünler kullanıcaksın

kablosuz mouse kullanıyorum, herşey mükemmel

Sarj süresinde bi azalma var mı?

biraz var evet, 2 saat 10dk falan gidiyor, ama dedigim gibi adaptör takılı bende hep

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şarj önemsiz benim için çünkü adaptör fişe takılı hep.

Bu arada linkteki kılıf gittigidiyor da 12tl

şarja takılıyken kullanamıyosun ister istemez, dokunmatiği sapıtıyor denemesi bedava :)
    linki örnek olsun diye verdim, 8saat kesintisiz çook zor mutlaka şarja takman gerekecek hemde usbden güç alan ürünler kullanıcaksın

kablosuz mouse kullanıyorum, herşey mükemmel

Sarj süresinde bi azalma var mı?

biraz var evet, 2 saat 10dk falan gidiyor, ama dedigim gibi adaptör takılı bende hep

mouse kullandigin icinde adaptor takiliyken bi sorun olmuyo vov iyi fikir sağol :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Oblio Tablet Mint Plus Yarın yine indirimde Turuncu günü Oblio Günü gibi valla :)

• Tablet Severler Merhaba,

Oblio Tabletlerinizle alakalı en etkili bilgi için biz her zaman yanınızdayız. Her Türlü bilgi için Tüm Oblio ekibi olarak hazırız.
  • onbaşı Emirhan kardeş sende bu cihaz var galiba. Yorumlarınıda okudum.Turuncu kampanyasını inceledim şimdi. Diğer internetten satan yerlerede baktım. Fiyatlar 299 civarında. 199 tl çok acayip fiyat. Tatile çıkmadan önce tablet alma niyetim vardı. Niyetim arzuya dönüştü. Yarın alıcam artık.
  • yarın (26 mayıs) da yine indirim varmış galiba teknosa da 199tl. almayı planlıyorum ama piyasaya yeni çıkmış ürün galiba fazla kullanan yok forumda inceleyebildiğim kadaraıyla.

fiyata göre nasıl bir ürün, memnun musnuz? dokunmatiği ve ekran performansı nasıl. klavye kullanımı iyi midir epey kullanacağım çünkü. kullanan arkadaşlar genel olarak biraz bilgi verebilir mi yazdıklarım ve tüm kullanımıyla alakalı. teşekkürler şimdiden.

3g 'si dahili mi yoksa usb modem takılarak mı çalışıyor vınn, vodem vs ile. epey önemli bi nokta. bunun hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demlideli -- 25 Mayıs 2012; 19:41:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demlideli

yarın (26 mayıs) da yine indirim varmış galiba teknosa da 199tl. almayı planlıyorum ama piyasaya yeni çıkmış ürün galiba fazla kullanan yok forumda inceleyebildiğim kadaraıyla.

fiyata göre nasıl bir ürün, memnun musnuz? dokunmatiği ve ekran performansı nasıl. klavye kullanımı iyi midir epey kullanacağım çünkü. kullanan arkadaşlar genel olarak biraz bilgi verebilir mi yazdıklarım ve tüm kullanımıyla alakalı. teşekkürler şimdiden.

3g 'si dahili mi yoksa usb modem takılarak mı çalışıyor vınn, vodem vs ile. epey önemli bi nokta. bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Selam
    Fiyata gore gayet iyi dostum piyasadan arastirma yapabilirsin..
    Dokunmatik ve ekran gayet hassas, 1080p video test ettim sorunsuz oynatiyor,
    Usb modem takiliyor yani Vınn tarzi urunler
    Son olarak kesinlikle urunu tavsiye ediyorum...

• bugün ürünü teknosada kurcalama fırsatım oldu gayet seri hiç de küçümsenecek özellikler yok beğendim açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: demlideli

yarın (26 mayıs) da yine indirim varmış galiba teknosa da 199tl. almayı planlıyorum ama piyasaya yeni çıkmış ürün galiba fazla kullanan yok forumda inceleyebildiğim kadaraıyla.

bu üründen bende de var. şirketteki It ci arkadaşım gayet iyi buldu.
    dokunmatiği ,ekran performansı kısacası fiyatına göre herşeyi iyi.

