Şimdi Ara

O Sene Bu Sene [2018] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fener yenerse ve beşiktaş/başakşehir berabere kalırsa şampiyonluk hesapları yine kızışır. Federasyon ve Bein sports bu konuda hakemlere baskı yapacaktır.

Hakemlerin bu sene acayip eyyamcı ve formsuz olduğunu da düşünürsek bence en iyi ihtimalle berabere kalırız. Tabi maçın başında gol yada goller atamazsak.

Not: Terim ceza almadan maç biterse öpün başınıza koyun. Bu sene her seneden fazla çirkeflik yapacaklar çünkü kadroları çok yetersiz...
  • Bu maçta kırmızı kart bekliyorum,bizim futbolcular bjkliler gibi ÇAKAL olursa,kendilerine dokunulduğunda yere atarlarsa kendini fb 2 kırmızı görür.Ama bizde o karakterde futbolcu yok.Bakın bjkye caner,oguzhan,tolgay alayı eyyamcı.fenerin ilk 11 komple eyyamcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Kapatın kardeşim şu muhabbeti yensek nolcak adamlar bu sefer 20 yıl sonra yendiniz diyecek hem arada rekabet kalmayacak düşünsene o mevzuda bitti hangi kulvurda yarışcaklar ki bizle ben göremiyorum.

Bir de o var tabi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Ben her sene inanıyorum her sene fos

Ama şöylede bir gerçek var orada bir gün maç kazanılacaksa Fatih Terim kazanır. Fatih Terim olmasa hiç umudum olmazdı

Bu sene aldık aldık yoksa bi 5 sene daha yalan olur hocam galiba.
  • Terim'in kafa yapısıyla bu işin olacağını sanmıyorum.. en ufak bir aksilikte orta sahayı iyice boşaltıp sinan ile cift santrafor da yapar ki rakip maça iyice hakim olsun ve bizi rahatca yensin diye
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle saçmalamayip birşekilde maçı verir. Zaten Kadıköy'de kazanmak için başta hakemi yenmek gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah yenersiniz de Ali Koç un gelmesi daha da kesinleşir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

İnşallah yenersiniz de Ali Koç un gelmesi daha da kesinleşir.

İnşallah bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Terim'in kafa yapısıyla bu işin olacağını sanmıyorum.. en ufak bir aksilikte orta sahayı iyice boşaltıp sinan ile cift santrafor da yapar ki rakip maça iyice hakim olsun ve bizi rahatca yensin diye

Terim işi bilmiyor. başarılı bir td değil. yine maçı verecektir fenere. 2-0 yada 3-0 fener alacak maçı. benim temennim beraberlik ama o da zor. fener yine deli gibi saldıracaktır. bizimkiler de geriye yerleşecek ve rakibi ceza sahası önünde karşılayacaktır. sonra da 2-3 tane atacaktır fener.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Terim'in kafa yapısıyla bu işin olacağını sanmıyorum.. en ufak bir aksilikte orta sahayı iyice boşaltıp sinan ile cift santrafor da yapar ki rakip maça iyice hakim olsun ve bizi rahatca yensin diye

Terim işi bilmiyor. başarılı bir td değil. yine maçı verecektir fenere. 2-0 yada 3-0 fener alacak maçı. benim temennim beraberlik ama o da zor. fener yine deli gibi saldıracaktır. bizimkiler de geriye yerleşecek ve rakibi ceza sahası önünde karşılayacaktır. sonra da 2-3 tane atacaktır fener.

Terim işi biliyor da inat.. bir de orta sahayı boşaltıp çok hucumcu ile oynama gibi bir hastalığı var ki o futbol 2000 lerde bitti.. artık orta saha mucadelesi daha önemli.. Tabi adamın hakkını yemeyelim Tduor zamanında 1 tane bile organize atak yapmayan takım Terim zamaında organize atak yapıyor.. Önemli bir husus Terim en sevdiği oyuncu tipi Ndiaye gibi bir adamı sattık.. Belhanda ve Feghouli gibi adamlarıda terim sevmez.. Muhtemelen sene sonu gönderilecekler..

• quote:

quote:

quote:

Terim işi biliyor da inat.. bir de orta sahayı boşaltıp çok hucumcu ile oynama gibi bir hastalığı var ki o futbol 2000 lerde bitti.. artık orta saha mucadelesi daha önemli.. Tabi adamın hakkını yemeyelim Tduor zamanında 1 tane bile organize atak yapmayan takım Terim zamaında organize atak yapıyor.. Önemli bir husus Terim en sevdiği oyuncu tipi Ndiaye gibi bir adamı sattık.. Belhanda ve Feghouli gibi adamlarıda terim sevmez.. Muhtemelen sene sonu gönderilecekler..

ben yine de terime güvenmiyorum pek... gerçi bu maçı messi ve ronaldo bile olsa biz alamayız orası da ayrı konu... :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben yine de terime güvenmiyorum pek... gerçi bu maçı messi ve ronaldo bile olsa biz alamayız orası da ayrı konu... :)

bjk nin avrupa maçlarında deplasmanlarda oynadığı oyunu oynamamız lazım.. ama kadromuzdaki oyuncular o tip oyunu oynamaya müsait değil.. en önemlisi Terim asla o oyunu oynatmaz..

• Galatasaraylıyım.

O sene bu sene diye diye 19 yıl olmuş. Adamlar bu bi tesadüf değil gelenek diyor kendi aralarında ve bu zihniyetle maça çıkıyorlar helal olsun valla. Ben 4-5 yıldır kadıköydeki maçlara o sene bu senedir gazıyla bakmıyorum artık ve kafam rahat, yenileceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr.

Maç skoru 3-1 veya 4-1 GS alacak.

O sene bu sene!

Ya usta siz önce derbilerde gol atmaya çalışın sonra fark atarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her pozisyonu kalecinin üzerine vurdular. Yazık.

• Parantezin içini 2019 yap çaktırmadan,bir sene daha idare eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAY

Parantezin içini 2019 yap çaktırmadan,bir sene daha idare eder

Önümüzdeki sezonki derbi ilk yarı Kadıköy’de olursa O sene bu sene (2018) hala geçerli olabilir.

• evetttt up'lamalar başlasın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.