Şimdi Ara

OBLIO Mint Plus 7 Tablet İnceleme, Destek, Paylaşım (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
2
Favori
58.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: concepty

Turuncu indirimden alsam mı almasam mı derken ürünü almış buldum kendimi
    Bir inceleme yapmak iyi olur diye düşündüm, diğer arkadaşlarada fikir olsun en azından.

Ürünün Özellikleri

Android OS 4.0
    1Ghz Cortex A8 İşlemci
    800x480 TFT LCD 7 inç Kapasitif Ekran
    802.11 b/g/n Wifi
    Arka 2.0Mp Ön 0.3Mp Kamera
    4Gb Dahili Hafıza

OBLIO Mint Plus 7 Tablet İnceleme, Destek, Paylaşım

[size=4][size=7]İnceleme Videosu

[size=4][size=7]1080p Test Videosu

Cihaz hakkında sormak istediğiniz birşey varsa seve seve yanıtlarım.

[size=5]Kullanıcıların verdiği bilgiler

quote:

Orijinalden alıntı: emez2005

vınn zte mf 190 ile internete girmek isterseniz aşağıdaki ayarlar yapılacakmış.
    Teknik servisle telefon görüşmesindeki bildirimler şöyle :

Ayarlar -mobil ayarlar -erişim noktası ndan sol üstte sanırım ayarlar yeni APN
    ad : MGB
    APN :MGB tekrar soldaki ayarlara basınca kayıt oluyormuş .

sonra Erişim noktasından kaydettiğimiz ayarı seçiyormuşuz.

eğer tablet sorarsa : MCC kodu 286 , onun altında yine m ile başlayan satırın kodu da 01 olacakmış .

quote:

Orijinalden alıntı: c_._s

mouse ve vodafone vodem K3765'i denedim ve sorunsuz çalıştırdı.

quote:

O halde denedikçe buraya modemleri paylaşırsak bizden sonraki arkadaşlar sorun yaşamaz. ben 4 gün uğraştım modem konusunda çünkü.

DENENMİŞ ve UYAN MODEMLER :
    K3765
    E169
    E176

DENENMİŞ VE UYMAYAN MODEMLER :
    mf190
    E177
    E173 yada E175 (numarasını tam hatırlayamadım)

Güle güle kullanın. Ben de 3 ay önce almıştım bunu. Gayet performanslı bir alet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hugh Jackman -- 27 Mayıs 2013; 13:04:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uygarto

OBLIO Mint Plus 7 kullanıcısıyım.Gayet performanslı.Oynadığım oyunlar şunlar:pes 2012(kasmıyo ve akıcı), real racing 3(bunuda kasmadan oynatıyor) ve CS portable(bu da akıcı) performansta sorun yok ayrıca usb hub alıp hem klavyeli kılıf bağlayıp hemde fare kullanabilirsiniz denedim oluyor gayet memnunum cihazdan

Bilgisayarınız tableti görüyor mu ? Şayet Ağ ve Paylaşım Merkezi'nde "Android" olarak görünüyor ancak Bilgisayarım'da görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razor.

quote:

OBLIO Mint Plus 7 kullanıcısıyım.Gayet performanslı.Oynadığım oyunlar şunlar:pes 2012(kasmıyo ve akıcı), real racing 3(bunuda kasmadan oynatıyor) ve CS portable(bu da akıcı) performansta sorun yok ayrıca usb hub alıp hem klavyeli kılıf bağlayıp hemde fare kullanabilirsiniz denedim oluyor gayet memnunum cihazdan

Bilgisayarınız tableti görüyor mu ? Şayet Ağ ve Paylaşım Merkezi'nde "Android" olarak görünüyor ancak Bilgisayarım'da görünmüyor.

görüyor .sorusuzca
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Razor.

quote:

görüyor .sorusuzca

Tamam benimki de gördü teşekkürler...

• daha 4 gün oldu alalı.o kadar pişmanım ki aldığıma.şarj 2 saat zor dayanıyor.günde 2 defadan fazla şarja takmak zorunda kalıyorum.ayrıca bugün kamerası da bozuldu.200tlye teknosadan aldım.elimde gören çin mi diye soruyor.zaten o an soğudum tabletten.1gb ram var ama çok kasıyor.çok pişmanım çook :((((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeyda -- 27 Haziran 2013; 19:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: concepty

Turuncu indirimden alsam mı almasam mı derken ürünü almış buldum kendimi
    Bir inceleme yapmak iyi olur diye düşündüm, diğer arkadaşlarada fikir olsun en azından.