3g si dahili değil , wirelles yada usb modemle kullanman gerekiyor.
    ancak usb modemi tablet bir türlü görmüyor. oblio yetkilileri ile de görüştüm. onların dediği herşeyi yaptık ancak Turkcell vınn modemi (mf190 model ) hiçbir şekilde tanıtamıyoruz.

gerçi sorunun modemden kaynaklandığını düşünüyoruz. Bunun için de yarın bi Turkcell bayisine gidip Tknoloji uzmanları ile görüşeceğim.

yani şu anda wirelles yoksa internette yok modundayım .

• birşey sormak istiyorum internet sitelerindeki performans nasıl acaba flash sitelerde,java vs takılma problemi var mı??Dizi sitelerini açıyor mu??
  • evet benimde merak ettiğim bu dizi-hdfilmsitesi gibi siteleri acıp düzgünce oynatıyormu?
  • vınn ı nasıl tanıtıyoruz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnFoU

evet benimde merak ettiğim bu dizi-hdfilmsitesi gibi siteleri acıp düzgünce oynatıyormu?

Hd flim izle isimli programla sorunsuz flim izliyorum, internet performansı yeterli

• birde saat yerel saat olarak çine göre ayarlanmış değiştiremiyorum...
    vınn içinde yardımcı olacak var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih Erdoğan

birde saat yerel saat olarak çine göre ayarlanmış değiştiremiyorum...
    vınn içinde yardımcı olacak var mı

Bu gün çarşıda tam 6 saat tablete uyacak vınn arayıp bulduktan sonra nihayet sizlere yarımcı olabilirim.

öncelikle vınn ın içinde (sim kartın olduğu yerde ) yada arka kısmında yazan model numarasına bakın. eğer MF 190 ise hiç uğraşmayın.

E serisi modemlerden E169 - E176 modelleri direk olarak tanıyor ve sorunsuz çalışıyor .

E180 i deneme şansm olmadı ama onun da çalışacağı kanısındayım . ben E169 u denedim (başkasına aitti ) takar takmaz tanıdı. sonunda E176 yı bulup aldım.

ayrıca E177 de çalışmıyor bilginize. (bunun dışında emin değilim çünkü unuttum E173 yada E175 de çalışmıyor)

• hayırlı olsun hocam ama şarjı 3 değilde 5 olsa daha iyi olurmus
  • e173 elimdeki, sanırım uyumsuz bu yüzden, firmayıda arıyorum çıkan olmuyordu bugün.. cumartesi günü çalışmayan teknoloji firmasıda oluyormuş demek ki.. :(
  • bugün izmirdeki teknosada turuncu indirim kapsamında değildi..Ürünü satış sorumlusu arkadaşla inceleme fırsatım oldu beklentiniz çok yüksek olmasın ürün idare eder satış sorumlusu arkadaş wireless'ın sıkıntılı olduğunu belirtti ve beni açıkcası cihazdan soğuttu..Siz ne önerirsiniz??
  • bende bugün teknosa'dan aldım daha tam anlamıyla inceleyemedim ama mouse ve vodafone vodem K3765'i denedim ve sorunsuz çalıştırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_._s -- 27 Mayıs 2012; 1:29:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih Erdoğan

e173 elimdeki, sanırım uyumsuz bu yüzden, firmayıda arıyorum çıkan olmuyordu bugün.. cumartesi günü çalışmayan teknoloji firmasıda oluyormuş demek ki.. :(

mesajımda da yazdığım gibi e173 yada e175 tam hatırlayamadım çünkü 6 saat dolaştım beynim döndü. önce deneyin mutlaka .firma yetkilililerinden biri üye idi foruma. sanırım haftasonu tatili :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.