Ürünün Özellikleri

Android OS 4.0
    1Ghz Cortex A8 İşlemci
    800x480 TFT LCD 7 inç Kapasitif Ekran
    802.11 b/g/n Wifi
    Arka 2.0Mp Ön 0.3Mp Kamera
    4Gb Dahili Hafıza

[size=4][size=7]İnceleme Videosu

[size=4][size=7]1080p Test Videosu

Cihaz hakkında sormak istediğiniz birşey varsa seve seve yanıtlarım.

[size=5]Kullanıcıların verdiği bilgiler

quote:

vınn zte mf 190 ile internete girmek isterseniz aşağıdaki ayarlar yapılacakmış.
    Teknik servisle telefon görüşmesindeki bildirimler şöyle :

Ayarlar -mobil ayarlar -erişim noktası ndan sol üstte sanırım ayarlar yeni APN
    ad : MGB
    APN :MGB tekrar soldaki ayarlara basınca kayıt oluyormuş .

sonra Erişim noktasından kaydettiğimiz ayarı seçiyormuşuz.

eğer tablet sorarsa : MCC kodu 286 , onun altında yine m ile başlayan satırın kodu da 01 olacakmış .

quote:

Orijinalden alıntı: c_._s

mouse ve vodafone vodem K3765'i denedim ve sorunsuz çalıştırdı.

quote:

O halde denedikçe buraya modemleri paylaşırsak bizden sonraki arkadaşlar sorun yaşamaz. ben 4 gün uğraştım modem konusunda çünkü.

DENENMİŞ ve UYAN MODEMLER :
    K3765
    E169
    E176

DENENMİŞ VE UYMAYAN MODEMLER :
    mf190
    E177
    E173 yada E175 (numarasını tam hatırlayamadım)

Gerçekten çok güzel bir ürün ve kullanışlı ben aldım ve çok memnunum fıyatındanda ozellıklerındende kullanısındanda herkese tavsıye ederım :)

• ALMAYIN ÖNERMİYORUM !
  • 7 x ile 7 arasındaki fark ne ben 7x var hiç memnun değilim
  • mintplus 7x var bende bir türlü yazılım yükleyemedim.usb den denedim...micro sd karttan denedim olmadı....olblio sitesinden yazılım yükledim olmadı...
    ama prinha yazılımını yüklüyor...oda ekran küçük çıkıyor...bu konuda yardım lütfeeeen 15 gündür uğraşıyorum olmuyor.
  • Merhaba arkadaşlar

Ben bu tabletin romunu kendi sitesinden indirdim.LiveSuit programında rom seçili iken tableti bilgisayara tanıtırken USB Device başarılı bir şekilde yüklendi diyor fakat Aygıt yöneticisinde ( aşağıdaki resim gibi ) ünlem işareti çıkıyor.Sanırım bu yüzden olsagerek yükleme işlemini başlatamıyorum.Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba ?

• Merhabalar
    Oğlan ekranı çatlatmıştı.Servisten yaptırdım.
    Aradan 1 ay geçmedi ki gene çatlatmış.( düşürmüşmüş)
    Aldım iyice parçaladım çöpe attım.
    Kıçımızı yırtıyoz para kazanalım diye. değerini bilmiyor yeni nesil. Alışmışlar her istediklerini yaptırmaya.
  • Tabletin şarj girişi bozuldu tabletleri bilgisayara bağlayınca şarz olmuyor mu kırmızı ışık yanıyor ama tablet açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Öz -- 26 Ekim 2014; 10:57:44 >
  • Merhabalar. 9 senelik bir hort yapıyorum ama başka konu açmaya gerek yok.
    Bu yaşlı kurttan elime geçti. Android 4.0.3 te kalmış. Bunu en azından android 5 ve üzerine yükseltme imkanı var mıdır? Televizyonda ekran yansıtma ile kullanacagim. En kotu hdmi çıkışını kullanacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.